WINDSTOPPER Otkrovenje

Autor zander, Listopad 18, 2018, 18:43:52

« natrag - naprijed »

Slobodan Hegyi

Nekada davno su ljudi spajali ugodno s korisnim: prvo popiju kavu i procitaju novine pa onda novine omotaju oko sebe pod jaknu i lagano na motor. To je preteča windstopera i uvijek su bili dobro informirani😂😂

Osy

Citat: Slobodan Hegyi  u Listopad 18, 2018, 23:13:31
Nekada davno su ljudi spajali ugodno s korisnim: prvo popiju kavu i procitaju novine pa onda novine omotaju oko sebe pod jaknu i lagano na motor. To je preteča windstopera i uvijek su bili dobro informirani😂😂
Old school :thumbup:

fatboy

Citat: Slobodan Hegyi  u Listopad 18, 2018, 23:13:31
Nekada davno su ljudi spajali ugodno s korisnim: prvo popiju kavu i procitaju novine pa onda novine omotaju oko sebe pod jaknu i lagano na motor. To je preteča windstopera i uvijek su bili dobro informirani😂😂

To u doba dok je bio Vjesnik u onom velikom formatu...danas da uzmes 24 sata bilo bi ko mozaik plocice da postavljas... :-\

zorro

Citat: Slobodan Hegyi  u Listopad 18, 2018, 23:13:31
Nekada davno su ljudi spajali ugodno s korisnim: prvo popiju kavu i procitaju novine pa onda novine omotaju oko sebe pod jaknu i lagano na motor. To je preteča windstopera i uvijek su bili dobro informirani😂😂
bravo  :thumbup: ..sjetim se svog starog pokojnog..na remenašu..
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Sjećam se tih s novinama.... ne znam je li itko doživio 60.  :smijeh:

zander

Citat: Ponti  u Listopad 19, 2018, 07:52:19
Sjećam se tih s novinama.... ne znam je li itko doživio 60.  :smijeh:

Ja guram 58mu....  :smijeh:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ćoso

Citat: fatboy  u Listopad 19, 2018, 06:01:21
To u doba dok je bio Vjesnik u onom velikom formatu...danas da uzmes 24 sata bilo bi ko mozaik plocice da postavljas... :-\
U "to doba" je možda i bio dovoljan format od 24 sata [emoji850]

Ćoso

Citat: Slobodan Hegyi  u Listopad 18, 2018, 23:13:31
Nekada davno su ljudi spajali ugodno s korisnim: prvo popiju kavu i procitaju novine pa onda novine omotaju oko sebe pod jaknu i lagano na motor. To je preteča windstopera i uvijek su bili dobro informirani[emoji23][emoji23]
A ujedno se možeš i obrisati ako te "ufati negdje" jer tada nije bilo papirnatih/vlažnih maramica [emoji23][emoji23][emoji23]

fatboy

Citat: Ćoso  u Listopad 19, 2018, 09:05:54
U "to doba" je možda i bio dovoljan format od 24 sata [emoji850]

:misli: :misli:......... :ooda: :ooda: :ooda: :ooda:

Ponti

Citat: gianni  u Listopad 19, 2018, 10:05:07
Eto moj tast oliti punac je vozio tako kaze...
Pretis motor , kozna jakna i ispod novine, bez kacige...
Svakodnevno Dubec - Crnomerec
Eto ga u 70. jos gonja sva vozila ;)

Ne mislim na takve koji su vozili motor brzinama današnjih bicikala  :smijeh: