Stelanje prednjeg ovijesa

Autor Zlac, Svibanj 03, 2019, 20:35:44

« natrag - naprijed »

Zlac

Zanima me na koji nacin stelam prednji ovije trenutno je malo tvrd.
Htio bih da je malo malo meksi.
Prjedlozi savjeti
Hvala.
Na slikama je trenutno stanje..

fatboy

Otpusti te siroke vijke (velikim plosnatim sarafcigerom), da ti izađu jednako van...centimetar recimo.  :thumbup:

P.S. da ponovo pitam, radis li ti u Intercarsu?

Danijel 23

 :misli: Kak si ti vozio sa tako utegnitim stapovima-oprugama. Kad sam doso na dvije crte prednji kraj je bio krutkao u RR. Daj si provjeri duljinu opruga!

Bagy

Slobodno odvrni te vijke da se vide barem 2 crtice!
mob: 095/573-6874

Zlac

Citat: fatboy  u Svibanj 03, 2019, 20:48:30
Otpusti te siroke vijke (velikim plosnatim sarafcigerom), da ti izađu jednako van...centimetar recimo.  :thumbup:

P.S. da ponovo pitam, radis li ti u Intercarsu?


Da radim sad mi reci kaj i ti tu radis..

fatboy

Citat: Zlac  u Svibanj 03, 2019, 21:25:34

Da radim sad mi reci kaj i ti tu radis..

Vec 6,5 godina i neki dan sam obilazio oko tog crvenig ulastenog Stroma, pa sam ga zato skuzio na tvojoj slici...
Ja sam gore u Call centru.

Zlac


Zlac

Citat: fatboy  u Svibanj 03, 2019, 21:27:16
Vec 6,5 godina i neki dan sam obilazio oko tog crvenig ulastenog Stroma, pa sam ga zato skuzio na tvojoj slici...
Ja sam gore u Call centru.
Sigurno bus doso koji put s bajkom ne..da stromovi preuzu ulogu.


fatboy

Citat: Zlac  u Svibanj 03, 2019, 21:31:47
Sigurno bus doso koji put s bajkom ne..da stromovi preuzu ulogu.

Sunce je prvi preduvjet....a moramo se i upoznat...ako se vec ne znamo mozda... :smijeh:

Danijel 23

 :misli:nPardon, kaj vi nemate službeni Inter-kars mail/forum za trkeljanju o biznis tračevima!?  :smijeh: Jel si probao odšarafit vijke?

Zlac

Citat: Danijel 23  u Svibanj 04, 2019, 09:03:54
:misli:nPardon, kaj vi nemate službeni Inter-kars mail/forum za trkeljanju o biznis tračevima!?  :smijeh: Jel si probao odšarafit vijke?
Neznam novi sam u intercarsu .
Za vijke cu danas probat

Stjepko

Probaj da se drugi prsten vidi,znači odvij. Broni krugove koliko si odvio da budu isti lijevi i desni. Nazad zategni feder skroz i odvij ga 12 klikova. Povrat na dnu amortizera,sa lijeve strane mali vijak,zavij skroz pa odvij jedan krug. To su neki tvornički postavi. Otprilike. Zavisi od težine vozača i načina vožnje.

Borko

Meni je prednji na 3 crte, po tvorničkim postavkama, nisam ga dira. Zadnji je po tvornici na 2 crte, al to štelam ovisno vozim li sa družicom, stvarima itd. Tu sam si našao neku zlatnu sredinu, al nemam pojma na koliko je crtica. Mogu pogledat, al sad je umotan u ceradu, kiša će.  :kisa: :)

zubakis

Kakve crtice, kakvi ovjesi, kakvi šta?

Prije svake vožnje provjerin one crtice od goriva. Ako njih ima na ekranu samo gaaaaaaas....  :blato: