Gume općenito. Iskustva, preporuke, pitanja.

Autor Stjepko, Kolovoz 02, 2017, 17:43:05

« natrag - naprijed »

Danijel 23


tibertov

Trenutno imam Metzeler next, gume su dobre, ali se dosta čuju...najbolja guma s kojom sam ja vozio nema u nasoj velicini...metzeler sportec m7 rr...strasna guma

agolac

Citat: tibertov  u Kolovoz 02, 2017, 22:16:38
Trenutno imam Metzeler next, gume su dobre, ali se dosta čuju...najbolja guma s kojom sam ja vozio nema u nasoj velicini...metzeler sportec m7 rr...strasna guma

E nego sjetih se nečega. Gdje je završio tvoj DL1000? Ti sa ga kupio od onog lika iz Matulja?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Da. Zavrsio je u Kninu. Kad sam prodavao GSa iz zajebancije sam napisao da ga mjenjam samo za staru somaru...i on me zvao, pitao bi li se mjenjao..hahaha :smijeh:

agolac

Citat: tibertov  u Kolovoz 02, 2017, 22:19:15
Da. Zavrsio je u Kninu. Kad sam prodavao GSa iz zajebancije sam napisao da ga mjenjam samo za staru somaru...i on me zvao, pitao bi li se mjenjao..hahaha :smijeh:

:smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

jures

Ostao na Pireli Angel GT (novi set) za mog stroma nema bolje gume.....14.000 prošli set, i još ljepile, nisu se ni malo okvadratile kao Metzeler Tourance Next. Izredna guma
Bio lud, i prodao Stroma

zare

Citat: Ponti  u Kolovoz 02, 2017, 18:00:02
Imam ih i nisam zadovoljan. Kližu kao blesave po bijelim crtama i onim crnim gujicama. Je da je kod mene asfalt klizav, ali i Metzeler i Michelin je klizao manje.
Najbolje su mi bile Michelin PR4.
Tako su slijedeće moje opet neke Mišelinke.
u pravu si  :thumbup:
i ako po tome klizne svaka guma
moje su sad na 12 tkm kupljene prošle godine i počele su svako malo klizati i po suhom asfaltu, na transfagarasanu su mi dva puta kliznule da me zena pitala sto to radim  :smijeh:
na transalpini nisu ni jednom kliznule, al tu je asfalt 100 puta bolji nego na transfagarašanu
ima ih još za 1 tkm
iduće su mišelinke MPR4 :thumbup:

zare

još da dodam guma je super za voziti, predvidiva i precizna u zavoju, čisti užitak ju je voziti  :thumbup:
dok ne počne bježati  :)

zander

Procitao sam mnogo testova i misljenja vozaca o gumama svih proizvodjaca..licno sam vozio Anakee II i III, i Metz next ...sve su to dobre gume do 10000 km a posle manje ili vise zezaju...

Nisam probao Pilot a Ponti ih hvali mnogo....mozda i poverujem u tu pricu.... ;)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Suki

...pripazi Ponti je trgovac, a s njima nikad ne znaš :)...
:moto2:

098 9232180

Stjepko

MPR4 su sigurno dobre ali jednu sezonu traju. Ponti to vrhunski pegla i vozili se skupa. A3 mi potraju dvije sezone. Ako bi mijenjo volio bi da to oprt bude tako. Zato je i otvorena tema jer cijenim vaše mišljenje.

zorro

Kažu svi da je Anake2 bolja od 3 ..a nema razloga ne vjerovati..jer zašto bi inače Michelin vratio u proizvodnju A2 ..a već je bilo riješeno da se više neće proizvodit  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

keko

..kod mene trenutno anakee 3, prošle su cca 14000 i za sada su odlične, jednom mi je pobjegla na zmiji, jednom na nekom šugavom asfaltu, ko staklo je bio (mal ti se stisne govance i nastaviš dalje)  i to je to. Bučne jesu, kod nekih 70 km/h se baš čuju, fučkaju, nakon toga manje. Uglavnom zadovoljan, da li su najbolje ne znam, ali dobre jesu  ;)
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zorro

Citat: keko  u Kolovoz 03, 2017, 08:04:11
..kod mene trenutno anakee 3, prošle su cca 14000 i za sada su odlične, jednom mi je pobjegla na zmiji, jednom na nekom šuavom asfaltu, ko staklo je bio (mal ti se stisne govance i nastaviš dalje)  i to je to. Bučne jesu, kod nekih 70 km/h se baš čuju, fučkaju, nakon toga manje. Uglavnom zadovoljan, da li su najbolje ne znam, ali dobre jesu  ;)
Viš..Munja je prije A3 imao A2 ..i veli da su mu ove loše..a znam vrlo dobro kak se vozi..muški  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Stjepko

Vedran ih je stalno vozio na kenji i stavio ih na ST. I zadovoljan.