Titan grane - poliranje

Autor Ćoso, Kolovoz 18, 2020, 10:20:00

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: Ćoso  u Kolovoz 18, 2020, 23:10:24
Da li si ti imao na svom? Uplašio me jedan forumaš s nekim programiranjima mapa i slično


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
Nikog ja ne plašim, samo dobronamjerna gesta sa iskustvom iz radione, a ne sa yubituba. A o tome je i Angolac nedavmo pisao.  :vino:

zander

Citat: sasaa  u Kolovoz 18, 2020, 23:12:38
Na GS nisam...
Jurica je vozio na svom, radi grijanja i mislim da nista nije radio... njega kontaktiraj i pitaj.
Ja kad sam razmisljao o tome i istrazivao, nisam nasao nista da se mora.
Remap ako radis, garanciju gubis, ja se u to upustao ne bih.

Nisam siguran ali oni ne mogu da pronadju da je radjen remap.....niti to iki proverava koliko ja znam.....mozda gresim
OPENMINDED PEOPLE WANTED

sasaa

Citat: zander  u Kolovoz 19, 2020, 12:37:33
Nisam siguran ali oni ne mogu da pronadju da je radjen remap.....niti to iki proverava koliko ja znam.....mozda gresim
Mogu..
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Patak

Citat: Ćoso  u Kolovoz 18, 2020, 10:20:00
Dragi svi,
da li ima nekih specifičnosti u poliranju titan grana ili je postupak isti kao s Inox-om (polir pasta (npr Purol) i deri)?





Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Našao sam super formulu, nikakvo poliranje i glancanje. Kad su tak grane čiste (rijetko u mene :smijeh:) zagrijem motor i našpricam sredstvom za čišćenje roštilja (za inox) i za 2-3 minute sjajne ko srebro, mal kasnije operem vodom :)...

Ćoso

[emoji1303]kako se zove sredstvo


Sent from my iPhone using Tapatalk

Danijel 23

Citat: Patak  u Kolovoz 22, 2020, 21:34:50
Našao sam super formulu, nikakvo poliranje i glancanje. Kad su tak grane čiste (rijetko u mene :smijeh:) zagrijem motor i našpricam sredstvom za čišćenje roštilja (za inox) i za 2-3 minute sjajne ko srebro, mal kasnije operem vodom :)...
Jesi to kada radio na titan granama?

Ćoso

Šteta što se ne crvene



Sent from my iPhone using Tapatalk

Suki

:moto2:

098 9232180

zander

Ma bas su lepo plave sta im fali? :)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Bagy

Citat: Ćoso  u Kolovoz 25, 2020, 07:07:05
Šteta što se ne crvene



Sent from my iPhone using Tapatalk

A malo vožnje na 9-10,000 okretaja? Možda bi pocrvenile...  :misli:  ;)
mob: 095/573-6874

Ponti

Citat: Bagy  u Kolovoz 25, 2020, 07:48:24
A malo vožnje na 9-10,000 okretaja? Možda bi pocrvenile...  :misli:  ;)

Nakon tih okretaja jedino što bi pocrvenilo su mehaničari bmw-a  :smijeh:

Ćoso

Citat: Bagy  u Kolovoz 25, 2020, 07:48:24
A malo vožnje na 9-10,000 okretaja? Možda bi pocrvenile...  :misli:  ;)
Nema nikakve potrebe s ovim motorom (ali stvarno nema) ići iznad 7000 okretaja.

Izvrtio jučer 34000 i ja sam stvarno i iskreno oduševljen motorom (i solo i u dvoje je jednako vozan/udoban/moćan/stane goriva/vizualno mi je dobar...)
Čak (gle sada komentara) mislim da s ovim novim auspuhom još i bolje radi.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Suki

Citat: Ćoso  u Kolovoz 25, 2020, 08:46:53
Nema nikakve potrebe s ovim motorom (ali stvarno nema) ići iznad 7000 okretaja.

Izvrtio jučer 34000 i ja sam stvarno i iskreno oduševljen motorom (i solo i u dvoje je jednako vozan/udoban/moćan/stane goriva/vizualno mi je dobar...)
Čak (gle sada komentara) mislim da s ovim novim auspuhom još i bolje radi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
I to je to i to je najbitnije :thumbup:. Imaš ga i zadovoljan si njime. Nema uopće potrebe cijelo vrijeme opravdavati se nekome zašto ga imaš i dokazivati kako i koliko ti je dobar :thumbup:. "Hejtere", slinavce otreseš ko balce :bzvz:.
:smijeh: ;)
:moto2:

098 9232180

Ponti

Zanima me koja se dobije razlika s različitim granama, inox vs titan. Ako je lonac isti, a promjer cijevi bilo inoxove, bilo titanove je isti, kako se dobije neka razlika? Jasno je da se kod trkaćih motora titan stavlja zbog težine, ali u čemu je kvaka kod naših motora?

Joke

Citat: Ponti  u Kolovoz 25, 2020, 09:36:19
Zanima me koja se dobije razlika s različitim granama, inox vs titan. Ako je lonac isti, a promjer cijevi bilo inoxove, bilo titanove je isti, kako se dobije neka razlika? Jasno je da se kod trkaćih motora titan stavlja zbog težine, ali u čemu je kvaka kod naših motora?
Ma ovaj titan je bez veze narocito na crvenom motoru. Te plave grane bi jedino lijepo izgledale na moj motor pa Ćoso ja cu se zrtvovati i kad odustanes od titana znas moju adresu. I za pontija Titan je skuplji i ti kao preprodavac metalnih kovina bi trebao podrzavati benvejase sa titanom.
Volim sve što vole mladi, samo mi se počme spavati iza 22:00