Titan grane - poliranje

Autor Ćoso, Kolovoz 18, 2020, 10:20:00

« natrag - naprijed »

bansi

Ćoso kakva je buka? Da li je ženi prihvatljiva ili još nije probala?

Ponti

Citat: Joke  u Kolovoz 25, 2020, 10:10:43
Ma ovaj titan je bez veze narocito na crvenom motoru. Te plave grane bi jedino lijepo izgledale na moj motor pa Ćoso ja cu se zrtvovati i kad odustanes od titana znas moju adresu. I za pontija Titan je skuplji i ti kao preprodavac metalnih kovina bi trebao podrzavati benvejase sa titanom.

Ako je do vizualnog izgleda preporučam zlatne grane i to od 585 zlata. Goldfinger je to imao na svom rols-rojsu.
Ukoliko se odlučiš primam narudžbu .....
......i onda mogu u penziju  :smijeh:

Ćoso

Citat: bansi  u Kolovoz 25, 2020, 10:14:35
Ćoso kakva je buka? Da li je ženi prihvatljiva ili još nije probala?
Dođi i poslušaj. To se zove zvuk, a ne buka [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Dinko

Citat: Ponti  u Kolovoz 25, 2020, 09:36:19
Zanima me koja se dobije razlika s različitim granama, inox vs titan. Ako je lonac isti, a promjer cijevi bilo inoxove, bilo titanove je isti, kako se dobije neka razlika? Jasno je da se kod trkaćih motora titan stavlja zbog težine, ali u čemu je kvaka kod naših motora?

Razlika je u otporu kretanju plinova... Na usporednim slikama se vidi razlog (lijevo je Akrap - desno serijski)

Ponti

Citat: Dinko  u Kolovoz 25, 2020, 12:06:08
Razlika je u otporu kretanju plinova... Na usporednim slikama se vidi razlog (lijevo je Akrap - desno serijski)

Vidim sliku, ali ništa ne vidim. Mislim da me lažeš.

Suki

Citat: Ponti  u Kolovoz 25, 2020, 18:11:09
Vidim sliku, ali ništa ne vidim. Mislim da me lažeš.
I ja tako mislim. Šta plin zna jel ide kroz inox il titan, on samo ide.  :)
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Kolovoz 25, 2020, 18:35:06
I ja tako mislim. Šta plin zna jel ide kroz inox il titan, on samo ide.  :)

Tako je.... u laži su kratke noge  :smijeh:

Dinko

Citat: Ponti  u Kolovoz 25, 2020, 18:11:09
Vidim sliku, ali ništa ne vidim. Mislim da me lažeš.
Ajme teške riječi padaju...
Ovo je kao ona slikovnica za djecu - pronađi razliku... naime oriđiđi dio ima katalizator - označen brojem jedan na slici i on stvara dodatan otpor ....

Suki

Citat: Dinko  u Kolovoz 25, 2020, 20:09:47
Ajme teške riječi padaju...
Ovo je kao ona slikovnica za djecu - pronađi razliku... naime oriđiđi dio ima katalizator - označen brojem jedan na slici i on stvara dodatan otpor ....
Ma ok to, to je jedan novi moment u cijeloj situaciji ;) :), ali pitanje je bilo razlika u materijalu inox/titan :ooda:.
:moto2:

098 9232180

zorro

Ja bih vas molio da ne napadate Dinka i ne iznosite takove gnjusne objede ka tom čovjeku
Dinka znamo svi kao dobrog čovjeka koji nikad ne laže..sem što ponekad ne govori istinu ..( rekao bi Hebrang)  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti


Dinko

Citat: zorro  u Kolovoz 26, 2020, 08:13:56
Ja bih vas molio da ne napadate Dinka i ne iznosite takove gnjusne objede ka tom čovjeku
Dinka znamo svi kao dobrog čovjeka koji nikad ne laže..sem što ponekad ne govori istinu ..( rekao bi Hebrang)  :)

:smijeh: :smijeh:


bansi

Citat: Ćoso  u Kolovoz 25, 2020, 11:50:50
Dođi i poslušaj. To se zove zvuk, a ne buka [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk

:ooda: :thumbup:

agolac

Citat: Dinko  u Kolovoz 25, 2020, 20:09:47
Ajme teške riječi padaju...
Ovo je kao ona slikovnica za djecu - pronađi razliku... naime oriđiđi dio ima katalizator - označen brojem jedan na slici i on stvara dodatan otpor ....

Pa kako će s tim proći tehnički  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain