Motor se ugasi

Autor ToWaRR, Studeni 07, 2020, 19:53:43

« natrag - naprijed »

Paf

Citat: Suki  u Studeni 09, 2020, 19:49:52
Pravi Bosanac, nema šta :) :smijeh:.
zorro bosanac,ja hercegovac,aaa...sa mi e jasno sve... JA....  :)

zorro

Citat: Suki  u Studeni 09, 2020, 19:49:52
Pravi Bosanac, nema šta :) :smijeh:.
Bar si ti ak nitko drugi vidio sve ono u mom dvorišću..i roketicu..i garažu ..jes da ti nisam pokazivao po kući kupaonu i ostalo..al uglavnom sve sam sam delao.
iak sam rođen ođe.. imam bosanske krvi po roditeljima  :thumbup: ..al nema to veze s tim  :bzvz: ..život me naćero kad mi je otac umro,a imo sam tek 12 g.  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

Citat: zorro  u Studeni 09, 2020, 19:58:31
Bar si ti ak nitko drugi vidio sve ono u mom dvorišću..i roketicu..i garažu ..jes da ti nisam pokazivao po kući kupaonu i ostalo..al uglavnom sve sam sam delao.
iak sam rođen ođe.. imam bosanske krvi po roditeljima  :thumbup: ..al nema to veze s tim  :bzvz: ..život me naćero kad mi je otac umro,a imo sam tek 12 g.  ;)
ma zivia ti meni prika di god bio,lipo se malo zaebfrkavat...bes i covika koi ne govori nista,pa neznas sta misli...  :thumbup:

Black Betty

Jel ste upalili više taj motor il' ste se povukli u sobicu vas dvoje da spajate žice  :) :smijeh:
Prepostavka je majka zajeba

zorro

čekamo Towara da vidimo šta veli  :misli:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

ToWaRR

Kako sta veli? Pa moran kupit tps.
Maloprije san ga uspija "namjerno" ugasit sa gason.
Upalija ga, diga djire na cca 2000rpm i pustija gas i motor crka. Nakon toga normalno upalija.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Tomorrow never comes until is too late


Tko radi taj i grijesi........ rece pijetao i sidje sa patke

Osy

Onda je TPS, nema šta biti...kupi od Pipe koji ti nudi, to je dobra cijena. Ja kad sam kupovao TPS, 2012, bio je na akciji 80 eura

ToWaRR

Da hoču, več se dogovaramo :)
Tomorrow never comes until is too late


Tko radi taj i grijesi........ rece pijetao i sidje sa patke

zorro

Citat: Osy  u Studeni 10, 2020, 06:54:04
Onda je TPS, nema šta biti...kupi od Pipe koji ti nudi, to je dobra cijena. Ja kad sam kupovao TPS, 2012, bio je na akciji 80 eura
A ti odi javi Damjanu nek obriše off iz teme  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Citat: zorro  u Studeni 09, 2020, 19:58:31
Bar si ti ak nitko drugi vidio sve ono u mom dvorišću..i roketicu..i garažu ..jes da ti nisam pokazivao po kući kupaonu i ostalo..al uglavnom sve sam sam delao.
iak sam rođen ođe.. imam bosanske krvi po roditeljima  :thumbup: ..al nema to veze s tim  :bzvz: ..život me naćero kad mi je otac umro,a imo sam tek 12 g.  ;)
Znam sve ;).
:moto2:

098 9232180

ToWaRR

Evo uspio san stavit video. S tim da se motor na videu nije ugasija ali nakon videa san ga ugasija 5 puta. Cin zagasiram crkne. Nije mi se dalo vise snimat.
https://youtu.be/-zmt0pyOfa8

A ovo je mjerenje otpora na tps.
https://youtu.be/enJem4MWzI8

Zorro mi je da vec neke smjernice ali nikako uvatit vrimena.


Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Tomorrow never comes until is too late


Tko radi taj i grijesi........ rece pijetao i sidje sa patke