1190 Adventure-nabildani Strom

Autor pikas, Studeni 22, 2020, 17:18:52

« natrag - naprijed »

zare

Citat: pikas  u Studeni 24, 2020, 15:22:16
Bilo bi i više ali hebi ga, nadoknadit će se samo nek je zdravlja.. [emoji4]

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk
Lijepo  :thumbup:
Pomalo gledaj veći  :-*

Lavandić

Citat: zare  u Studeni 24, 2020, 16:16:04
Lijepo  [emoji106]
Pomalo gledaj veći  :-*
Gdje će gledat većega i ovaj ide ko mutav, ovjes najbolji od ovih par motora šta sam ja provozao. Slatko se vrti, pravi fun bike.

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk


zare

Citat: Lavandić  u Studeni 24, 2020, 22:22:16
Gdje će gledat većega i ovaj ide ko mutav, ovjes najbolji od ovih par motora šta sam ja provozao. Slatko se vrti, pravi fun bike.

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk
Jesi prodao kojeg velikog

Lavandić

Citat: zare  u Studeni 24, 2020, 22:37:09
Jesi prodao kojeg velikog
Nisam ali sam ovog Pikasu pribavio. Među nama, mene je malo strah KTM-a zbog servisa koji u Dalmaciji ne postoji.

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk


zare

Citat: Lavandić  u Studeni 24, 2020, 22:39:37
Nisam ali sam ovog Pikasu pribavio. Među nama, mene je malo strah KTM-a zbog servisa koji u Dalmaciji ne postoji.

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk
Zanimljivi su mi skroz, a opet vjerovatno imam neopravdani strah
Nekako mi je strom sve dosadniji

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

pikas

Nepovjerljivi smo općenito prema svemu nepoznatom, ruku na srce nije to neka svemirska tehnologija za dobrog mehaničara a kolko čujem od vlasnika Ktma u HR nema nekih nebuloznih problema sa tim modelima u odnosu na neke druge marke motora koji su istom cjenovnom rangu ili skuplji.. Bdw ima servis u Šibeniku i Rijeci... O kvaliteti nemrem reći puno ali bitno da ima KTM dijagnostiku i da čovjek zna posel a čujem da su dečki ok pa živi bili pa vidjeli na proljeće ak ne odem u AU gde sam bil na prvom servisu..Inače dečki rade i sami servise na starijim mod.bez elektronike bez problema..sve u svemu ja za zadovoljan i zabava sa tim motorom zagarantirana..

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk


Osy

Citat: zare  u Studeni 24, 2020, 23:26:24
Zanimljivi su mi skroz, a opet vjerovatno imam neopravdani strah
Nekako mi je strom sve dosadniji
Isti smo, uvijek sam skeptičan prema tim motorima kojih na našim prostorima ima malo. Ja sam 2017 trebao kupiti Triumph Explorera 1200, ali sam se bojao za održavanje, jer prvi pravi servis je bio u Austriji. Onda sam kupio GSA, koji je, evo priznajem, došao ipak malo prerano...

Špoki

Predviđam da ćeš ovaj Gsa mijenjati za KTM :) ili kao što ti je i bila prva ljubav za Triumpha :thumbup:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Lavandić

Citat: Osy  u Studeni 25, 2020, 07:06:50
Isti smo, uvijek sam skeptičan prema tim motorima kojih na našim prostorima ima malo. Ja sam 2017 trebao kupiti Triumph Explorera 1200, ali sam se bojao za održavanje, jer prvi pravi servis je bio u Austriji. Onda sam kupio GSA, koji je, evo priznajem, došao ipak malo prerano...
Šta je onda GSA ? Nedonošče? Palčić koji je stigao prerano?

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk


pikas

Btw, gospoja zadovoljna jedan veliki plus[emoji2][emoji108]

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk


Osy

Citat: Špoki  u Studeni 25, 2020, 07:20:57
Predviđam da ćeš ovaj Gsa mijenjati za KTM :) ili kao što ti je i bila prva ljubav za Triumpha :thumbup:
Pa iskreno, žao mi ga prodavati jer je motor stvarno dobar i teško da bi sada našao bolji, koji ima apsolutno sve što sam želio...ali, što kaže Zare za Stroma, tako i ja, GSA je možda malo dosadan. To je moje mišljenje ;)

Špoki

Ne znam, nisam vozio(duže) somaru pa ne znam da li je i koliko dosadan :misli: a nisam ni GSA, tak da...vjerojatno svakome pomalo dojadi kad imaš nešto dugo i kad se ne kvari :) Ne vidim što ima lošega u tome :kava:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

gianni

Zato treba šarati :ooda:
Puno jeftinije je promjeniti motor nego zenu :smijeh:

Lavandić

Citat: gianni  u Studeni 25, 2020, 08:15:14
Zato treba šarati :ooda:
Puno jeftinije je promjeniti motor nego zenu :smijeh:
E jebi ga sad! Ja mjenjam oboje!!! I u pravu si, puno jeftinije je promijeniti motor.

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk