Bmw fuel strip

Autor VUCIBATINA, Kolovoz 29, 2021, 10:39:23

« natrag - naprijed »

Osy

Citat: VUCIBATINA  u Rujan 02, 2021, 07:49:40
Znaci mi zapravo ni nemamo problem
Tako je, napravi onaj derestriktor :) :smijeh: i u kujac, nek pokazuje stalno da je pun, neka idući vlasnik misli kako je dobro prošao i dobio pun spremnik :smijeh:

Osy

Citat: RoadRunner  u Rujan 02, 2021, 08:06:37
Meni to vise zvuci na onu ,,nema veze sto je meni crkla krava, dok god su mome susjedu dvije odapele".

Imao sam problem s pokazivacem goriva na jednom od auta... I nakon svakog popravka bi radilo 3-4 mjeseca i opet krepa... i uvijek isti, preskupi kvar...

Dio problema je trajno rjesen sa ,,varalicom" da pokazuje skoro pun tank, ali frustracija je bila zagarantirana svakim sjedanjem u auto...

Nadam se da si ti bolji u ignoriranju takvih gremlina nego sto sam ja... 🍺
Pošto sam picajzla, kak bi se reklo, hebe me to za popizdit. Kad znam da je pun do čepa, a na displayu piše Fuel i blinka žuti trokut i uskličnik pokazuje još 70 km do praznog spremnika...Ma kojih 70, suncet hebem kad mogu prijeći 550

Suki

Citat: Osy  u Rujan 02, 2021, 08:11:04
Pošto sam picajzla, kak bi se reklo, hebe me to za popizdit. Kad znam da je pun do čepa, a na displayu piše Fuel i blinka žuti trokut i uskličnik pokazuje još 70 km do praznog spremnika...Ma kojih 70, suncet hebem kad mogu prijeći 550
Ne prdi :bzvz:.
Motor se opeko. Dva put. I sada puše i na hladno.
:moto2:

098 9232180

Osy

Citat: Suki  u Rujan 02, 2021, 09:17:08
Ne prdi :bzvz:.
Motor se opeko. Dva put. I sada puše i na hladno.
Potpisujem  :buahaha:

VUCIBATINA

Meni se gadi na te lampice,imam poremecaj i nemogu istrpiti da na motoru nesto ne radi.
Najradije bi kupija traku i riskira.

Al ovo cu napraviti taj bloker definitivno
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Suki

Uzmeš brate Hondu i samo  :zjev: od dosade. Sve radi, sve štima, sjedneš, guštaš i voziš se :ooda: :) :smijeh:.
:moto2:

098 9232180

Bagy

Ajme, 6 strana - k'o da je neki striptiz u pitanju! :smijeh:
mob: 095/573-6874

VUCIBATINA

Citat: Suki  u Rujan 02, 2021, 12:02:35
Uzmeš brate Hondu i samo  :zjev: od dosade. Sve radi, sve štima, sjedneš, guštaš i voziš se :ooda: :) :smijeh:.


ti muci!!!  javi se za 15 godina kad to drlo uđe u seniore :belj: :belj:
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Josip-Sepp

Moj ke fuel strip ispravan ali kad odem na benzinsku izujem se u zraku   :)


Prešao 487 kilometara sa skoro 30 litara, putno računalo kaže 6.2 l/100km
Od toga 200 km otvorene ceste a ostalo po gradu...najduža ruta 11 km

Prije nego se BMW hejteri počnu veseliti  :smijeh:...mali strom (i K8 i L3)sam natjerao na 8l/100, a bogme i kle mi je po Žumberskom off-u znao potrošiti 7 litara
Tako da od bajki, ja najviše volim one da ljudima motori od 100-njak konja troše maksimalno 5 do 5.5 litara  :ebudale:

Suki

Citat: Josip-Sepp  u Rujan 02, 2021, 20:38:45
Moj ke fuel strip ispravan ali kad odem na benzinsku izujem se u zraku   :)


Prešao 487 kilometara sa skoro 30 litara, putno računalo kaže 6.2 l/100km
Od toga 200 km otvorene ceste a ostalo po gradu...najduža ruta 11 km

Prije nego se BMW hejteri počnu veseliti  :smijeh:...mali strom (i K8 i L3)sam natjerao na 8l/100, a bogme i kle mi je po Žumberskom off-u znao potrošiti 7 litara
Tako da od bajki, ja najviše volim one da ljudima motori od 100-njak konja troše maksimalno 5 do 5.5 litara  :ebudale:
...jesi ti lud!? 5 litara?! Pa tolko pije kad ga peglam po AC! :smijeh: :smijeh:.

4.5 i točka ;) :).
:moto2:

098 9232180

Josip-Sepp

Citat: Suki  u Rujan 02, 2021, 21:22:49
...jesi ti lud!? 5 litara?! Pa tolko pije kad ga peglam po AC! :smijeh: :smijeh:.

4.5 i točka ;) :).

ma to je išlo jednog mog  :smijeh:
imamo iste stromove, tj imali smo, čak i istu boju....ali njegov u drugoj potegne 100km/h i troši u prosjeku 4,2 litre

nabavio on nama trojici ona putna računala za bicikle, sva ta tri kilometar sata ista
vozzimo nas tri prema samoboru, gledam ja, prosjek 22km/h
stanemo u samoboru na pivu i krenu njih dva s pričom kako smo vozili prosjek 26  :buahaha:
pa jebote kog lažete, nas smo trojica niti nas tko vidi niti čuje i apsolutno je nebitno koliki je prosjek  :bzvz:

ali eto, on i danas tvrdi da mali strom može u drugoj 100  :smijeh:

Ćoso

Ma boli me...Nema tu računice...To kao kada se parkiraš negdje, a lik pita "kol'ko ide" / "Jel' puno troši "


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zorro

Citat: Suki  u Rujan 02, 2021, 21:22:49
...jesi ti lud!? 5 litara?! Pa tolko pije kad ga peglam po AC! :smijeh: :smijeh:.

4.5 i točka ;) :).
Puno vama još treba da dostignete čimpanzinih 3,4  :bzvz:
Kad sam ga pitao jeli gasio motor na naizbrdicama ? ..pa da ..rekao je ..i da nije prešao 3 000 okr.  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Josip-Sepp

jednom je Željko Pervan rekao da je on s jednim rezervoarom prešao hrpu kilometara
dok mu nije strunuo, onda je stavio drugi

VUCIBATINA

 :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha: pervan je kralj!


Meni miri 5.5l  i dodjem do 550km s 30l  al vozim ko slina.
Nisan mirija autoput al kad ga peglas 140-150 pije ka tenk
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948