Vr`ovci 2022.

Autor zorro, Svibanj 29, 2022, 21:05:38

« natrag - naprijed »

Branac

Citat: Osy  u Svibanj 30, 2022, 17:36:23
Hvala na svemu, uživali smo u konačnom druženju kojeg smo se svi zaželjeli :thumbup: Posebno me razveselio kratki dolazak Roadrunnera jer je on susretom u Farkašiću 2012, ako se ne varam, bio pionirom ovakvih druženja :thumbup: Također mi je drago što su bili kljakavi Saxi i prijatelj Dule, koji je isto naš forumaš pod nickom Krmco. Lijep pozdrav svima do nekog novog susreta :-*
Puno dragih, poznatih ljudi, ali i dosta meni nepoznatih  :misli: al, hebiga, to sam sam kriv  :ooda: .... Btw. di ste svi spavali, samo nebo zna  ;)

agolac

Čujem, gazda i u polju  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: Osy  u Svibanj 30, 2022, 17:36:23
Hvala na svemu, uživali smo u konačnom druženju kojeg smo se svi zaželjeli :thumbup: Posebno me razveselio kratki dolazak Roadrunnera jer je on susretom u Farkašiću 2012, ako se ne varam, bio pionirom ovakvih druženja :thumbup: Također mi je drago što su bili kljakavi Saxi i prijatelj Dule, koji je isto naš forumaš pod nickom Krmco. Lijep pozdrav svima do nekog novog susreta :-*
Ne..prvo druženje 2012. u Brestovcu, Farkašić je bio 2013.  ;)  15.06. sjećam se ko sad  :) (bi se kurac sjećao da nemam sve fotke složene u folderima po godinama i datumima  :smijeh: )
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Citat: Branac  u Svibanj 30, 2022, 17:58:49
.... Btw. di ste svi spavali, samo nebo zna  ;)
Kolegstvo ..samo četvero (Agolac, Vego, Deda i Tome) su spavali u šatorima, a i oni su ih stavili pod nastrešnice.
Dobili smo 3 kuće u selu i Markanovo imanje..tak da je ovaj put sa smještajem prošlo idealno..pogotovo kad vidimo kakvo je vrijeme bilo  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Citat: zorro  u Svibanj 30, 2022, 19:08:39
Ne..prvo druženje 2012. u Brestovcu, Farkašić je bio 2013.  ;)  15.06. sjećam se ko sad  :) (bi se kurac sjećao da nemam sve fotke složene u folderima po godinama i datumima  :smijeh: )
:-* :thumbup:

zorro

Evo naš direktor Ćoso otvorio google album..jerbo nije na fejsu pa nemre pogledat fotke.
Mošte slobodno ubacit i vi pokoju ak imate  :-* :beer:


https://photos.app.goo.gl/buGmQZMRttn5isGW9
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

gianni


Borko

Citat: zorro  u Lipanj 03, 2022, 20:33:31
Evo naš direktor Ćoso otvorio google album..jerbo nije na fejsu pa nemre pogledat fotke.
Mošte slobodno ubacit i vi pokoju ak imate  :-* :beer:


https://photos.app.goo.gl/buGmQZMRttn5isGW9
A baš htjedoh pitat, šta je s nama bez fejsa? Mi nemamo pravo na sjećanje? :) Bravo direktore!

Ćoso

Citat: Borko  u Lipanj 04, 2022, 07:58:48
A baš htjedoh pitat, šta je s nama bez fejsa? Mi nemamo pravo na sjećanje? :) Bravo direktore!
[emoji1303]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Branac

Citat: zorro  u Svibanj 30, 2022, 19:11:30
Kolegstvo ..samo četvero (Agolac, Vego, Deda i Tome) su spavali u šatorima, a i oni su ih stavili pod nastrešnice.
Dobili smo 3 kuće u selu i Markanovo imanje..tak da je ovaj put sa smještajem prošlo idealno..pogotovo kad vidimo kakvo je vrijeme bilo  :thumbup:
Ma, bravo za sve  :thumbup:, posebice što vidim da ste se i našeg Belog sjetili  :-*  ne sumnjam da je to bila tvoja ideja a i takav susret bi trebao prerasti možda u neki memorijalni  :misli: jer k'o što ne'ko napisa: "Svi smo mi Beli"  :huh:

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

:moto2:

098 9232180

Osy

 :-\ :smijeh: Čujem da će biti velika rasprodaja Garmina, ali nemojte nudit na forumu, bolje Njuškalo i ostali oglasnici, da se ne bi neko oženio :) :-X

Suki

Citat: Osy  u Lipanj 06, 2022, 12:57:28
:-\ :smijeh: Čujem da će biti velika rasprodaja Garmina, ali nemojte nudit na forumu, bolje Njuškalo i ostali oglasnici, da se ne bi neko oženio :) :-X
...u oglasu obavezno umjesto "nikad padano" navesti "nikad krivo odveo".
:smijeh:
:moto2:

098 9232180

zubakis

Citat: zorro  u Lipanj 06, 2022, 11:06:01
Zubi..gdje ste ovo zapeli ..nisi mi pričao  :misli:

https://photos.google.com/u/1/share/AF1QipPyenTjfqsUOmU6gEQ0HIxW4KV6JFPvILVIKfZ0jrMDkYSf_3SJugIsFLznqe3mXg/photo/AF1QipMrL_WAtxM_gfVZg7TBZh-r_V8x-dMIJ0efB0Id?key=T1hQQy0zeG1XNEpMQW1XZ0R5cGZDYlJLZTFjcTdB
Morat ces pitat druge momke. Dok su oni slušali Garminka ja sam ispijao rakiju...
[emoji41]
Btw ja koristim Osmand. Taj ne falije [emoji106]

Poslano sa mog YAL-L21 koristeći Tapatalk