Revit Sand III

Autor bajki, Rujan 11, 2017, 13:21:54

« natrag - naprijed »

Saxi

Inače ovo policijsko odelo je po rečima drugara koji ima firmu koja snabdeva maltene celu Srbiju i uvoznici su prvi za svasta nesto iz domena zaštite na radu i rade nabavku i za vojsku i policiju, tvrdi da je ovo najkvalitetniji Goratex materijal, a ja sam ga ove godine isprobao preko Romanijebi kasnije i fantazija čista, suv a bez kondenza, diše odelo i ne pa rinse koža ispod, niti zagreva ako grane sunce, drugari i ja oduševljeni jer ih maltene svi nosimo [emoji108]

Saxi

Inače ovo policijsko odelo je po rečima drugara koji ima firmu koja snabdeva maltene celu Srbiju i uvoznici su prvi za svasta nesto iz domena zaštite na radu i rade nabavku i za vojsku i policiju, tvrdi da je ovo najkvalitetniji Goratex materijal, a ja sam ga ove godine isprobao preko Romanijebi kasnije i fantazija čista, suv a bez kondenza, diše odelo i ne pa rinse koža ispod, niti zagreva ako grane sunce, drugari i ja oduševljeni jer ih maltene svi nosimo [emoji108]

Osy

Fata je Fata, a dvaput je dvaput :) :smijeh:

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy


Danijel 23

Citat: Saxi  u Listopad 28, 2018, 14:58:13
Inače ovo policijsko odelo je po rečima drugara koji ima firmu koja snabdeva maltene celu Srbiju i uvoznici su prvi za svasta nesto iz domena zaštite na radu i rade nabavku i za vojsku i policiju, tvrdi da je ovo najkvalitetniji Goratex materijal, a ja sam ga ove godine isprobao preko Romanijebi kasnije i fantazija čista, suv a bez kondenza, diše odelo i ne pa rinse koža ispod, niti zagreva ako grane sunce, drugari i ja oduševljeni jer ih maltene svi nosimo [emoji108]
Posto jakna i hlace XXL velicina? Bez natpisa Murja!

agolac

I mene zanima kad si toliko nahvalio :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Martin

**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Saxi

Čudni su putevi Boziji, kao i do ovog odela, uz dobru volju ne bih se smio upustiti u nabavku većih razmera da ne zavrsim obešen na Terazijama [emoji16]

Danijel 23

Citat: Saxi  u Listopad 29, 2018, 00:48:26
Čudni su putevi Boziji, kao i do ovog odela, uz dobru volju ne bih se smio upustiti u nabavku većih razmera da ne zavrsim obešen na Terazijama [emoji16]
Nisu velike količine, šleper dva.....samo 4 kompletića! :)

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Ćoso

I po mogućnosti ako mogu ostati i oznake milicije ili vojske [emoji23]

bajki

I kolika je bila cijena kompleta na akciji?

bajki

Citat: Ćoso  u Listopad 27, 2018, 17:02:25
Evo ja se danas počastio crnim na "samo danas popustu" od 30% (išao s Gogsom po Givi kofer i "puf")


...Jakna XL, hlače XL long...Stoji k'o saliveno

https://www.tc-motoshop.si/si/rev-it-sand-3-crna-tekstilna-motoristicna-jakna-i49957.shtml
https://www.tc-motoshop.si/si/sand-3-rev-it-tekstilne-motoristicne-hlace-podaljsane-crne-i48042.shtml

I kolika je bila cijena kompleta sa popustom?

Ćoso

Citat: bajki  u Listopad 29, 2018, 07:44:08
I kolika je bila cijena kompleta na akciji?
522€ (ja sam uzeo još dodatnu zaštitu za leđa na koju sam također dobio popust tako da je cijeli "komplet" 548 €)

zorro

Citat: Ponti  u Listopad 27, 2018, 23:44:42
Imao sam ixs i ne bi se raspala nikada, ali mi je dosadila pa sam ju poklonio.
Drugi put kad budeš bacao sjeti se mene..za šumu sve valja  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: