Revit Sand III

Autor bajki, Rujan 11, 2017, 13:21:54

« natrag - naprijed »

bajki

Citat: Ćoso  u Listopad 29, 2018, 07:49:07
522€ (ja sam uzeo još dodatnu zaštitu za leđa na koju sam također dobio popust tako da je cijeli "komplet" 548 €)
:thumbup:

Patak

Prošle godine u ovo vrijeme sam skoro uzeo Sand III ali se predomislio...

Evo i ponude o tc-moto

Patak

Citat: agolac  u Listopad 28, 2018, 00:58:58
Da pojasnim zašto samo kišnjak. Bilo koje odjelo pa i goretex će se natopit kiše i biti 3 kg teže. Dok se voziš osjeti se i hladnoća. S goretex voda neće doći do tebe no svjedno je to natopljeno. Ok, osuši se to za sat dva vožnje (ako ne pada cijeli dan). Za navuć kišnjak mi treba par minuta. Ako pogledam cijene goretex odijela, ja osobno ne vidim neku prednost, prvo financijsku naspram kišnjaka... To je samo moje mišljenje.

Nije mi jasno zašto (ne samo oni nego i drugi proizvođači) forsiraju kišnjak ispod jakne uz sve nedostatke koje si nabrojio... Čak po ljeti mi je još gore, kad ne pada vruče je a moraš imati jer najavljuju pljuskove.

Gortex koristim samo na temperaturama ispod 20 i zadovoljan sam...

Ćoso

Citat: Patak  u Listopad 29, 2018, 10:29:02
Nije mi jasno zašto (ne samo oni nego i drugi proizvođači) forsiraju kišnjak ispod jakne uz sve nedostatke koje si nabrojio... Čak po ljeti mi je još gore, kad ne pada vruče je a moraš imati jer najavljuju pljuskove.

Gortex koristim samo na temperaturama ispod 20 i zadovoljan sam...
Istina. I ja sam prokuhao jučer jer sam imao te kišne podstave (dobro da nisam bio lud i ostavio i termo [emoji23])...
OK, jako je puhalo pa me zaštitilo...Naravno da je u povratku padala kiša kada sam ih skinuo [emoji33]

Evo

tibertov

Kakve kišne podstave? Mislite na membranu?

Patak

Direktore, odlična cijena i kupovina  :thumbup:

Ćoso

Citat: Patak  u Listopad 29, 2018, 10:57:14
Direktore, odlična cijena i kupovina  :thumbup:
Je, i ja tako mislim...Nije bilo lako istovariti u komadu 4000 kuna, međutim sada križam to s liste...

Mrki

Citat: Ćoso  u Listopad 29, 2018, 11:56:05
Je, i ja tako mislim...Nije bilo lako istovariti u komadu 4000 kuna, međutim sada križam to s liste...
Mogao si kao ja.. uzeti u banci pozajmicu na 3g, 120kn rata :)

Ponti

Citat: Ćoso  u Listopad 29, 2018, 11:56:05
Je, i ja tako mislim...Nije bilo lako istovariti u komadu 4000 kuna, međutim sada križam to s liste...

Istina, nije lako 4 Tkn za tamo neke krpice..... lakše je 150 za motor  :buahaha:

tonciv666

[emoji23][emoji23][emoji23]

Osy


Ponti

Citat: zorro  u Listopad 29, 2018, 07:52:29
Drugi put kad budeš bacao sjeti se mene..za šumu sve valja  :)

Nisam bacao, dao sam dečku koji vozi motor, a koji nikada nije imao novca za kupiti jaknu. Dao sam mu i moje stare čizme. A i njegovoj curi je Vještica dala svoju staru opremu.

zorro

Citat: Ponti  u Listopad 29, 2018, 13:37:45
Nisam bacao, dao sam dečku koji vozi motor, a koji nikada nije imao novca za kupiti jaknu. Dao sam mu i moje stare čizme. A i njegovoj curi je Vještica dala svoju staru opremu.
[emoji106][emoji106] svaka ćasa

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Vec

Citat: Ponti  u Listopad 29, 2018, 13:37:45
Nisam bacao, dao sam dečku koji vozi motor, a koji nikada nije imao novca za kupiti jaknu. Dao sam mu i moje stare čizme. A i njegovoj curi je Vještica dala svoju staru opremu.

Pazi da ti "Vještica" ne pročita post da se nebi zbudil sa škarama u plećki  :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha:

Ponti

Citat: Vec  u Listopad 29, 2018, 15:39:40
Pazi da ti "Vještica" ne pročita post da se nebi zbudil sa škarama u plećki  :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha:

Prije se sjekirom, škare ona ne koristi  :smijeh: