Skazaljke

Autor Vujce, Listopad 22, 2017, 20:42:12

« natrag - naprijed »

Vujce

Kako je moguce da su se ovako izvrtoperili???

agolac

Šta gledamo, ovo crno hvatište? Bit će od topline valjda. Sigurno si se opet vozio po Grčkoj gdje je 80 stupnjeva na suncu  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Vujce

to crno jebem ga usukalo se go.no!

agolac

Citat: Vujce  u Listopad 22, 2017, 20:57:13
to crno jebem ga usukalo se go.no!

Kako si to uopće skužio? Sad struže?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Saxi

Dajte I meni tih pilulica da vidim to što vas dvojica vidite [emoji39]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Vujce

Citat: agolac  u Listopad 22, 2017, 21:24:36
Kako si to uopće skužio? Sad struže?
Nista ne struze samo vidim da su se izuvijali.Grcku vozam uvjek a ovo sam uocio tek sada.Nije mi jasno kako bas sada kad nije vani uopce vrucina a u Grcku nisam bio od 8-mog mjeseca bas kad je paklena vrucina a nisu bili dosad usukani.
Da su bili uocio bi svakako jer motor vozam skoro svaki vikend.Ovo sam uocio ovog vikenda a prosli bio sam u Bugarsku na planini 1650m i sunce je zaista peklo pa ako tad se ovo desilo :huh:
A i jebem ti kvaliteta ondak od Suzukija,pa kako da se plastika topi od sunca???

Vujce

Kao sto vidim Suzuki nema posebno skazaljke?Gde da i nadjem jebeno me nerviraju!

Suki

Citat: Vujce  u Listopad 24, 2017, 10:02:38
Kao sto vidim Suzuki nema posebno skazaljke?Gde da i nadjem jebeno me nerviraju!
:smijeh: :smijeh:...smiri se Vujče :). Bitno da se kazaljke vrte i motor ide :moto2: :ooda:.
:moto2:

098 9232180

Fantom

Nema potrebe. To sam rastavis za 20 tak min. Ja skidao kad mi je usao kondenz vode u satove.

Ponti

Ja još ne vidim što se to izvitoperilo.

Inače kazaljke se skidaju s vilicom.

Vujce

Citat: Ponti  u Listopad 24, 2017, 12:11:52
Ja još ne vidim što se to izvitoperilo.

Inače kazaljke se skidaju s vilicom.
Pa izvitoperio se nosac skazalke-strelice,onaj krugcic gde je ubodena skazaljka i sa druge strane ono kao kraj skazaljke sta mu dodje.
Znacie krug od skazaljke i onaj dodatak na krugu isto je kao stopeni nekako.

Vujce

Citat: Fantom  u Listopad 24, 2017, 11:57:25
Nema potrebe. To sam rastavis za 20 tak min. Ja skidao kad mi je usao kondenz vode u satove.
Problem nema da trastavim ali sta da ubodem nemam nove???
Tupi kurac da im ubodem u Suzukija,otopile se skazaljke i ovo jos nisam video dosada.
Presao sam 70000km sa motorom sad se izvitoperile tek,nesto mi je cudno tu neznam.

iviccaa

Skini satove i sve dobro pregledaj. Bar ces biti miran da je "samo" do kazaljki.

Saxi

Ja pa imam drugi problem u zadnje 3 godine na ovim srafovima u oba sata, iznad I ispod skazaljke usao vazduh i to polako ali lagano bubri i širi se a ja pizdim od boginja koje je Strom dobio [emoji54]
Motor uvek garaziran, ne stoji na suncu i kiši a ti mehuri se polako ali sigurno povećavaju [emoji848] ima li neko neki savet?

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


bajki

Saxi, tebi se odljepljuje podloga ako sam dobro shvatio?

To nije problem, ponti je kod sebe mijenjao podlogu, kupio na ebayu i promijenio.