Skazaljke

Autor Vujce, Listopad 22, 2017, 20:42:12

« natrag - naprijed »

Milanezi

Citat: Saxi  u Listopad 24, 2017, 13:31:43
Ja pa imam drugi problem u zadnje 3 godine na ovim srafovima u oba sata, iznad I ispod skazaljke usao vazduh i to polako ali lagano bubri i širi se a ja pizdim od boginja koje je Strom dobio [emoji54]
Motor uvek garaziran, ne stoji na suncu i kiši a ti mehuri se polako ali sigurno povećavaju [emoji848] ima li neko neki savet?

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

Znači, opet kod majstora...

Saxi

Citat: bajki  u Listopad 24, 2017, 13:40:40
Saxi, tebi se odljepljuje podloga ako sam dobro shvatio?

To nije problem, ponti je kod sebe mijenjao podlogu, kupio na ebayu i promijenio.
Slikacu pa cu postaviti, ako su nalepnice samo, ima preko zime da sredim problem [emoji4]

@Milanezi da nema tog servisa, ne bih se navozao motora, srecom pa je servis daleko od kuće a put pun krivina, jos kad vidim tebe u retrovizorima, mojoj sreći nema kraja [emoji2]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Ponti

Citat: Vujce  u Listopad 24, 2017, 12:43:56
Pa izvitoperio se nosac skazalke-strelice,onaj krugcic gde je ubodena skazaljka i sa druge strane ono kao kraj skazaljke sta mu dodje.
Znacie krug od skazaljke i onaj dodatak na krugu isto je kao stopeni nekako.

Ma, ako radi i ne zapinje boli te kuki. Mene to ne bi diralo.

Ponti

Citat: bajki  u Listopad 24, 2017, 13:40:40
Saxi, tebi se odljepljuje podloga ako sam dobro shvatio?

To nije problem, ponti je kod sebe mijenjao podlogu, kupio na ebayu i promijenio.

Mijenjao sam podlogu, nije neki veliki posao, treba samo naći podlogu da se sviđa. Ne znam ima li uopće originalne podloge za kupiti.
Moje original podloge sam dao s motorom novom vlasniku.

Saxi

Citat: Ponti  u Listopad 24, 2017, 14:09:30
Mijenjao sam podlogu, nije neki veliki posao, treba samo naći podlogu da se sviđa. Ne znam ima li uopće originalne podloge za kupiti.
Moje original podloge sam dao s motorom novom vlasniku.
Hvala Ponti, moje su iritirajuce i kakve god zamenske su bolje od ovih gubavih.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Vujce

Nista ne zapinje ali iritira me,a skinucu da vidim da ne grije zbog nekog slabog kontakta???
Saxi uzimaj i za mene podloge pa i kod mene je tako odavno kod sarafa,uostalom nepoznajem nekog kog nema to isto sranje!

Saxi

Citat: Vujce  u Listopad 24, 2017, 15:49:59
Nista ne zapinje ali iritira me,a skinucu da vidim da ne grije zbog nekog slabog kontakta???
Saxi uzimaj i za mene podloge pa i kod mene je tako odavno kod sarafa,uostalom nepoznajem nekog kog nema to isto sranje!
Bez brige, pozabavim se time i naručujem za obojicu.

@ Ponti daj molim te neki link provereni ako imas da ne lutam unaokolo.

@ Ivica&Co Mali Strom je kralj u svim disciplinama, sazdan za vožnju, plivanje, letenje, gnjuranje, a dok se kupao redovno higijena je bila na nivou i nista mu nije falilo, ali kako je vremenom u garazi sve više obitavao, dobijao je dečije bolesti [emoji39]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Ponti

Citat: Saxi  u Listopad 24, 2017, 20:16:42
Bez brige, pozabavim se time i naručujem za obojicu.

@ Ponti daj molim te neki link provereni ako imas da ne lutam unaokolo.

.....

Nemam Saxi, davno je to bilo.  :huh:


Saxi

Citat: Fantom  u Listopad 25, 2017, 13:16:48
Imas na jebaju.. Koliko se sjecam bilo je price da bijeli iritiraju kad se vozi nocu.

https://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=&_osacat=180033&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.XGauge+face+Suzuki+Vstrom.TRS0&_nkw=Gauge+face+Suzuki+Vstrom&_sacat=180033
Hvala veliko na linku, mLogo mi to para, procackacu dal ima gde neki jeftiniji, a ovi beli bas lepo izgledaju, ne znam dal u vožnji smetaju, al obraticu pažnju [emoji6]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Ponti

Citat: Saxi  u Listopad 25, 2017, 14:35:52
Hvala veliko na linku, mLogo mi to para, procackacu dal ima gde neki jeftiniji, a ovi beli bas lepo izgledaju, ne znam dal u vožnji smetaju, al obraticu pažnju [emoji6]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

Sa zadnje strane nalijepiš crnu naljepnicu, skalpelom izrežeš i makneš djeliće te crne naljepnice, tamo gdje hoćeš da ti svijetli i bude super. :)

Milanezi

Citat: Saxi  u Listopad 25, 2017, 14:35:52
Hvala veliko na linku, mLogo mi to para, procackacu dal ima gde neki jeftiniji, a ovi beli bas lepo izgledaju, ne znam dal u vožnji smetaju, al obraticu pažnju [emoji6]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

Dušo, ne smeta u vožnji...na ovom lepšem modelu su stavili takve od početka...


Saxi

Citat: Milanezi  u Listopad 25, 2017, 15:24:32
Dušo, ne smeta u vožnji...na ovom lepšem modelu su stavili takve od početka...


Vid ovog lutkana, mirođija u svakoj čorbi, mada lep ukus I aromu dajes i forumu i mom životu a kad si tu red je da ti vratim [emoji23]
Drago mi je da si izabrao Suzuki, opet Strom I to još mali, svaka čast, sve pet ali jedina ruznija stvar od tvog ružnog pačeta je GS [emoji16]

@ Ponti hvala na savetu [emoji6]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

vedran

Vujče meni se to dogodolo nakon cca 3 godine i još tako stoji. Više nesmeta, najgore je na početku :)

Babo



A vidi kako se meni sjeblo iznad satova

Sent from my Redmi Note 3

My life fades, the vision dims, all that remains are memories...