Shoei Neotec

Autor tibertov, Studeni 08, 2017, 09:31:32

« natrag - naprijed »

Osy

Odakle si je naručio?

gianni

Konacno pravi izbor, previse si experimentirao ;)

Black Betty

 Bit ču brutalno iskren,niš posebno,boja (uf),flip up kaciga uf,uglavnom ufffff...

Jbg,ja iskren.
Prepostavka je majka zajeba

tibertov

Iz Engleske. 2400 kn.

agolac

Citat: Black Betty  u Studeni 08, 2017, 18:34:54
Bit ču brutalno iskren,niš posebno,boja (uf),flip up kaciga uf,uglavnom ufffff...

Jbg,ja iskren.

A šta fali flipup. Dok ti po ljeti na semaforu pokraj busa koji te grije ne možeš disati, mi flipnemo donji dio i uživamo. Kad te carinik na grani prca da skineš kacigu, nas ne prca. Ja bih rekao za ovo tvoje ufufuf  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Black Betty

...jbg svako voli nešto,nismo svi isti  :beer: :thumbup:
Prepostavka je majka zajeba

iviccaa

...a neki i zaobiđu bus pa im nije vruće. [emoji14]

gianni

Ma ti motori i oprema su samo patnja  :bzvz:
Bolje trositi na Wellcum i sl :)

Mrki

Nije žuta [emoji107]

fatboy


Danijel 23

 :thumbup: Super, provjerena klasika, a boja vrhunska.  :bravo:
Jedin mi se čini da se sunčani vizir za moj pojam ne spušta dovoljno. Na mojoj Xlite sunčani vizir se toliko spusti da ostane cca 10-15 mm zračnosti. Vrlo bitna činjenica jer ako ima previše otvora kao npr. na staroj Nolanici onda se nemožeš vozit otvorenim gl. vizirom. Tolko negodno puše po očima, skoro ko neki glupi propuh.

keko

..ajmo ovak  :misli: boja mi je onak bezlićna  :bzvz: otvori za zrak djeluju odlično, mislim da je ventilacija dobra  :thumbup:  flip je dodatni plus, kaciga je vrlo vjerojatno dobra, nadam se i tiha  :kava: dakle Tibi, osim boje sve ostalo odlično  :bravo:
..bolja sigurno od onog mog lijepog govanceta  ;)
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Suki

Citat: keko  u Studeni 08, 2017, 20:18:47
..ajmo ovak  :misli: boja mi je onak bezlićna  :bzvz: otvori za zrak djeluju odlično, mislim da je ventilacija dobra  :thumbup:  flip je dodatni plus, kaciga je vrlo vjerojatno dobra, nadam se i tiha  :kava: dakle Tibi, osim boje sve ostalo odlično  :bravo:

Potpisujem :thumbup:. Možda plastidipom ili nekom reflektirajućom naljepnicom razbit monotoniju :gimme5:.
:moto2:

098 9232180

cisco

keko...kojeg govanceta...jel ona tvoja žuta nije ok  :misli:
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

Danijel 23

Citat: Suki  u Studeni 08, 2017, 20:23:15
Potpisujem :thumbup:. Možda plastidipom ili nekom reflektirajućom naljepnicom razbit monotoniju :gimme5:.
:misli: