Shoei Neotec

Autor tibertov, Studeni 08, 2017, 09:31:32

« natrag - naprijed »

cisco

pa nije fora...kaciga ovakve cenovne klase...
ko da kupiš mečku ili bembaru pa odma kupiš i još jedne ziceve...za svaki slučaj ak razpadnu...
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

agolac

Citat: cisco  u Studeni 08, 2017, 22:01:24
pa nije fora...kaciga ovakve cenovne klase...
ko da kupiš mečku ili bembaru pa odma kupiš i još jedne ziceve...za svaki slučaj ak razpadnu...

Ae, kupiš GS i otpadaju žice  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

cisco

i zaključak...ništa više ne valja...ili nije sve zlato što se svjeti...ili.... :smijeh:
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

agolac

Citat: cisco  u Studeni 08, 2017, 22:03:58
i zaključak...ništa više ne valja...ili nije sve zlato što se svjeti...ili.... :smijeh:

Ništa više ne valja osim naših starih stromića s MIVV gore :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

cisco

Citat: agolac  u Studeni 08, 2017, 22:05:37
Ništa više ne valja osim naših starih stromića s MIVV gore :)

:) :ooda:
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

keko

..hoćete vas dvojica vazu, da mi se procvatete do kraja  :)
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Toni

Slaba je ventilacija meni bila.
Nije mi nista.

Dado

kod mene isti slučaj. stara 5 god.

True Adventure

Ponti

Sada kad je čovjek kupio pokazujete da se kaciga ljušti, mislim trebali ste prije.....   :smijeh:

tibertov

Ja 5 god nemam motor kamo kacigu  :ebudale:

Saxi

Izneverio si za boju al zabole te, uzeo si dobru kacigu, a kažu posle 5 godina kacigu treba zameniti jer nije bezbedna lično u to ne verujem  ali pratim trendove da objasnim ženi zašto mi je potrebna nova [emoji23]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Špoki

Kaciga je vrh, boja ne, kvaliteta će se vidjeti kroz par sezona, cijena odlična :thumbup:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

zorro

Bez ljutnje..ne ulazeći u kvalitetu  :thumbup: ..al kaciga je ružna ko porezno rješenje  :-X
Znam da je filipicu teško naći da je kvalitetna a ujedno da je i lijep dizajn..heb ga

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov


zorro

Citat: tibertov  u Studeni 09, 2017, 08:50:41
Meni je bas lijepa  :)

..haj ova grafika i nekakva "živa" boja je malo proljepšaju  :thumbup:  ..al nemoš ti tu puno učinit..to kao kad bi htjeli od Željke Markić učinit manekenku  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: