Voltmetar

Autor Danijel 23, Prosinac 01, 2017, 18:40:44

« natrag - naprijed »

Danijel 23



Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


fatboy

Zima te zarazila..😉

Danijel 23

DL 650 L3


















I tako je to nekad bilo.... :kava:

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


fatboy


Danijel 23

Citat: fatboy  u Prosinac 01, 2017, 19:29:33
Ide to tebi... :bravo:
Ne offaj temu, hodi v garažu i primi se đoba!

Patak

Lijepo napravljeno :thumbup:!

Misli da bi ovaj socket bio više nego dovoljan :)

Danijel 23

Citat: Patak  u Prosinac 01, 2017, 19:36:01
Lijepo napravljeno :thumbup:!

Misli da bi ovaj socket bio više nego dovoljan :)
E baš taj nevalja. Kad je poklopac ne vidiš voltažu, a da ju želiš vidjet ide ti bezveze prašina u USB.....nevalja!

Danijel 23

Ovaj ide na DRZ i obična utičnica za upaljač koja još nije stigla, a služit će za punjenje aku. il za potrošače...tj bit če direk spojena na aku, a Vmetar pod kontaktom. Copy/paste kao što sam napravio na Stromu.



Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


agolac

Gdje je spojen? Direktno na Accu? Ako ne, koliki je voltage drop do priključne točke?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Citat: agolac  u Prosinac 01, 2017, 19:53:36
Gdje je spojen? Direktno na Accu? Ako ne, koliki je voltage drop do priključne točke?
Kaj ti znači DROP? Pad napona....na 800mm i sa žicom od 2,5mm2 .....Pad apona je 0,03V.  :-\  Ne opterečuj se time.

Patak

Citat: Danijel 23  u Prosinac 01, 2017, 19:42:16
Ovaj ide na DRZ i obična utičnica za upaljač koja još nije stigla, a služit će za punjenje aku. il za potrošače...tj bit če direk spojena na aku, a Vmetar pod kontaktom. Copy/paste kao što sam napravio na Stromu.



Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk

Ovaku istu sam kupio prije godinu/dvije i mislio ju stavit na motor :thumbup:. ALI SAM SE predomislio i NE ŽELIM se u opće opterećivati s naponom! SAmo gas :blato:

Danijel 23

Citat: Patak  u Prosinac 01, 2017, 19:56:59
Ovaku istu sam kupio prije godinu/dvije i mislio ju stavit na motor :thumbup:. ALI SAM SE predomislio i NE ŽELIM se u opće opterećivati s naponom! SAmo gas :blato:
Ok, ti si bar VIZUALNO pregledo svoj magnet! Kaj ne?

Patak

Budem ti slikao svoje riješenje...

Patak

Citat: Danijel 23  u Prosinac 01, 2017, 19:58:58
Ok, ti si bar VIZUALNO pregledo svoj magnet! Kaj ne?

Jesam, ne samo vizualno :tongue: nego i ispitao te sam uradio loctite mod te free power mode :ooda: ;)

Što se tiče magneta nemaš brige do 40tkm, a onda počinju problem.

agolac

Citat: Danijel 23  u Prosinac 01, 2017, 19:56:21
Kaj ti znači DROP? Pad napona....na 800mm i sa žicom od 2,5mm2 .....Pad apona je 0,03V.  :-\  Ne opterečuj se time.

Da, ako je tako debela žica i direktno na acu. Ako si se spojio negdje na ožičenje onda imaš tko zna koliko metara spojeno preko terminal blokova i ne baš s 2.5 mm2 ;)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain