KLV1000 K4-K6 [2004-2006]

Autor Mrki, Siječanj 21, 2018, 15:23:41

« natrag - naprijed »

Osy

Sad je napaljen i svima bi zvečku polupo :smijeh: :thumbup:

agolac

Neka netko proba napraviti search na srednjem. Prvo upisati zorro, a kasnije zvekan pa da vidimo rezultate. :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: Osy  u Listopad 11, 2018, 07:30:58
Sad je napaljen i svima bi zvečku polupo :smijeh: :thumbup:
Ma nisam napaljen uopće  :bzvz:
Da mi je odmah obrisao acaunt kako sam tražio..nebih ga uopće spominjao ..a ovak..sa tim svojim sranjima pravi budalu i od sebe i od ljudi  :thumbdown:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zare

Citat: agolac  u Listopad 11, 2018, 07:55:43
Neka netko proba napraviti search na srednjem. Prvo upisati zorro, a kasnije zvekan pa da vidimo rezultate. :buahaha:
Ima još

Suki

...više rezultata za Zorro na srednjaku nego ovdje :bzvz: :belj:...
:moto2:

098 9232180

Suki

:moto2:

098 9232180

Renči


tibertov


Ćoso

Napokon malo priče i u KLV temi [emoji23]

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Bagy

Citat: Ćoso  u Listopad 11, 2018, 17:14:18
Napokon malo priče i u KLV temi [emoji23]

Jbte, sad mi žao što sam stavio taj tekst o KLV-u! Fakat ne bi da sam skužio o čemu se radi. Zorro, sorry! A tko zna jel bi se ikad saznalo!?  :misli:
mob: 095/573-6874

Ponti

Citat: Bagy  u Listopad 11, 2018, 17:25:20
Jbte, sad mi žao što sam stavio taj tekst o KLV-u! Fakat ne bi da sam skužio o čemu se radi. Zorro, sorry! A tko zna jel bi se ikad saznalo!?  :misli:

Baš dobro da si stavio, pokazuje s kakvim iskompleksiranim čovječuljkom smo imali posla  :thumbdown:

zorro

Citat: Bagy  u Listopad 11, 2018, 17:25:20
Jbte, sad mi žao što sam stavio taj tekst o KLV-u! Fakat ne bi da sam skužio o čemu se radi. Zorro, sorry! A tko zna jel bi se ikad saznalo!?  :misli:
Ponti ti je sve odgovorio  :thumbup:
Citat: Ponti  u Listopad 11, 2018, 17:31:38
Baš dobro da si stavio, pokazuje s kakvim iskompleksiranim čovječuljkom smo imali posla  :thumbdown:
..i molim bez obzira što je off da se ovo ne briše..kad dođe slučajni ili namjerni putnik..nek se vidi i zna kakvo nacističko govno vodi (mrtvi) forum  :puke:
Znam ja da on i njegovi poltroni i dupelisci ovo sve prate..al kad izbriše moj acaunt..ja ću izbrisati sve svoje postove na ovom forumu di sam njega i majmunčića spomenuo  :thumbup: 
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso


Ponti