Svjetla opčenito

Autor damjandugi, Siječanj 28, 2018, 17:50:12

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: damjandugi  u Siječanj 28, 2018, 19:09:46
Pa da bolje vidim ponoči.

Meni nikada nisu trebala dodatna svjetla za po noći, a ne vozim baš ko baba. Ni na starom stromu, a ni na ovom novom.

damjandugi

Pa možda neče ni trebati toliko meni,sad kad stavim nove žarulje osram cool blue intense.Barem nek me drugi po mogučnosti prije spaze.

Danijel 23

Citat: damjandugi  u Siječanj 28, 2018, 19:07:10
Ne tražim to.To sa strujom sam več rešio na svoj način.
Sad samo tražim najjača svjetla koja mogu iči na motor,pa da baš ne strše odnosno imajo neki CE.
Ako te brine CE onda moraš znati za šta je  homologirana lampa, dali kao radna lama i off lampa....mislim da te mogu opet zezat i na tehničkom i na cesti...ako te žele hebat!!!
Nisam još nikad čuo ako je svetlosni snop dobro narihtan da je ikog muraja zaustavila i radila problem, a za tehnički jednostavno ih skineš!  :)

keko

Damjane ove što ti piše off road ili work nemaju CE normu i nisu dozvoljene, a i one druge bi trebalo homologirati, zakonski nisu ok. E sad i ja imam CE oznaku ali nisam išao na homologaciju. Zasada nemam problema i dobro su podešene
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

agolac

Prije par godina mi  lik na tehničkom reče da ga zaboli šta mi far ima CE oznake, da to svaki kinez štanca s CE oznakama. Ukratko, morao sam pljunut za nove orig farove... Tako da te CE vam ne znače puno...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Mrki

Mene su prošle godine u 9mj pitali jesu to orginal tako plavkasta svijetla (LED-ice unutra) rekoh jesu, kaže on dobro.. gore kineski led žmigavci, isto ništa.. kineske maglenke od kojih nije jedna radila.. isto ništa :)

zizu

Citat: Ponti  u Siječanj 28, 2018, 19:11:30
Meni nikada nisu trebala dodatna svjetla za po noći, a ne vozim baš ko baba. Ni na starom stromu, a ni na ovom novom.
Mozda bi se normalnije vozio da stavis dodatna svjetla :-)

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Ponti

Citat: zizu  u Siječanj 29, 2018, 08:34:41
Mozda bi se normalnije vozio da stavis dodatna svjetla :-)

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk

A i to što kažeš :smijeh:




bajki

Citat: agolac  u Siječanj 28, 2018, 22:01:14
Prije par godina mi  lik na tehničkom reče da ga zaboli šta mi far ima CE oznake, da to svaki kinez štanca s CE oznakama. Ukratko, morao sam pljunut za nove orig farove... Tako da te CE vam ne znače puno...

A kako je skontao da to nije original far?

Pa jel znate šta znači oznaka CE?


China export!

Patak

Citat: Špoki  u Siječanj 29, 2018, 13:08:15
Kod mene su takve,lupkaju ali ih ne čujem dok vozim,nisu dobro fiksirane,kako si to riješio?

Skino okvir di je leča, probušio njega i maglenku te stavio samokočeću maticu.

damjandugi

Citat: bajki  u Siječanj 29, 2018, 14:21:37
A kako je skontao da to nije original far?

Pa jel znate šta znači oznaka CE?


China export!

To je razlika. :thumbup: :thumbup:
Gledaj sliku.

agolac

Citat: bajki  u Siječanj 29, 2018, 14:21:37
A kako je skontao da to nije original far?

Pa jel znate šta znači oznaka CE?


China export!

Naočigled nije bio Clio far. Da je bio zamjenski ali izgledom isti kao original tada ne bi skužio...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain