Lidl ponuda

Autor agolac, Srpanj 29, 2017, 13:43:36

« natrag - naprijed »

keko

taj nutarnji veš je za svaku preporuku, mislim da bum si i ja piknul još jedan komplet  :)
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Suki

Citat: keko  u Veljača 23, 2018, 10:42:41
taj nutarnji veš je za svaku preporuku, mislim da bum si i ja piknul još jedan komplet  :)
...nemoj teti na blagajni priznat što voziš jer će te isprdat i neće htjeti prodati gaće :smijeh:...
:moto2:

098 9232180

fatboy

A kad je to u ponudi? Malo sam listao na webu katalog, ali ne primjetih...  :misli:

Suki

:moto2:

098 9232180

fatboy

Fala! jbg, trebalo je stisnut "sljedeći tjedan"...  :-X

Osy

To je rastezljivo/stretch, moći ćeš navući ;)

fatboy


keko

Citat: Suki  u Veljača 23, 2018, 11:00:58
...nemoj teti na blagajni priznat što voziš jer će te isprdat i neće htjeti prodati gaće :smijeh:...
bez brige, kad teta vidi Žučka, tražila bu odma đir  :)
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

fatboy

Šta ti svoj pokazuješ po dućanu ?!?!?!  :-\

keko

Citat: fatboy  u Veljača 23, 2018, 12:29:17
Šta ti svoj pokazuješ po dućanu ?!?!?!  :-\
čuj, ak je teta dobra, zakaj ne  :shhh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

munja

Citat: Osy  u Veljača 23, 2018, 09:47:53
Lidlić ko i ja :ooda: :smijeh: ;)
ja sam jači :tongue:
imam iz Lidla,čarape,donji veš,jaknu,hlače,potkapu,rukavice,pojas,ono za ključanje diska,ceradu i žena kacigu :puke:

eee da i pijem kod tetka deep pivo :beer:

Špoki

Ima Lidl ok ponudu,ovaj termo komplet vrijedi svake kune :thumbup:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Danijel 23

Citat: bajki  u Veljača 23, 2018, 09:25:06
Akumulator sam stavio na akumulator i planirao ga ostaviti na održavanju.
Punjač normalno napuni akumulator i sve bude OK 6-7 dana, nakon toga ga spali (napon na akumulatoru bude ispod 10V)! Mislim da mu nešto nije bilo uredu sa onim modom kada on prazni i onda ponovo puni akumulator.
Ja ga imam ali ga nestavljam na zimskim duže od 2-3 dana. Vec sam piso....aku koji želom osviježit spojim ga na žarulju od 21w (žmigavca) te ga spustam na 11V, uljučujem punjenje cca 12h te ga poslije prebacim na zimsko..vecinom 2 dana i MIR! Za mjesec dana ponovna akcija....lagano i kontrolirano pražnjenje, punjenje...zimovanje...spavanje....praznjenj....punjenje....

Danijel 23

E da, punjac i aku su mi na oku, tako da ih više puta dnevno mogu izkontrolirat kaj se dešava.....jer ni ja nevjerujem SMART tehnologiji!
:vino:

Lavandić

Citat: Danijel 23  u Veljača 23, 2018, 20:43:36
E da, punjac i aku su mi na oku, tako da ih više puta dnevno mogu izkontrolirat kaj se dešava.....jer ni ja nevjerujem SMART tehnologiji!
:vino:
Potpisujem. Radije ću kupiti novu bateriju nego da sve ode u qurac

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk