Fiksne kamere u 2018 i 2019

Autor Bagy, Veljača 09, 2018, 09:01:22

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: Ponti  u Ožujak 28, 2019, 07:29:29
Sada ću još brže voziti s blatnjavom tablicom, nek se napuše  :finger:
Samo još promijeniš adresu ..umjesto Vele Luke prebaciš se u Blato..onda ćeš imati i zakonsko pravo da ti motor bude blatan  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Ožujak 28, 2019, 08:37:31
Samo još promijeniš adresu ..umjesto Vele Luke prebaciš se u Blato..onda ćeš imati i zakonsko pravo da ti motor bude blatan  :)

Zovu me blaćani stalno, da tamo otvorim radnju. Čak mi je i načelnik ponudio poslovni prostor besplatno samo da zaposlim jednu osobu. Rekoh mu da mi je bolje ležati s 20 kuna, nego raditi za 100 kn. :smijeh:

zubakis

Citat: Ponti  u Ožujak 28, 2019, 07:29:29
Sada ću još brže voziti s blatnjavom tablicom, nek se napuše  :finger:

Ja san isto za blatnjavu tablicu. Nega zna li neko u kojem omjeru ide voda i zemlja i koja granulaža zemlje. U biti kako napravit idealnu gustoću da zalipi?

Stjepko


fatboy

Citat: zubakis  u Ožujak 28, 2019, 12:26:42
Ja san isto za blatnjavu tablicu. Nega zna li neko u kojem omjeru ide voda i zemlja i koja granulaža zemlje. U biti kako napravit idealnu gustoću da zalipi?

Uzmeš onu glinu za modeliranje... :smijeh: :smijeh: :smijeh:

zubakis

Citat: fatboy  u Ožujak 28, 2019, 13:01:47
Uzmeš onu glinu za modeliranje... :smijeh: :smijeh: :smijeh:
Ne valja to. Mora bit blato. Ne mogu rec panduru da mi se slučajno zalipila glina za modeliranje... :smijeh:

fatboy

Kako ne možeš? Kažeš da te žena gađala, jer nisi htio ostat doma peglat... :samaranje:

iviccaa

Citat: fatboy  u Ožujak 28, 2019, 13:29:22
Kako ne možeš? Kažeš da te žena gađala, jer nisi htio ostat doma peglat... :samaranje:
Vidim iskustvo progovara..

beli

Citat: zubakis  u Ožujak 28, 2019, 13:26:30
Ne valja to. Mora bit blato. Ne mogu rec panduru da mi se slučajno zalipila glina za modeliranje... :smijeh:
... vama na moru je lako, što fali govnu od galeba ? Ne može bit sumnjivo da ga hebeš ...
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zare

Citat: beli  u Ožujak 28, 2019, 14:20:24
... vama na moru je lako, što fali govnu od galeba ? Ne može bit sumnjivo da ga hebeš ...
:)

zubakis

Citat: fatboy  u Ožujak 28, 2019, 13:29:22
Kako ne možeš? Kažeš da te žena gađala, jer nisi htio ostat doma peglat... :samaranje:
Nema šanse. Panduri znaju da u Dalmaciji žene gađaju kamenjem

zubakis

Citat: beli  u Ožujak 28, 2019, 14:20:24
... vama na moru je lako, što fali govnu od galeba ? Ne može bit sumnjivo da ga hebeš ...
Dobra ideja. Jos ako nagrize boju na tablici onda sam na konju. Ili galebu?


zubakis


bajki

Sve su upisane, ali vidim da ima grešaka.

Ona u Đakovu neće biti u Đakovu nego u Kuševcu.