Fiksne kamere u 2018 i 2019

Autor Bagy, Veljača 09, 2018, 09:01:22

« natrag - naprijed »

zubakis

Citat: Dadi  u Svibanj 12, 2019, 18:51:36
Jučer iz prve ruke čuo,ove nove kamere ne slikaju!Još gore one snimaju,tako da mogu naplatitii brzinu i pojasi telefoniranje.Zasada su još koji dan u probi,onda nastupaju "čestitari"
Koliko sam cuja funkcionirat ce na principu da kad te snimi za brzinu onda ako nisi vezan ili na telefonu dobijes i extra dodatak.
Uglavnom ovaj model se moze stavit i na tronozac pa mogu postavit di ih je volja i ic popit kavu. Poslin samo pokupe kameru i salju razglednice.

VUCIBATINA

je istina, baš tako rade. priča san s njima kad su ih postavljali u zadru nekidan
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Bagy

Suma-sumarum:

1. tablica ide u gepek

2. na tablicu ide blato

3. prodaju se motori...  :smijeh:

Ili najebasmo poprilično!  :misli:  :'(
mob: 095/573-6874

Suki

...jedina kazna koju sam dobio za motor je bila 1991, za neregistrirani automatik za vrijeme zamračenja :).

Koliko sam od onda napravio prekršaja motorom, bio bi red i platit koju kaznu :smijeh:.
:moto2:

098 9232180

sasaa

Citat: Bagy  u Svibanj 13, 2019, 10:45:15
Suma-sumarum:

1. tablica ide u gepek

2. na tablicu ide blato

3. prodaju se motori...  :smijeh:

Ili najebasmo poprilično!  :misli:  :'(

1. ce jos palit neko vrijeme dok ne promjene kaznu za neimanje tablice... 
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "


zander

Pre puta za Medulin sam ubacio sve kamere u Garmina, one sto je slovenac uradio i svaka mu cast. A to sam uradio jer sam znao da cu proci celu magistralu od H.Novog do Pule.

Sve kamere su se uredno alarmirale na vreme :thumbup: tako da se moze smanjiti brzina na vreme, a 3 kamere nisam video iako sam se trudio, a jedna su samo visili kablovi  :smijeh: :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

bajki

Citat: zander  u Svibanj 29, 2019, 07:59:43
Pre puta za Medulin sam ubacio sve kamere u Garmina, one sto je slovenac uradio i svaka mu cast. A to sam uradio jer sam znao da cu proci celu magistralu od H.Novog do Pule.

Sve kamere su se uredno alarmirale na vreme :thumbup: tako da se moze smanjiti brzina na vreme, a 3 kamere nisam video iako sam se trudio, a jedna su samo visili kablovi  :smijeh: :buahaha:

A one koje nisu bile u aplikaciji te isto nisi vidio! ;)

sasaa

Citat: zander  u Svibanj 29, 2019, 07:59:43
Pre puta za Medulin sam ubacio sve kamere u Garmina, one sto je slovenac uradio i svaka mu cast. A to sam uradio jer sam znao da cu proci celu magistralu od H.Novog do Pule.

Sve kamere su se uredno alarmirale na vreme :thumbup: tako da se moze smanjiti brzina na vreme, a 3 kamere nisam video iako sam se trudio, a jedna su samo visili kablovi  :smijeh: :buahaha:

U garmina ili bmw navigator ?
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Ponti


sasaa

Citat: Ponti  u Svibanj 29, 2019, 08:28:44
To je isto  :)

Znam da je isto, ali nisam siguran da li se karte ubacuju na isti nacin. Nemam s tim iskustva. Znam da kad god prodjem uz kameru, stisnem onaj gumb da zapamti lokaciju, medjutim ne ostane snimljena. Prosle godine kad sam nesto cackao oko toga, nudilo mi je neku pretplatu da mi se automatski obnavljaju mape s kamerama. Nisam uzeo.. mislim da ove godine moram nes napravit po tom pitanju.

"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Borko

A za nas koji još nemamo garmina, koji smo old school, kompas i karta, koliko su pouzdane  aplikacije za mobilni, tipa g maps, here we go, šta se tiče apdejta za kamere. Vidim da se HWG uspizdi malo prije kamere, al koliko često se to ažurira?

Ponti

Citat: sasaa  u Svibanj 29, 2019, 08:31:29
Znam da je isto, ali nisam siguran da li se karte ubacuju na isti nacin. Nemam s tim iskustva. Znam da kad god prodjem uz kameru, stisnem onaj gumb da zapamti lokaciju, medjutim ne ostane snimljena. Prosle godine kad sam nesto cackao oko toga, nudilo mi je neku pretplatu da mi se automatski obnavljaju mape s kamerama. Nisam uzeo.. mislim da ove godine moram nes napravit po tom pitanju.

Siguran sam da u navigator ubacuješ kao i u garmina, jer softwer je isti.

zander

Garmin i navigator su isti. File ima ekstenziju .gpi i ubacuje se kao folder najjednostavnije. copy/paste....
Naravno da je bilo novih kamera ali me to ne sekira....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Suki

Koristim Sygic navigaciju na mobu. Imam lifetime verziju. Stare kamere su u navigaciji, ali novih još nema. Doduše nove nisu u funkciju, barem ne sve.
Nadam se da će se uskoro i navi ažurirati O:-).

Do tada ovako...
:moto2:

098 9232180