Fiksne kamere u 2018 i 2019

Autor Bagy, Veljača 09, 2018, 09:01:22

« natrag - naprijed »

sasaa

Citat: zander  u Svibanj 29, 2019, 08:42:12
Garmin i navigator su isti. File ima ekstenziju .gpi i ubacuje se kao folder najjednostavnije. copy/paste....
Naravno da je bilo novih kamera ali me to ne sekira....

To je samo file sa kamerama ? ili cijele mape.
Jer svaki put kad povezem navigator sa kompom, se updejtaju mape. Lifetime map update je sa navigatorom.
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Ponti

Citat: sasaa  u Svibanj 29, 2019, 08:56:22
To je samo file sa kamerama ? ili cijele mape.
Jer svaki put kad povezem navigator sa kompom, se updejtaju mape. Lifetime map update je sa navigatorom.

Samo taj file s novim lokacijama kamera ubaciš u poi file koji je u garminu. Ono .... sekunda i pol. Nikakve nove mape.

sasaa

Citat: Ponti  u Svibanj 29, 2019, 09:03:02
Samo taj file s novim lokacijama kamera ubaciš u poi file koji je u garminu. Ono .... sekunda i pol. Nikakve nove mape.

Pa posalji mi onda taj POI file  :ooda: da nachipam Garmina
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

zare

Google je ubacio kamere u svoje karte

bajki

Citat: Suki  u Svibanj 29, 2019, 08:52:22
Koristim Sygic navigaciju na mobu. Imam lifetime verziju. Stare kamere su u navigaciji, ali novih još nema. Doduše nove nisu u funkciju, barem ne sve.
Nadam se da će se uskoro i navi ažurirati O:-).

Do tada ovako...

Slabo ti je to, Čosino rješenje je bolje!

Ponti

Citat: sasaa  u Svibanj 29, 2019, 09:04:07
Pa posalji mi onda taj POI file  :ooda: da nachipam Garmina


Evo tu je ... http://snecer-poi.blogspot.com/2015/08/hrvaska-poi-2015.html

Samo skini datoteku, otpakiraj ju, otvori garmin preko kompa, nađi Garmin poi i samo copy paste u taj Garmin Poi

Borko

Sad provjereno; google maps je truba za navigaciju. Here we go alarmira za kamere, ali je za moju kantu od mobitela preopak. Užari se mobitel u sekundi. Možeš jaja pofrigat.

Ćoso

Citat: Suki  u Svibanj 29, 2019, 08:52:22
Koristim Sygic navigaciju na mobu. Imam lifetime verziju. Stare kamere su u navigaciji, ali novih još nema. Doduše nove nisu u funkciju, barem ne sve.
Nadam se da će se uskoro i navi ažurirati O:-).

Do tada ovako...
Ja sam im pisao i poslao mailom popis kamera... trebaju provjeriti, pa će valjda ubaciti


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Suki

Citat: Ćoso  u Svibanj 29, 2019, 10:05:21
Ja sam im pisao i poslao mailom popis kamera... trebaju provjeriti, pa će valjda ubaciti


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
:-* :gimme5: :beer:
:moto2:

098 9232180

bajki

Citat: Ćoso  u Svibanj 29, 2019, 10:05:21
Ja sam im pisao i poslao mailom popis kamera... trebaju provjeriti, pa će valjda ubaciti


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
:bravo: :thumbup:

sasaa

Citat: Ponti  u Svibanj 29, 2019, 09:45:56

Evo tu je ... http://snecer-poi.blogspot.com/2015/08/hrvaska-poi-2015.html

Samo skini datoteku, otpakiraj ju, otvori garmin preko kompa, nađi Garmin poi i samo copy paste u taj Garmin Poi

Imas li mozda neki link za slo/ita/austriju... u ita po brdima su ih stavili pun k... lani bio s autom, vise sam gledao kontejnere za smece i mislio jesu li kamere ili ne, nego sta gledam kud vozim.
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "


damjandugi

Citat: sasaa  u Svibanj 29, 2019, 10:51:41
Imas li mozda neki link za slo/ita/austriju... u ita po brdima su ih stavili pun k... lani bio s autom, vise sam gledao kontejnere za smece i mislio jesu li kamere ili ne, nego sta gledam kud vozim.

Pitao sam Snecera u vezi tih radara. Kaže,da nema toga na žalost ništa,nego je potrebno malo pogledati na piratskim stranicama.
Moram si uzet vremena,da pogledam.

zander

Ponti je sve odgovorio i sve je tacno tako. :thumbup: I ja sam ga poslusao za veci deo..... :)

Ali realno, kamere su svuda na ulazu u mesto ili u sredini ili na izlazu duz Jadranske....a tu je jasno da je 50 ili 60kmh dozvoljena brzina...Na autoputu kroz SLO bilo je 2 3 kamere na 130kmh....

Sve to i ne treba i treba razmisljati o tome....ali nek se nadje kad vec postoji...

I sasaa Garmin nudi update na svom sajtu tako da mozes da pokusas i tamo...nisam siguran da li se to placa ili ne....za navigatora V ne placam nista vezano za update...

Garmin express instaliraj i prikljuci se na racunar....odmah ces videti sta se nudi ili ne...
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zubakis

Meni je Garmin isto posla update.
Zander je u nedilju ujutro vidija kako se instalira.