Fiksne kamere u 2018 i 2019

Autor Bagy, Veljača 09, 2018, 09:01:22

« natrag - naprijed »

Ponti

Prvo treba shvatiti u kakvoj državi živimo.
Ona je jedan veliki kit, a mi smo svi planktoni koje ona pojede jednim usisom.
Boli državu briga koliko ljudi gine na cesti, a ta brojka im samo služi da podignu cijenu kazni, jer kazna tj.novac je ono što ih zanima. Ista stvar je s poreznim nadzorom, naplate mušku kaznu za par kuna viška u blagajni, a moćnicima uhvaćenim s rukama u pekmezu gdje nestaju milijuni kazna je društveno korisni rad ili u još gorem slučaju zastara kaznenog progona.
Svojedobno su se hvalili po medijima koliko presretač na autocesti dnevno zaradi .... o čemu dalje pričati.
Sakrivajte tablice ljudi i ne dajte im ništa, to su sve paraziti.

fatboy

Citat: Ponti  u Svibanj 31, 2019, 10:23:52

Svojedobno su se hvalili po medijima koliko presretač na autocesti dnevno zaradi .... o čemu dalje pričati.
Sakrivajte tablice ljudi i ne dajte im ništa, to su sve paraziti.

100.000,00 kn mjesečno uz malo truda... :-X

Ponti

Citat: fatboy  u Svibanj 31, 2019, 10:39:41
100.000,00 kn mjesečno uz malo truda... :-X

Ma, bilo je preko 30.000 dnevno, koliko se sjećam.

sasaa

Citat: fatboy  u Svibanj 31, 2019, 10:39:41
100.000,00 kn mjesečno uz malo truda... :-X

To je premala cifra mjesecno da bi bilo isplativo... s obzirom na kakve aute voze (amortizacija),+ oprema, trosak guma, odrzavanja,  ljudstvo... itd.

Vise mi ova pontijeva matematika ima smisla..
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

zorro

Citat: Ponti  u Svibanj 31, 2019, 10:23:52

Sakrivajte tablice ljudi i ne dajte im ništa, to su sve paraziti.
:thumbup:  :beer:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Citat: zorro  u Svibanj 31, 2019, 10:18:04
Tako je u svom normalnom svijetu  :thumbup:
Naravno hrvatistan ne spada u iste ..pa nismo đaba među najglupljim narodom na svijetu..ako ne i najgluplji  8)
Malo reć, jučer me na graničnom prijelazu Kamensko, znači izlazimo iz Hrvatske i ulazimo u Bosnu, traži prometnu od motora...Kaže jel može prometna, ja kažem ne može jer je iza u koferu...kontam, koji ti qrtz i šta će ti, ajde da ulazimo...a on kaže onda mi izdiktirajte registraciju...ma idi u p.m.  :bzvz:

Mrki

Citat: Osy  u Svibanj 31, 2019, 11:06:14
Malo reć, jučer me na graničnom prijelazu Kamensko, znači izlazimo iz Hrvatske i ulazimo u Bosnu, traži prometnu od motora...Kaže jel može prometna, ja kažem ne može jer je iza u koferu...kontam, koji ti qrtz i šta će ti, ajde da ulazimo...a on kaže onda mi izdiktirajte registraciju...ma idi u p.m.  :bzvz:

Pa možda da vidi čiji je motor s kojim napustaš državu, ono možda je ukraden..

Bagy

Jučer putujem autom na produženi vikend, i svi uredno ( skupa samnom) vozimo u koloni do Vrbovca ko mali pačići. Lijepa se kolona napravila i nitko nikog ne prestiže... A brzina strogo po ograničenju.
mob: 095/573-6874

Danijel 23

Citat: Bagy  u Svibanj 31, 2019, 11:16:24
Jučer putujem autom na produženi vikend, i svi uredno ( skupa samnom) vozimo u koloni do Vrbovca ko mali pačići. Lijepa se kolona napravila i nitko nikog ne prestiže... A brzina strogo po ograničenju.
To je to....Europa.

zorro

Citat: Danijel 23  u Svibanj 31, 2019, 11:18:16
To je to....Europa.
nema veze s EU ..ni E od europe..kod njih se ide i cilja na sigurnost građana..a kod ovih naših šupaka se ide na deračinu naroda
One svoje natpise "sigurnost i povjerenje"   :thumbdown: nek si nabiju u guzicu pa nakon toga u čvalje  :puke:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

sasaa

Citat: zorro  u Svibanj 31, 2019, 11:23:50
nema veze s EU ..ni E od europe..kod njih se ide i cilja na sigurnost građana..a kod ovih naših šupaka se ide na deračinu naroda
One svoje natpise "sigurnost i povjerenje"   :thumbdown: nek si nabiju u guzicu pa nakon toga u čvalje  :puke:

Jes Jes.... pogotovo u austriji... i nocnim ogranicenjima...
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

zorro

Citat: sasaa  u Svibanj 31, 2019, 11:26:29
Jes Jes.... pogotovo u austriji... i nocnim ogranicenjima...
:misli: Pričamo o fiksnim kamerama i označavanjem/upozoravanjem na iste prije nailaska na njih  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

HAL

Vidim da je rasprava živnula, zanima me jeli mislimo nešto poduzimati ili samo laprdamo ?

sasaa

Citat: zorro  u Svibanj 31, 2019, 11:31:41
:misli: Pričamo o fiksnim kamerama i označavanjem/upozoravanjem na iste prije nailaska na njih  :huh:

dok ja skuzim na svapskom sta pise... dodje slika kuci  :bzvz:
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

VUCIBATINA

sve ok, nisan protiv kamera,neka se kažnjava onog što vozi ko lud u naselju al mislim da je 50kmh pre niska brzina za današnje vrime i da triba imati znakove upozorenja.
mista po zadru di su ih stavili su čista papilova! nema to veze sa sigurnosti nikoga jer su to dolslovno brze ceste i nemoš tamo voziti 50 tako da zajebati ćeš se 2 puta godišnje da neznam koliko paziš.

nisu je stavili meni prid kuću di voze ko na pisti,niti kamere niti ležeće policajce i di bi brzina tribala biti minimum 60
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948