Gušenje motora na većim okretajima

Autor David, Rujan 04, 2019, 06:31:19

« natrag - naprijed »

tonciv666

Citat: fatboy  u Rujan 05, 2019, 17:03:48
Dokon svijet i prasiće krsti... :samaranje:


Mislim da ti je pumpa od nekog Lancera starijeg, ali pogledaj pod onim brojem sto sam ja nasao Tonciju...ako nema kod mojih bivsih, mozda ima kod Tokica...ili drugih...
Mislin da je ovaj bia od burgmana 400..zadnji šta si posla

Zlac

nisam neki strucnmak al probaj promjenit filter goriva.
Ja na svojem mjenjo i osjeti se razlika.Nisam imao takvih problema kao ti al probaj prvo to jeftinija varijanta..

Danijel 23

Jesi pito Zorana Petrača Bruma koja pumpa paše?

Osy

Citat: Danijel 23  u Rujan 06, 2019, 08:57:12
Jesi pito Zorana Petrača Bruma koja pumpa paše?
Takav s tim prezimenom ne postoji...ima samo Petrac

Mrki

Citat: bajki  u Rujan 05, 2019, 07:02:18
Vjerovatno je do njega, s obzirom da smo ga morali i podešavati. Sigurno je počeo lagano zezati.
Jel moguće da ima utjecaja toplina, jer imam osjećaj da mi mirnije radi dok se ne ugrije na radnu temperaturu?

zubakis

Citat: Mrki  u Rujan 06, 2019, 21:47:47
Jel moguće da ima utjecaja toplina, jer imam osjećaj da mi mirnije radi dok se ne ugrije na radnu temperaturu?
Viruj mi. Sta god budes radija na kraju ce prica zavrsit da ga treba prominit.
Znaci mudrova san 7 dana pa ovo pa ono pa podesija pa opet ne valja. Pa ga opet podesija pa je valja jedan dan pa opet podesi ponovno. Sve moguce varijante san izveja. A Toni je cilo vrime govorija ostavi se sranja promini tps. Iako ja mrzin kad je on u pravu ovaj put mu moran priznat. Bija je skroz u pravu.
Prominija tps i sve boljke nestale.
Mrki, đabe ti sve šta planiras napravit. Promini TPS. Imas ga u Intercarsa. Nađi nekoga s rabatom u njih. Nije u kutiji od Suzukija jer je kao zamjenski, ali je u biti identican. [emoji41] Slika u prilogu.

Mrki

Citat: zubakis  u Rujan 07, 2019, 09:31:46
Viruj mi. Sta god budes radija na kraju ce prica zavrsit da ga treba prominit.
Znaci mudrova san 7 dana pa ovo pa ono pa podesija pa opet ne valja. Pa ga opet podesija pa je valja jedan dan pa opet podesi ponovno. Sve moguce varijante san izveja. A Toni je cilo vrime govorija ostavi se sranja promini tps. Iako ja mrzin kad je on u pravu ovaj put mu moran priznat. Bija je skroz u pravu.
Prominija tps i sve boljke nestale.
Mrki, đabe ti sve šta planiras napravit. Promini TPS. Imas ga u Intercarsa. Nađi nekoga s rabatom u njih. Nije u kutiji od Suzukija jer je kao zamjenski, ali je u biti identican. [emoji41] Slika u prilogu.

[emoji106]

Znam pričao si mi, kontam to i napraviti poslje puta.

agolac

Citat: Mrki  u Rujan 07, 2019, 12:57:14
[emoji106]

Znam pričao si mi, kontam to i napraviti poslje puta.

Pošalji mi "nevaljati" TPS da ga malo izanaliziram s osciloskopom...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Zlac

Citat: zubakis  u Rujan 07, 2019, 09:31:46
Viruj mi. Sta god budes radija na kraju ce prica zavrsit da ga treba prominit.
Znaci mudrova san 7 dana pa ovo pa ono pa podesija pa opet ne valja. Pa ga opet podesija pa je valja jedan dan pa opet podesi ponovno. Sve moguce varijante san izveja. A Toni je cilo vrime govorija ostavi se sranja promini tps. Iako ja mrzin kad je on u pravu ovaj put mu moran priznat. Bija je skroz u pravu.
Prominija tps i sve boljke nestale.
Mrki, đabe ti sve šta planiras napravit. Promini TPS. Imas ga u Intercarsa. Nađi nekoga s rabatom u njih. Nije u kutiji od Suzukija jer je kao zamjenski, ali je u biti identican. [emoji41] Slika u prilogu.

koji kataloski broj imas sliku kutije od tog tps-a

zubakis

Ovaj kod mene ti je za 1000, a koliko vidim u tebe je 650. Nisu isti. Ako trebaš TPS za kenju mislim da ti Međugas ima novi.

zubakis

Citat: agolac  u Rujan 07, 2019, 16:09:05
Pošalji mi "nevaljati" TPS da ga malo izanaliziram s osciloskopom...

Daj adresu pošaljem ti ja.

Zlac

Citat: zubakis  u Rujan 07, 2019, 17:07:47
Ovaj kod mene ti je za 1000, a koliko vidim u tebe je 650. Nisu isti. Ako trebaš TPS za kenju mislim da ti Međugas ima novi.
Hvala.
Nije da mi treba nego da znam ako slucajno zatteba pa da znam gdje ga kupit i kolko hrvatskih zivotinja...

SirOliver

Citat: agolac  u Rujan 07, 2019, 16:09:05
Pošalji mi "nevaljati" TPS da ga malo izanaliziram s osciloskopom...
Poslat ću ti po Jurici

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

" ...da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup..."

Pipa

Ako kome zatriba u mene ima novi TPS za 650, 550 kunica

agolac

Citat: zubakis  u Rujan 07, 2019, 17:12:37
Daj adresu pošaljem ti ja.

Daj ga molim te onda SirOliveru, Jurici...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain