Slo ekipa 2018

Autor jures, Travanj 07, 2018, 07:18:42

« natrag - naprijed »

jures

Postoji jos jedna slika.....Cisco bi bio ponosan na mene...
Bio lud, i prodao Stroma

Saxi

Glazer predeli su odlični, fotke takođe, a vidim da se i Jure lepo provodio, svaka čast, odlično ispunjen dan [emoji41]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Mrki

Slo ekipa odlično [emoji106]

cisco

Citat: jures  u Svibanj 26, 2018, 18:31:37
Postoji jos jedna slika.....Cisco bi bio ponosan na mene...


:worthless:
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

glažar

Meni se ove godine stvarno događa  :smijeh:.

Več neko vreme razmišljam da bi odvrnuo provozao  malo do Passo Stelvio i koliko sam lud :buahaha: to bi htio uradit u jedno danu ali dobit još jednog ludaka da ide samnom ,ima jih više u našoj grupi  Lado,Jure ,Ofi  :P Ali sva trojica zauzeta tako da mi je ostao jedini ludak ERIK  :shhh:
Tako nas dva dogovaramo da krečemo u subotu ujotro u 5 h ali plan je pao več ujotru u 2,45h jel nemrem da spavam adrenalin proradio  :smijeh: ja po vejberu pošaljem Eriku da se dobijemo na benzinski ,Karavanke da natočimo gorivo jel pošle su sve benzinske zatvorene  :ooda: nakon munut dobijem nazad odgovor da je OK i da i on nemre da spava  ili da  imam koju zadržke da bi on krenuo za 20 minuta ,  :bravo: :bravo:,napišem nazad super dobijeva se u 3,45h  na benzinskoj  :gimme5:

glažar

Tako bilo 3,45h se dobijeva na benzinskoj ,točenje goriva ,kava i štart u 4,00h prema stelvio ruta se glasila Tolmezzo,Passo Mavria ,Cortina dan Pezzo,Paso Felzzarego ,Alta Badia ,Colfosko,Passo
Gardena Bolzano,Merano i za kraj šlag na torti Passo Stelvio .

fatboy

Nisi ti luđak - ti si car!  :klanjase:

glažar

NA passo Falzzaregu bilo stvarno gužva  :buahaha:

glažar

Nas dva se pitamo zašto nema gužve pa normalno Italijani so tada kad sva nas dva krenula tek išli spavat  :buahaha:

glažar

I tako stiga u 11,00 h  na Paso Stelvio  :smijeh: :smijeh: :smijeh:

glažar


glažar

Uradila foto i odmah produžila dalje prema Bormiu ,Paso Gavia,Passo Tonale i htjela balje prema Bolzanu mada se u tom vremenu pogoršalo vreme i morala skrenut prema Madonn di Campiglio ,i dalje prema Trento  ;)

glažar

Passo Gavia tek se otvorio  :ooda: :buahaha:

glažar


glažar