KORZIKA septembar 2018.

Autor zander, Svibanj 14, 2018, 08:27:04

« natrag - naprijed »

tibertov


Ponti

Citat: tibertov  u Svibanj 26, 2018, 21:41:24
Ponti kad ides po drlo?

Prvo ga trebaju popraviti, pa ćemo vidjeti  :)

Saxi

Citat: Ponti  u Svibanj 26, 2018, 23:14:22
Prvo ga trebaju popraviti, pa ćemo vidjeti  :)
A kako je BMW u pitanju, potrajace to vidim

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

sasaa

Citat: zander  u Svibanj 27, 2018, 06:58:21
Sta mi offate temu?  :buahaha:

Jer slabo jebu 🤣🤣🤣


Sent from my iPhone using Tapatalk
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Saxi

Citat: sasaa  u Svibanj 27, 2018, 07:44:39
Jer slabo jebu 🤣🤣🤣


Sent from my iPhone using Tapatalk
Istina živa

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


zander

Postovano kolegstvo, molim da mi ko zna, iz licnog iskustva, da uputstva za kampovanje sa satorom po Korzici i Sardiniji, tacnije kakva su pravila, sta se moze ocekivati i dobiiti u realnom smislu...

Nije cena kampovanja u pitanju vec zivot ukampu, hrana, kupanje, voda i slicne zivotne stvari...

Imam nikakvo iskustvo ali mozda je vreme i prilika da sa oprobam u toj varijanti putovanja sa potencijalnim planom svaku drugu noc biti u kampu a ostalo u normalnom smestaju

Sa nestrpljenjem ocekujem sve savete ;) i u napred hvala. :thumbup:

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Milanezi

Lave, nije to za tebe. Da si deran pa i ajde, ne treba ti to sada.  Nažulja te kamenčić pa ti razbije san, pa sutradan voziš bezvoljan i umoran.
Plati sobu, vozi i uživaj. I šalji fotke  ;)

agolac

Ništa ne žulja ako imaš dobar madrac. Spavanje u smještaju tamo, kako kaže Jurica minimalo 100€. Kampiranje zakon. Rekao bih da to nije toliko velik otok da ga ne možeš pokriti s rutama iz jednog kampa gdje se utaboriš. Kuhalo na benzin i imaš vrhunske obroke za čas  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Milanezi

Evo bas gledam na bookingu smeštaj, ima ga za 35-40 eura i fino izgleda. Sad pročitah da mu nije bitna cena nego više hoće zbog kamperske atmosfere. Možda računa da će biti i neko žensko čeljade u kampu pa da dele šator  :smijeh:
Ja bih gledao samo da prespavam u sobi i odma' ujutru na motor i povratak pred spavanje, ceo dan vožnja  :moto2:

agolac

Citat: Milanezi  u Svibanj 31, 2018, 23:44:20
Evo bas gledam na bookingu smeštaj, ima ga za 35-40 eura i fino izgleda. Sad pročitah da mu nije bitna cena nego više hoće zbog kamperske atmosfere. Možda računa da će biti i neko žensko čeljade u kampu pa da dele šator  :smijeh:
Ja bih gledao samo da prespavam u sobi i odma' ujutru na motor i povratak pred spavanje, ceo dan vožnja  :moto2:

Pravo odvajanje od civilizacije i spajanje s prirodom, spavanje pod vedrim nebom uz komadić platna između tebe i neba. To krevetanje je kao da si doma. Nije fora  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Saxi

Meni je šator i spavanje u prirodi fantazija, pod uslovom da ne pada kiša i da se zauzme lepo mesto u hladu i da ima ventilacije a to se sve reši kupovinom kvalitetnijeg komada platna koje traje ihaaaj, a zadovoljstvo koje pruža spavanje pod vedrim nebom je neprocenjivo, čist avanturisticki užitak po meni i nikad nije kasno za njega. A ko je željan komfora, neće žuljati guzicom po celi dan, nego će virtualno uživati uz arkadne igrice i Play Station od kuće

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Milanezi

Citat: agolac  u Svibanj 31, 2018, 23:51:46
Pravo odvajanje od civilizacije i spajanje s prirodom, spavanje pod vedrim nebom uz komadić platna između tebe i neba. To krevetanje je kao da si doma. Nije fora  :)
U pravu si, lep je osećaj. Samo nije za svakoga  ;)

agolac

Citat: Milanezi  u Svibanj 31, 2018, 23:57:30
U pravu si, lep je osećaj. Samo nije za svakoga  ;)

Naravno, kao i sve na ovom svijetu  :gimme5:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zander

Zahvaljujem na vasim cenjenim mislljenjima...ocekujem i opis vezan za kupatila wc ...o kuvanju ne razmisljam...porucicu sator iz Kine 65E popup uzecu i podmetac za sator oko 7E ostalo sve imam i dusek i jastuk i vrecu...imam i mikrofiber peskir...to bi trebalo da je dosta
Ostrvo nije veliko ali bih radije menjao mesta kampa
OPENMINDED PEOPLE WANTED