KORZIKA septembar 2018.

Autor zander, Svibanj 14, 2018, 08:27:04

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: zander  u Srpanj 03, 2018, 09:00:54
Policajac u penziji :misli:....sta si ocekivao???? :-\ Pamet??? :buahaha: :buahaha:

Hehehe .... ma, čovjek je super, samo je zaljubljen u bemve motore :buahaha: 
Nikada neću zaboraviti kako je to rekao, gleda motor s iskrenom ljubavlju....  s ponosom i samouvjerenošću u svoju tvrdnju i malo tišim glasom da zvuči kao apsolutna istina kaže .... najbolji je, kaj ne?
:buahaha:

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ćoso

Citat: Ponti  u Srpanj 03, 2018, 09:11:22
Hehehe .... ma, čovjek je super, samo je zaljubljen u bemve motore :buahaha: 
Nikada neću zaboraviti kako je to rekao, gleda motor s iskrenom ljubavlju....  s ponosom i samouvjerenošću u svoju tvrdnju i malo tišim glasom da zvuči kao apsolutna istina kaže .... najbolji je, kaj ne?
:buahaha:
Ma on zna čiji si motor vozio. Mislio je na Juricu  :buahaha: :buahaha: :buahaha:

Suki

Citat: Ponti  u Srpanj 03, 2018, 08:28:19
Opet krivo ... GS je za pred penziju. :smijeh:   
Još samo da poprave neke sitnice, da stave lanac ili remen, da auspuh manje grije i to će biti pravi motor :)



A da budem u temi evo jedne pričice s Korzike.
U Bastiji čekamo red na trajekt za Livorno. Svi motori, njih barem stotina, su na jednoj hrpi jer se oni prvi ukrcavaju. Strpljivo čekam vrijeme ukrcaja pokraj Juricinog motora. I tako dođe do mene jedan čovjek, odmah vidiš da je geseovac po PS-u, limun prsluk, svijetlo bmw odijelo, daytona čizme. Kacigu sam kasnije vidio, naravno schuberth. Gleda on Juricin motor i tako počne priču, Slovenac, bio policajac sada u penziji. I nakon nešto vremena ne vezano za dotadašnji razgovor kaže on .... najbolji je, kaj ne? Gledam ja što, tko.... i skužim da misli na bmw-a. Da, da ... najbolji je samo mu je riknuo kardan, evo 3 tjedna se odmarao na Korzici i vozim ga frendu kući, đubre od motora tako izdati svog vlasnika .....  Čovjek je iskolačio oči i nije više riječ progovorio cijelih 5 sati na trajektu samnom. :smijeh:
... :smijeh:...dobro da nemam bmw odijelo :smijeh:. Skoro me bemwejašem prozvao :-\ :huh:
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Srpanj 03, 2018, 09:22:56
... :smijeh:...dobro da nemam bmw odijelo :smijeh:. Skoro me bemwejašem prozvao :-\ :huh:

A ne .... ti si Slovenac   :buahaha:

zander

BMW stranica je na drugom mestu!!!! :bzvz: Pa tamo pisite o neispunjenim snovima o GSA oni koji ga nemaju. :smijeh:...oni koji ga imaju , imaju svoje snove hahahh :buahaha: :buahaha:

Ovo je post o mom buducem putovanju na Korziku amanzaman!!!! :P

P.S. znam da je offanje dozvoljeno i pozeljno... :)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Goran69

Mogu li ja da napisem da cemo ja i Joza 4og ili 5og na Sardinuju...Mozemo da platimo kafu u Livornu....

zander

Citat: Goran69  u Srpanj 04, 2018, 23:39:15
Mogu li ja da napisem da cemo ja i Joza 4og ili 5og na Sardinuju...Mozemo da platimo kafu u Livornu....

Onda se vidimo tamo kako sada stvari stoje....a lagano pocinje da me cacka ideja da produzim malo po Sardiniji....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

glažar

Citat: zander  u Srpanj 05, 2018, 07:50:43
Onda se vidimo tamo kako sada stvari stoje....a lagano pocinje da me cacka ideja da produzim malo po Sardiniji....

Može kava več kod mene u Mojstrani i da  :ooda:sredimo spavanje  :ooda:

zander

A kako onda ufatiti onaj trajekt u 8 za Korziku? :misli:

Rezervisao spavanje u Livornu 4/9/..free cancelation.a 3/9 dodjem u SLO i zezamo se...a?

5.9. u 8h trajekt za Korziku....meni zvuci dobro

OPENMINDED PEOPLE WANTED

glažar

Citat: zander  u Srpanj 05, 2018, 08:03:14
A kako onda ufatiti onaj trajekt u 8 za Korziku? :misli:

Rezervisao spavanje u Livornu 4/9/..free cancelation.a 3/9 dodjem u SLO i zezamo se...a?

Pa kreni dan prije na lagano 1,9 subotu  :ooda:

Saxi

Opa vesela ekipa se okuplja, biće na sve strane delova
Ako Ponti ne može ja ću Bobana da nosim na leđima... mog malenog Stromica naravno

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Osy


Ponti

Citat: Saxi  u Srpanj 05, 2018, 10:26:15
Opa vesela ekipa se okuplja, biće na sve strane delova
Ako Ponti ne može ja ću Bobana da nosim na leđima... mog malenog Stromica naravno

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

Ne brini, već sam upisao slobodne dane da idem na Korziku po motor  :smijeh: :smijeh:

zander

Sta ono bese vozi Glazar??? :buahaha: neki motor sa Akrapovicem....zaboravio sam :)
OPENMINDED PEOPLE WANTED