Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

Ponti

I sada da tom kinezu zvizneš negativnu jer prodaje grande bullshit, prema njemu ćeš kao biti blag .... znaš, postoji službena dijagnoza za takvo ponašanje, zove se poremećaj ocjenjivanja u aspektu kinesko-azijske robne razmijene  :buahaha:

Suki

Kinez je dobio same petače :-* :thumbup:.
Govance je za 7 dana stiglo iz Kine u Hr :thumbup:, a onda za još 26 dana do mene :thumbdown:.

Srećom ne živim na otoku jer bi čekao još barem dva tjedna :-\.
:) :smijeh:
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Svibanj 30, 2019, 13:44:09
Kinez je dobio same petače :-* :thumbup:.
Govance je za 7 dana stiglo iz Kine u Hr :thumbup:, a onda za još 26 dana do mene :thumbdown:.

Srećom ne živim na otoku jer bi čekao još barem dva tjedna :-\.
:) :smijeh:

Da, da .... zato meni dođe iz Kine za 7-8 dana. Ni u Zagrebu više ne znaju gdje je Đakovo :buahaha:

iviccaa

Citat: fatboy  u Svibanj 30, 2019, 13:17:58
Suki, baci to!!  [emoji107]

Ne možeš sam sebi zaglaviti gas !?  :misli: :misli:
Potpis ko kuća.
Veću glupost nisam vidio.

Grba

Uvalili ti krckomat za orahe pod tempomat za motor...
098 737 604

zubakis

Ima ti u mene Suki novi model. Dam ti forumski popust. [emoji23][emoji23][emoji23]

Mrki


jeeves

Citat: zubakis  u Svibanj 30, 2019, 17:20:04
Ima ti u mene Suki novi model. Dam ti forumski popust. [emoji23][emoji23][emoji23]
[emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Suki

Unior?! Pa kud baš najskuplja!? :-\

Stvarčica isprobana u vožnji ;). Fercera :). Doduše, ne drži baš gas duže vrijeme konstantno nego laaagano pušta. Lagano. Vibracije i otpor sajle čine svoje.
Morao sam napraviti malu modifikaciju tako da sam turpijicom nazubio prihvat za na ručku gasa kako bi imao veći grip :ooda:. Ne drži kao gripcange :smijeh: Uniorove :P, ali radi :ooda: :).
Zadovoljan sam :ooda: ;). To će biti dovoljno za malo odmorit ruku na AC kad ću ga jedino i stavljat na motor :thumbup:.

:butt:
:moto2:

098 9232180

iviccaa

A sada nagradno pitanje:
Zna li netko zašto se preporuča da se u vožnji prsti drže na ručicama kvačila i kočnice, a ne samo zbog brže reakcije?

Kad dobijete odgovor onda pogledajte lokaciju ovog inženjerskog umijeća pa se malo zamislite...  [emoji6]

zorro

Citat: iviccaa  u Svibanj 30, 2019, 18:36:12
A sada nagradno pitanje:
Zna li netko zašto se preporuča da se u vožnji prsti drže na ručicama kvačila i kočnice, a ne samo zbog brže reakcije?

Kad dobijete odgovor onda pogledajte lokaciju ovog inženjerskog umijeća pa se malo zamislite...  [emoji6]
Prsti na kvačilu uvijek ..pogotovo na otvorenoj cesti..autoputu..nikad ne znaš kad motor može ribnut/bloknut
O kočnici nema potrebe pisat  :bzvz: ..ko nema prste na kočnici nek proda motor što prije  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Stjepko

Ne umaraš šaku i krv normalno cirkulira

iviccaa

Naravno [emoji106]
Ali mislio sam i slučaju pada da je bolje imati prste na ručici (tj. stisnuti obje od panike) jer ne postoji šansa da ručica polomi/precvika prste pri udarcu.
I sad tako voziš kako treba...kad eto Unior kliješta u istoj ravnini s prstima. [emoji23]

Ponti

Citat: zorro  u Svibanj 30, 2019, 18:42:49
Prsti na kvačilu uvijek ..pogotovo na otvorenoj cesti..autoputu..nikad ne znaš kad motor može ribnut/bloknut
O kočnici nema potrebe pisat  :bzvz: ..ko nema prste na kočnici nek proda motor što prije  :)

Jel ti se to bloknut sam od sebe ikada dogodilo? 

Stjepko

Jes na Javi i ČZ a nekad i na T15