Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

Suki

Citat: Bagy  u Svibanj 31, 2019, 11:20:42
A kaj ovome fali?
...i dalje ne možeš pušit cigaru desnom rukom jer mora biti na kormanu...
:moto2:

098 9232180

Danijel 23


Ponti

Suki, prodaj drlo i kupi GS s tempomatom. Ja ga nisam znao uključiti, stiskao te dugmiće, a onda me bilo strah da ne puknu, pa ostavio to na miru :smijeh:

Suki

Citat: Ponti  u Svibanj 31, 2019, 13:35:32
Suki, prodaj drlo i kupi GS s tempomatom. Ja ga nisam znao uključiti, stiskao te dugmiće, a onda me bilo strah da ne puknu, pa ostavio to na miru :smijeh:
A što misliš da bi ja znao?!!
:moto2:

098 9232180

bajki

Citat: Ponti  u Svibanj 31, 2019, 13:35:32
Suki, prodaj drlo i kupi GS s tempomatom. Ja ga nisam znao uključiti, stiskao te dugmiće, a onda me bilo strah da ne puknu, pa ostavio to na miru :smijeh:

Nezna suki ni ovaj njegov uključiti! ;)

beli

Citat: Suki  u Svibanj 31, 2019, 13:49:38
A što misliš da bi ja znao?!!
:misli: ... ma to ti je jednostavno, evo ja ću ti reći, gle, imaš dva gumbića, sa jednim koji pomakneš desno oslobodiš drugi i njega kad gurkaš napred povećava se brzina a prema sebi smanjuješ ....nije ti to uopće komplicirano  :thumbup:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Danijel 23

Citat: beli  u Svibanj 31, 2019, 16:31:28
:misli: ... ma to ti je jednostavno, evo ja ću ti reći, gle, imaš dva gumbića, sa jednim koji pomakneš desno oslobodiš drugi i njega kad gurkaš napred povećava se brzina a prema sebi smanjuješ ....nije ti to uopće komplicirano  :thumbup:
:huh: meni je sa desne strane....kad frčem prema dole je gas....a prema gore apgas i bez gumiča. I ta funkcija se upravlja punim muškim dlanom, a ne sa noktima po neki botunima!  :thumbdown:

beli

ma dooobro, ovo su kod modela 'Exclusiv', to sa gumbićima je onda vjerojatno više za intelektualce ... :)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ponti

Citat: beli  u Svibanj 31, 2019, 16:59:08
ma dooobro, ovo su kod modela 'Exclusiv', to sa gumbićima je onda vjerojatno više za intelektualce ... :)


Pa ejjjjj .... jes to ti ili se konj odvezo  :buahaha: :buahaha:

gogs


Suki

:moto2:

098 9232180

beli

 :) .... konj se odvezo  :ooda:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Toni

Nije mi nista.

Suki

...odrađen servis na 24tkm ;).

Sve u fake garaži sa fake dijelovima i fake uljem :).
Takav je bio i majstor :ooda:.

Sad ostaje za vidit hoće li se Kraljica raspast :strah: ili će se vozit i dalje :chillout:.
:moto2:

098 9232180