Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

Suki

Nova krv unutra, stara van :ooda: (kod komšije u bunar :) :smijeh: )
:moto2:

098 9232180

Danijel 23

 :bravo: 5 litara ulja, a di je nova brtva? Koliko ti je servisni interval sa uljem? Što prije nisi koristio Hondino ulje?
ps: mogo si kupit malo bolji filter, a ne italijansku prevaru!  :belj:

Suki

:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Danijel 23  u Rujan 05, 2020, 12:03:44
:bravo: 5 litara ulja, a di je nova brtva? Koliko ti je servisni interval sa uljem? Što prije nisi koristio Hondino ulje?
ps: mogo si kupit malo bolji filter, a ne italijansku prevaru!  :belj:

Bakrenu brtvu (onaj prsten oko čepa od kartera) zacrveniš s brenerom, onda potopiš u vodu i eto nove  :)
To se zove rekristalizacija materijala  :)

Dinko

Citat: Suki  u Rujan 05, 2020, 11:29:49
Nova krv unutra, stara van

:bravo:

Nemoj slušati ove talijanske provokacije - Fuchs je zakon - imaju najbolji sprej za lanac koji sam ikada koristio  ;)

(a ustvari uopće nije bitno što ide unutra - to je ipak Honda - može i pregoralo ulje iz friteze  ;) )

Suki

Treće lijevanje do sada :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

Ponti


Suki

:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Citat: Ponti  u Rujan 06, 2020, 15:04:41
Bakrenu brtvu (onaj prsten oko čepa od kartera) zacrveniš s brenerom, onda potopiš u vodu i eto nove  :)
To se zove rekristalizacija materijala  :)
Tako vi zovete jubitub majstori, a mi to zovemo ausglidanje!

Danijel 23

Citat: Dinko  u Rujan 06, 2020, 21:56:02
:bravo:

Nemoj slušati ove talijanske provokacije - Fuchs je zakon - imaju najbolji sprej za lanac koji sam ikada koristio  ;)

(a ustvari uopće nije bitno što ide unutra - to je ipak Honda - može i pregoralo ulje iz friteze  ;) )
Nisam ja provokator ni okupator  :smijeh: slažem se, u aute točim samo Fuchs, a u motore (ne BMW) samo Silkoline!

Ponti

Citat: Danijel 23  u Rujan 07, 2020, 17:16:47
Tako vi zovete jubitub majstori, a mi to zovemo ausglidanje!

Kada budeš naučio barem 50% o kristalnim rešetkama pojedinih metala koliko ja znam, moći ćeš se nazivati majstorom.   :smijeh:
A ta tvoja riječ za rekristalizaciju je talijanska ili što? I samo jedno potpitanje .... jel ausglidanje isto kada opušteni materijal vraćaš u tvrdo stanje?

Mrki

manjina ti možeš biti vrhunski majstor, ali nikada nećeš znati o metalima kao Ponti.. on je to doktorirao, jer ipak treba prodati kojekakvo željezo pod zlato :)

Poslano sa mog SM-G970F koristeći Tapatalk


Danijel 23

Citat: Ponti  u Rujan 07, 2020, 17:55:39
Kada budeš naučio barem 50% o kristalnim rešetkama pojedinih metala koliko ja znam, moći ćeš se nazivati majstorom.   :smijeh:
A ta tvoja riječ za rekristalizaciju je talijanska ili što? I samo jedno potpitanje .... jel ausglidanje isto kada opušteni materijal vraćaš u tvrdo stanje?
1.Purgerska rječ.
2. Ne

Ponti

Citat: Mrki  u Rujan 07, 2020, 17:58:56
manjina ti možeš biti vrhunski majstor, ali nikada nećeš znati o metalima kao Ponti.. on je to doktorirao, jer ipak treba prodati kojekakvo željezo pod zlato :)

Poslano sa mog SM-G970F koristeći Tapatalk

Ahhh, mi alkemičari ....  :smijeh:

Suki

:moto2:

098 9232180