Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: zare  u Rujan 26, 2017, 14:37:17
Lijep motor  :thumbup: pogotovo ova kombinacija, jos da je neka prilika ne bi uopce robovao predrasudama
Capo je za klasu iznad somare

Nikada nisi imao apriliu... ziher nisi  :buahaha:

Zoran

Citat: Ponti  u Rujan 26, 2017, 14:34:38
BMW

I mene vuce BMW ali mi je on los za suvozaca sic suvozaca je mali i dosta uzak dok je na Kawaskiu udoban zena kaze i udobniji nego na stromu.
Uglavnom nesto od to dvoje.
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

zare

Citat: Ponti  u Rujan 26, 2017, 14:39:41
Nikada nisi imao apriliu... ziher nisi  :buahaha:
Nisam  :thumbup: al za ovu bi mijenjao kljuc za kljuc bez jebemti :)

Ponti

Citat: Zoran  u Rujan 26, 2017, 14:44:02
I mene vuce BMW ali mi je on los za suvozaca sic suvozaca je mali i dosta uzak dok je na Kawaskiu udoban zena kaze i udobniji nego na stromu.
Uglavnom nesto od to dvoje.

BMW je za Versysa raketa.
Reci ženi da će slijedeći motor biti udobniji. 
S tim zadnjim sicem do Shadow-a u Zg i on ti napravi za ženu super udoban sic.

Ponti

Citat: zare  u Rujan 26, 2017, 14:50:46
Nisam  :thumbup: al za ovu bi mijenjao kljuc za kljuc bez jebemti :)

Kako bi se pokajao :buahaha:

Imao sam 2 skutera, a prvi susjed shivera. S njim je imao non stop nešto, a novog ga je kupio. Plastike na shiveru su, a ne znam kako to opisati, jako jeftinog izgleda i sve se nekako miču, savijaju. Na kraju te susjedove priče, toliko razočaran motorom napravio je možda 7-8 tkm u 5 godina i prodao ga. Stalno mi je govorio kako sam ja najpametniji jer sam kupio japanca.
Ima drugog shivera još jedan moj frend i s njim nema problema evo već 3-4 godine, ali taj još nije pokisao.

Zoran

Citat: Ponti  u Rujan 26, 2017, 14:51:35

Reci ženi da će slijedeći motor biti udobniji.   :buahaha: :buahaha: :buahaha:


Di sam ja od Zagreba,ali vise mi se svidja opcija da ce sljedeci bit udobniji  :smijeh: :smijeh: :smijeh:
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

Milanezi

Citat: Zoran  u Rujan 26, 2017, 14:24:05
Posto sam i ja prodao motor i momentalno sam u nedoumici izmedju ova dva modela:

KAWASAKI Versys 1000 LT ( Novi 0 km 2017 g.) 40 000 AED ili 72 000 kn

BMW s1000xr ( Polovni 15000 km 2016 g.)  42 000 AED ili 75 600 kn
Vozio sam i jednog i drugog...naizgled sličnih karakteristika ali po meni totalno drugačiji motori...
Taj bmw je skroz lud motor, divlji i napet za vožnju...sic je neudoban i za vozača, a kamoli suvozača...zvuk iz usisa i iz topa fabričkog ludački...motor prosto vuče da ga cepaš...
Kawasaki mi je ostavio utisak dosta pitomijeg motora, udobije sediste, radi ko elektromotor, ugladjen...
Probaj oba i vidi šta ti više leži.

fatboy

Citat: Milanezi  u Rujan 26, 2017, 15:18:50
Vozio sam i jednog i drugog...naizgled sličnih karakteristika ali po meni totalno drugačiji motori...
Taj bmw je skroz lud motor, divlji i napet za vožnju...sic je neudoban i za vozača, a kamoli suvozača...zvuk iz usisa i iz topa fabričkog ludački...motor prosto vuče da ga cepaš...
Kawasaki mi je ostavio utisak dosta pitomijeg motora, udobije sediste, radi ko elektromotor, ugladjen...
Probaj oba i vidi šta ti više leži.

Saxi ti je sve rekao...ženi kupi skupi parfem, onako, usput...i sretno ti bilo... :smijeh: :smijeh:

Saxi

Zorane sedi i provozaj oba, razlika kao nebo i zemlja, meni lično taj BMW preagresivan za vožnju, lud, nervozan i neudoban jer je tvrd, doduše meni se ni Versys nije svideo, ali je sedište udobno, linearno ubrzava, na oko prelep ali na mojih 186 malo tesan I mali motor.
A Caponord najnoviji ma isti položaj kao na GS-u, sedeo sam na oba u salonu, vodenjak GS i Caponord. Njih bije glas da im je struja problem, za ranije serije pričam, o novom ne znam nista.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Saxi

Citat: fatboy  u Rujan 26, 2017, 15:31:26
Saxi ti je sve rekao...ženi kupi skupi parfem, onako, usput...i sretno ti bilo... :smijeh: :smijeh:
Miki nije Saxi i obratno, ali utisci su identični [emoji5]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


fatboy

Citat: Saxi  u Rujan 26, 2017, 16:05:54
Miki nije Saxi i obratno, ali utisci su identični [emoji5]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

Sorry, but jebi ga...moja greška!  :beer:

jeeves

Stelvio NTX [emoji106]

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Zoran

Recenzije na mjestu sve receno u dvije rečenice i složio bih se sa obojicom čitao i gledao puno o obadva motora idem na teren na dva mjeseca kad se vratim onda probavanje i kupnja.
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

Stjepko

Taj Stelvio mi se sviđo,a i sad mi je ok. Model 8v. Čito o njemu i dobre recenzije,što se tiče kvalitete. Malo negdje što ulje curi nije problem. Ima motora za koje treba imat garažu,alat, malo znanja iz mehanike i dosta vremena.

keko

Citat: tibertov  u Rujan 26, 2017, 13:59:57
Ne bi njega.

A kaj kažete o talijanskom drlu...pošto imam fićeka mogao bi još jednog talijana uzet  :smijeh:


..lijep, dobar motor i točka  :ooda:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎