Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

Stjepko


Mrki


keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

jeeves

Citat: Stjepko  u Rujan 26, 2017, 16:32:55
Taj Stelvio mi se sviđo,a i sad mi je ok. Model 8v. Čito o njemu i dobre recenzije,što se tiče kvalitete. Malo negdje što ulje curi nije problem. Ima motora za koje treba imat garažu,alat, malo znanja iz mehanike i dosta vremena.
Meni se jako sviđa ko alternativa standardnim putnim endurima.
Radit na njemu ne bi trebao biti problem, sve je dostupno, mape se ubacuju preko programa na običnom laptopu. Gledao malo po netu održavanje, ne čini se komplicirano.
Dizajn je il' ti se sviđa il' ga ne želiš ni pogledat [emoji16]

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

keko

Citat: jeeves  u Rujan 26, 2017, 16:41:08
Meni se jako sviđa ko alternativa standardnim putnim endurima.
Radit na njemu ne bi trebao biti problem, sve je dostupno, mape se ubacuju preko programa na običnom laptopu. Gledao malo po netu održavanje, ne čini se komplicirano.
Dizajn je il' ti se sviđa il' ga ne želiš pogledat [emoji16]

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
..dizajn je jebeno dobar  :thumbup:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

agolac

Citat: Ponti  u Rujan 26, 2017, 13:47:10
Ti KratkoTrajni Motori su za balavce, preživčani su, skaču, daš gas glava nazad, pustiš gas glava u kokpit.... ma kao da neukroćenog konja jašeš

Kad si ti zadnji put vozio KTM-a. To živčani zaboravi. 1190 od Leke je uglađen kao DL650, samo krcat steroida...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Citat: Zoran  u Rujan 26, 2017, 14:24:05
Posto sam i ja prodao motor i momentalno sam u nedoumici izmedju ova dva modela:

KAWASAKI Versys 1000 LT ( Novi 0 km 2017 g.) 40 000 AED ili 72 000 kn

BMW s1000xr ( Polovni 15000 km 2016 g.)  42 000 AED ili 75 600 kn

Šta nisi rekao da se ne može uvesti u HR?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Zoran

Citat: agolac  u Rujan 26, 2017, 16:49:20
Šta nisi rekao da se ne može uvesti u HR?

BMW tako Tomić kaže ne mogu uvest, a za Kawasaki cekam ako se moze dobit taj COC dodkument, BTW odjavio sam se iz Hrvatske za stalno tako kad dojdem na GO u Hr moram imati medjunarodnu dozvolu iz UAE  :ooda:
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

agolac

Citat: Zoran  u Rujan 26, 2017, 17:00:14
BMW tako Tomić kaže ne mogu uvest, a za Kawasaki cekam ako se moze dobit taj COC dodkument, BTW odjavio sam se iz Hrvatske za stalno tako kad dojdem na GO u Hr moram imati medjunarodnu dozvolu iz UAE  :ooda:

Uf, šta zauvijek? Pa di ćeš se tamo voziti, po pustinji  :buahaha:
Bolje da gledaš neki DRZ ili KTM
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

fatboy

Citat: Zoran  u Rujan 26, 2017, 17:00:14
BMW tako Tomić kaže ne mogu uvest, a za Kawasaki cekam ako se moze dobit taj COC dodkument, BTW odjavio sam se iz Hrvatske za stalno tako kad dojdem na GO u Hr moram imati medjunarodnu dozvolu iz UAE  :ooda:

Pa šta nemožeš onda i motor imati na tim tablicama sa hjeroglifima? Prijevoz te košta isto, a i većina policajaca neće htjeti imati posla sa još jednim arapom... :smijeh:

agolac

Citat: fatboy  u Rujan 26, 2017, 17:07:36
Pa šta nemožeš onda i motor imati na tim tablicama sa hjeroglifima? Prijevoz te košta isto, a i većina policajaca neće htjeti imati posla sa još jednim arapom... :smijeh:

Osim šta će pucati po njemu jer će misliti da je neki terorista. Mislim da bi ga zaustavljali svakih par kilometara :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Zoran

Citat: fatboy  u Rujan 26, 2017, 17:07:36
Pa šta nemožeš onda i motor imati na tim tablicama sa hjeroglifima? Prijevoz te košta isto, a i većina policajaca neće htjeti imati posla sa još jednim arapom... :smijeh:

Da mogu vozit na njihove tablice ustvari to je i plan kuci doc s motorom, ali kad uzmem auto od sestre onda moram imat medjunarodnu dozvolu, ceste su uglavnom autoputevi ovdje ali nedaleko je Oman baci oko na ceste uz more kao naša magistrala pustinja i off me ne zanimaju nije mi to napeto ima za iznajmit quadova i motora za vozit po pustinji ali k'o što rekoh nije mi napeto.
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

Zoran

Citat: agolac  u Rujan 26, 2017, 17:04:47
Uf, šta zauvijek? Pa di ćeš se tamo voziti, po pustinji  :buahaha:
Bolje da gledaš neki DRZ ili KTM

Nije baš zauvijek, ali što duže bi mi dobrodošlo ko će onoj bandi naplaćat poreza, a ovako mi mogu glockat kuki.
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

zorro

Citat: Ponti  u Rujan 26, 2017, 14:39:41
Nikada nisi imao apriliu... ziher nisi  :buahaha:
Ljubo Dujmov-Rus..iz Trogira..vjerojatno ga zna dosta Dalmoša..ima Caponorda više od 10 god. ,,i kad je bego Prošle godine kupovao Caponorda..pitao sam Rusa za taj motor..kaže on da je u tih 10 god. promjenio samo činimi se..alternator
Bego ga imao zadnjih godinu dana..i kaže da Munja i Žandar nisu imali s njim šanse ..motor po gabaritima isto kao strom..malo niže sjedište..općenito svi vele da je jako dobar i pozdan motor..čak i manj bolesti no strom (korpa, magneti, kočnice....)
Za ovaj novi ne znam ništa..al da je lijep..je
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Lavandić

Citat: Zoran  u Rujan 26, 2017, 17:00:14
BMW tako Tomić kaže ne mogu uvest, a za Kawasaki cekam ako se moze dobit taj COC dodkument, BTW odjavio sam se iz Hrvatske za stalno tako kad dojdem na GO u Hr moram imati medjunarodnu dozvolu iz UAE  :ooda:
Kawasaki ti nema uvoznika za HR. Potvrda se vadi na tehnički pregled, u biti poslikaju motor, pošalju u CVH i onda oni od gore šalju odobrenje ili ne. Tu bi se još i dalo nešto smučkati. Samo koliko se isplati platiti pdv i ostala sranja?!? Još je kod Versysa ko i kod nove somare zajeb što imaju preko 1000 ccm3. Versys 1043 konkretno.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk