Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

Mrki


Ponti

Citat: Mrki  u Rujan 27, 2017, 09:01:00
Suki ide na skijanje..


:buahaha: :buahaha:

ali, stvarno ga je stručno natovario

Suki

Citat: Mrki  u Rujan 27, 2017, 09:01:00
Suki ide na skijanje..


:buahaha: pa dis to našo :)...svakakvih budala ima :thumbdown:...a skije će vjerojatno učvrstit na točkove i skijat na motoru :smijeh:
:moto2:

098 9232180

keko

..  :buahaha: :buahaha: :buahaha:
.. dobra mi ona bačvica mjesto topcase-a  :) i još ono GB  :smijeh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zorro

Citat: keko  u Rujan 27, 2017, 09:54:17
..  :buahaha: :buahaha: :buahaha:
.. dobra mi ona bačvica mjesto topcase-a  :) i još ono GB  :smijeh:
..da mi je tog prije bilo dovuč u Brestovac..neb se moro zajebavat s posuđivanjem burenceta za kuhat grah/gulaš
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Zoran

Citat: Lavandić  u Rujan 27, 2017, 00:05:11
Kawasaki ti nema uvoznika za HR. Potvrda se vadi na tehnički pregled, u biti poslikaju motor, pošalju u CVH i onda oni od gore šalju odobrenje ili ne. Tu bi se još i dalo nešto smučkati. Samo koliko se isplati platiti pdv i ostala sranja?!? Još je kod Versysa ko i kod nove somare zajeb što imaju preko 1000 ccm3. Versys 1043 konkretno.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Ovima iz CVH sam poslao vec mail sa VIN brojem i zamolio ih za povratnu informaciju ali niko ziv ne jebe vec 10 dana danas sam im opet poslao podsjetnik za sada nista.


Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

keko

Citat: Zoran  u Rujan 27, 2017, 11:02:08
Ovima iz CVH sam poslao vec mail sa VIN brojem i zamolio ih za povratnu informaciju ali niko ziv ne jebe vec 10 dana danas sam im opet poslao podsjetnik za sada nista.
..molim te Zoki da ne ometaš ljude na gablecu i kavi  :)
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Zoran

Citat: keko  u Rujan 27, 2017, 11:05:55
..molim te Zoki da ne ometaš ljude na gablecu i kavi  :)

:smijeh: :smijeh: :smijeh: a vjerovatno i je tako dobro i kazes sad me je pomalo i sram jer sam bas navalio.
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

Toni

Nije mi nista.

agolac

Citat: Toni  u Listopad 02, 2017, 22:46:43
Suki vidi sica!Nu.. :beer:

Lijepi je. Jesi ga testirao? Ne boli bulja?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Toni

Ne boli fala kurcu i sicu i eurima. Najbitnije od svega i zeni je super usoban i ne klize.  :ooda:
Nije mi nista.

Toni

Jedina mana sta ga triba cekat 6 tjedana.
Nije mi nista.

Suki

Citat: Toni  u Listopad 02, 2017, 22:46:43
Suki vidi sica!Nu.. :beer:
Komentirao sam ti neki dan kad si stavio fotku na forum :thumbup:. Odlično izgleda, a vjerujem da je tako i vozit se na njemu :thumbup:.
Daj više detalja. Model i cijena :).
:moto2:

098 9232180

Toni

Citat: Suki  u Listopad 02, 2017, 23:37:31
Komentirao sam ti neki dan kad si stavio fotku na forum :thumbup:. Odlično izgleda, a vjerujem da je tako i vozit se na njemu :thumbup:.
Daj više detalja. Model i cijena :).
Ne sicam se cijene ali negdi oko 500 eura. Mogu saznat tocno kao i ti ako odes na Bagster world stranicu. Sic je gelirani sa onim bojama sa strane i moze se naruciti u razlicite boje ovisno o modelu. Ja san uzeja sve i zove se deluxe . Jedino nisam htio grijanje sica a i to moze. Za sada mi guzica kaze da je dobar. Tek sam 260 km napravio u dva dana ali obecava.  :bravo:
Nije mi nista.

Suki

Citat: Toni  u Listopad 02, 2017, 23:53:55
Ne sicam se cijene ali negdi oko 500 eura. Mogu saznat tocno kao i ti ako odes na Bagster world stranicu. Sic je gelirani sa onim bojama sa strane i moze se naruciti u razlicite boje ovisno o modelu. Ja san uzeja sve i zove se deluxe . Jedino nisam htio grijanje sica a i to moze. Za sada mi guzica kaze da je dobar. Tek sam 260 km napravio u dva dana ali obecava.  :bravo:
Ok. Znači Bagsterov sic za ok 500e.  :thumbup:


Stavit ću oglas, može i ovdje :):"Dajem guzicu za 500e, sretnik dobiva i hajvej pegse. Gratis. Ajmo narode, još malo pa nestalo." Možda upali :smijeh: :ooda:
:moto2:

098 9232180