Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

Toni

Citat: Suki  u Listopad 03, 2017, 06:37:13
Ok. Znači Bagsterov sic za ok 500e.  :thumbup:


Stavit ću oglas, može i ovdje :):"Dajem guzicu za 500e, sretnik dobiva i hajvej pegse. Gratis. Ajmo narode, još malo pa nestalo." Možda upali :smijeh: :ooda:
Onda bi i ti trebao biti ispunjen..
:ooda:
Nije mi nista.

Suki

:moto2:

098 9232180

fatboy

Citat: Suki  u Listopad 03, 2017, 06:37:13
Ok. Znači Bagsterov sic za ok 500e.  :thumbup:


Stavit ću oglas, može i ovdje :):"Dajem guzicu za 500e, sretnik dobiva i hajvej pegse. Gratis. Ajmo narode, još malo pa nestalo." Možda upali :smijeh: :ooda:

Kad na taj način zaradiš 500 €, neće ti Bagster biti dovoljan...morat ćeš ugradit pravu fotelju da ne propadneš ok osica... :smijeh:

keko

Citat: fatboy  u Listopad 03, 2017, 09:34:15
Kad na taj način zaradiš 500 €, neće ti Bagster biti dovoljan...morat ćeš ugradit pravu fotelju da ne propadneš ok osica... :smijeh:
.. to je kao ono: kad kurva ide u penziju? pa kad joj maternica ispadne!  :buahaha:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Suki

...ja se perem samo subotom ;), a Kraljica svako malo :ooda:..

:moto2:

098 9232180

Stjepko


zorro

Citat: Suki  u Listopad 03, 2017, 21:46:49
...ja se perem samo subotom ;), a Kraljica svako malo :ooda:..
Nekak se naježim kad vidim miniwash ..mislim da nije baš pametno s njim prati motor  :huh:
Zemiti onaj pištolj što se spaja na obično vrtno crijevo..ima više modova špricanja..i snjim se opere bez bojazni da ćeš pritiskom nabiti vodu u O ringove..ležajeve..konektore i ko zna di već  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

ivica medjugas

Slažem se sa zorom potpuno! :bravo:
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

Suki

Citat: zorro  u Listopad 03, 2017, 21:53:14
Nekak se naježim kad vidim miniwash ..mislim da nije baš pametno s njim prati motor  :huh:
Zemiti onaj pištolj što se spaja na obično vrtno crijevo..ima više modova špricanja..i snjim se opere bez bojazni da ćeš pritiskom nabiti vodu u O ringove..ležajeve..konektore i ko zna di već  :)
...točno i to se često napravi ako se ne pazi. Ovo je model K5 full control i na mlaznici određuješ jačinu mlaza (4 stupnja). Na najslabijem bi pišanjem napravio jači mlaz, na najjačem skida boju sa željezne ograde, tak da ak se pazi nema problema :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Citat: Suki  u Listopad 03, 2017, 22:26:24
...točno i to se često napravi ako se ne pazi. Ovo je model K5 full control i na mlaznici određuješ jačinu mlaza (4 stupnja). Na najslabijem bi pišanjem napravio jači mlaz, na najjačem skida boju sa željezne ograde, tak da ak se pazi nema problema :thumbup:.
Znaci da si ti zadnji bojao ogradu!  :smijeh:

zorro

Citat: Suki  u Listopad 03, 2017, 22:26:24
Ovo je model K5 full control i na mlaznici određuješ jačinu mlaza (4 stupnja). Na najslabijem bi pišanjem napravio jači mlaz, na najjačem skida boju sa željezne ograde, tak da ak se pazi nema problema :thumbup:.
vas kosten
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

:moto2:

098 9232180

Stjepko


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Toni

Mali update. Danas nakon dugoga razmisljanja naruceni progresivni federi original visine i novi semerinzi vilica za afriku. Jos sam u iscekivanju zadnjeg manjeg lancanika od 40 zubi da malo produzim prijenos i izlivelam brzinomjer sa stvarnom przinom. Ovi silovi za vilice samo 270 kn a federi 2300. Sa malim kes pomustom sve skupa 2330. Ne mogu docekat.
Nije mi nista.