Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

keko

..ionako, ako ćemo realno vrlo mali broj nas kaj vozimo Stromove, Africe, GSove itd. ide van asfalta, tako da ovo kaj je Toni zamislio ima itekako smisla
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Suki

Citat: keko  u Listopad 23, 2017, 10:17:32
..ionako, ako ćemo realno vrlo mali broj nas kaj vozimo Stromove, Africe, GSove itd. ide van asfalta, tako da ovo kaj je Toni zamislio ima itekako smisla
:tongue: govori u svoje ime :)... :shhh:...
:moto2:

098 9232180

fatboy

Kakav si ti pravnik?! Pa rekao tije "vrlo mali broj"... :P

Suki

Citat: fatboy  u Listopad 23, 2017, 11:31:01
Kakav si ti pravnik?! Pa rekao tije "vrlo mali broj"... :P
...jbg, kad su se diplome kupovale, pitalo me koju ćeš? ..reko daj tu u plavom omotu. Ispalo daj s pravnog faksa :). I eto ;).

Štas ti uzeo?!
:moto2:

098 9232180

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy

Citat: Suki  u Listopad 23, 2017, 11:43:03
...jbg, kad su se diplome kupovale, pitalo me koju ćeš? ..reko daj tu u plavom omotu. Ispalo daj s pravnog faksa :). I eto ;).

Štas ti uzeo?!

Omot-a u njemu ništa!  :huh:

zare


Suki

:moto2:

098 9232180

lalegator

A tko bi, osim ako nije baš jako bogat ili okorjeli off-roader, s takvim ušminkanim motorom u blato.  :)
Motor je ljepuškast, ne mre se reć.  :-*
People always ask me why I sold my r1200gs and bought an Africa Twin 750.
My reply: "Simple...I upgraded!"

fatboy

Citat: lalegator  u Listopad 23, 2017, 13:32:04
A tko bi, osim ako nije baš jako bogat ili okorjeli off-roader, s takvim ušminkanim motorom u blato.  :)
Motor je ljepuškast, ne mre se reć.  :-*

Ko bi se pohrvao s Lidijom Bačić? Svi! Samo neki ne žele priznat, pa izmišljaju, dio (ja na primjer) je svjestan da nema šanse za to, dio se boji, ... Uglavnom, svede se na: Ak ne mogu jebat, mogu prigovarat!  :P

lalegator

Haha... a je ti usporedba!!!  :) Kako se kaže: ko' voli, nek izvoli.  :ooda:
People always ask me why I sold my r1200gs and bought an Africa Twin 750.
My reply: "Simple...I upgraded!"

Suki

Citat: lalegator  u Listopad 23, 2017, 13:32:04
A tko bi, osim ako nije baš jako bogat ili okorjeli off-roader, s takvim ušminkanim motorom u blato.  :)
Motor je ljepuškast, ne mre se reć.  :-*
...nisam bogat, a još manje jako bogat misleći u materijalnom smislu, a nisam niti okorjeli off-roader :), ali za proći Africom po nekakvoj bijeloj cesti, umjerenom ugaženom makadamu ili protjerat ju kroz blatnu baru ili lokvu, e za to sam uvijek ;) :ooda:.

:moto2: :moto2:
:moto2:

098 9232180

Suki

...svaki puta sve više guštam u njoj :-*.
Za vikend sam išao Đakovo - Karlovac, sve AC, 280km, tempo 150km/h po satu, Kraljica ide bez problema, samo guta kilometre.
Natrag običnim cestama, gušt po zavojima, zaobilaženjima...
A opet prošli tjedan po i kroz šumu prašinarenje i blatnjarenje :want:

...stvarno je motor za go anywhere  :ooda: :thumbup: :moto2:.
:moto2:

098 9232180

zare

Nisam bogat, al ne zalim ga ni zamazat
dobro moj nije ljepiskast ko africa :)

Toni

Citat: Suki  u Listopad 23, 2017, 14:15:57
...nisam bogat, a još manje jako bogat misleći u materijalnom smislu, a nisam niti okorjeli off-roader :), ali za proći Africom po nekakvoj bijeloj cesti, umjerenom ugaženom makadamu ili protjerat ju kroz blatnu baru ili lokvu, e za to sam uvijek ;) :ooda:.

:moto2: :moto2:
Ma motor imasnage i nije nista izgubio sa ovom promjenom. Volim i ja po bilome putu napravit đir. Poanta je da za malo ozbiljnije voznje trebaju druge gume a ja ih nemam. A i da budem posten ici sa ovakvim motrorom vozit ofroad je preserans. Brate kupi pravi motor za tako nesto. Ovo je meni za urbano probijanje. Stepenice kornizi i ostale prepreke. Za grad extra Picolovac extra. Meni da se osjecam ispunjenim ne treba u sumu da mi ga Zorro mekne.
Nije mi nista.