Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

Suki

...stigo i Outex kit za felge...kod promjene guma ide zračnica van...
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Studeni 20, 2017, 19:55:08
...stigo i Outex kit za felge...kod promjene guma ide zračnica van...

Jel i to sto-sto dvajst eura

Patak


Suki

Citat: Ponti  u Studeni 20, 2017, 19:57:25
Jel i to sto-sto dvajst eura
...s poštarinom 140e + 350kn carine i nekih gluposti....ali nisam toliko platio :)...i ovo je od Paysera :ooda:...reko bi u pol cijene :ooda: :thumbup:
:moto2:

098 9232180

Patak

Citat: Suki  u Studeni 20, 2017, 19:55:08
...stigo i Outex kit za felge...kod promjene guma ide zračnica van...

Prva liga,čekam review :thumbup:

Ode božičnica :smijeh:

Suki

Citat: Patak  u Studeni 20, 2017, 20:03:07
Dali idu što niže, 1-2 cm?
...idu :thumbup: 15mm (da više izgleda ko Pontijeva nizina :smijeh:). Mogu dole, gore, naprijed, nazad. Uz to može se narediti kut da dio na kojem stojiš bude nagnut koso prema naprijed, ravan ili koso natrag.
U najnižem položaju su dosta niže od originala, a kad se skine guma budu još niže. Zbog toga sam taj model i uzeo.
Kad stavim risere na korman 20mm :) gore, kontam da će mi u toj kombinaciji biti lakše u offu stoječki.
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Studeni 20, 2017, 20:03:29
...s poštarinom 140e + 350kn carine i nekih gluposti....ali nisam toliko platio :)...i ovo je od Paysera :ooda:...reko bi u pol cijene :ooda: :thumbup:


čekaj da zbrojim.....


$€%=##&  ..... majke ti, i ti si preko soma eura zdrobio na africa after party  :buahaha:

agolac

Citat: Ponti  u Studeni 20, 2017, 20:09:10

čekaj da zbrojim.....


$€%=##&  ..... majke ti, i ti si preko soma eura zdrobio na africa after party  :buahaha:

Kad kupuješ Akrapa?
Da ga malo stigneš  ;) :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Patak

Citat: Suki  u Studeni 20, 2017, 20:08:18
...idu :thumbup: 15mm (da više izgleda ko Pontijeva nizina :smijeh:). Mogu dole, gore, naprijed, nazad. Uz to može se narediti kut da dio na kojem stojiš bude nagnut koso prema naprijed, ravan ili koso natrag.
U najnižem položaju su dosta niže od originala, a kad se skine guma budu još niže. Zbog toga sam taj model i uzeo.
Kad stavim risere na korman 20mm :) gore, kontam da će mi u toj kombinaciji biti lakše u offu stoječki.

Za ovo nabrojano, vrijede te pare :bravo:.

Znaš kako zna se reci, cm dolje ti je ko 2 gore na volanu

Suki

Citat: Patak  u Studeni 20, 2017, 20:04:31
Ode božičnica :smijeh:

...hm da, ženina :) :ooda:...sad "samo" moram smislit logički razlog ZAŠTO  :misli:....vjerojatno ću pucat na zdravstvene razloge :ooda:, kralježnica, ruke, noge, vrat...to često prolazi, barem u mojoj firmi kad se stranke žale i izvlače :shhh: :smijeh:...
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Suki  u Studeni 20, 2017, 20:13:43
...hm da, ženina :) :ooda:...sad "samo" moram smislit logički razlog ZAŠTO  :misli:....vjerojatno ću pucat na zdravstvene razloge :ooda:, kralježnica, ruke, noge, vrat...to često prolazi, barem u mojoj firmi kad se stranke žale i izvlače :shhh: :smijeh:...
Izvuci se na Bajkija ko ja s kacigom  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

:moto2:

098 9232180

keko

..jadan Bajki, najebo je ako se pojavi il u Požegi il u Đakovu   :samaranje: a čovjek ni kriv ni dužan  :buahaha: Bajki izdrži  :)
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Ponti

Citat: agolac  u Studeni 20, 2017, 20:10:41
Kad kupuješ Akrapa?
Da ga malo stigneš  ;) :smijeh:

Kad uspijem prevariti Vješticu  :)

....više ne puši priče da je Akrap nužnost  :smijeh:

Ponti

Citat: zorro  u Studeni 20, 2017, 20:15:28
Izvuci se na Bajkija ko ja s kacigom  :smijeh:

A zato ga nisam vidio u Osijeku  :buahaha: