Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

Patak

Citat: Suki  u Studeni 20, 2017, 20:13:43
  :misli:....vjerojatno ću pucat na zdravstvene razloge :ooda:, kralježnica, ruke, noge, vrat...to često prolazi, barem u mojoj firmi kad se stranke žale i izvlače :shhh: :smijeh:...

Dobra idea, to još nisam isprobao :smijeh:

bajki

Citat: zorro  u Studeni 20, 2017, 20:15:28
Izvuci se na Bajkija ko ja s kacigom  :smijeh:

A Bajki nek opravdava i objašnjava, pa nije to moje, pa zorro nemože naručiti, pa dostava nezna gdje je Požega, pa brže dostave u Osijek... :samaranje: :samaranje: :smijeh: :smijeh:

zorro

Citat: bajki  u Studeni 21, 2017, 08:19:19
A Bajki nek opravdava i objašnjava, pa nije to moje, pa zorro nemože naručiti, pa dostava nezna gdje je Požega, pa brže dostave u Osijek... :samaranje: :samaranje: :smijeh: :smijeh:
:smijeh:  :-*
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Toni

Lipi su ti nogari ali oces li strgat u zavojima?Ja i vako zapinjem po podu.
BTW. Montirana progresija.
Akrap nikako da odlucim? :bzvz:
Nije mi nista.

Suki

Citat: Toni  u Studeni 21, 2017, 23:27:20
Lipi su ti nogari ali oces li strgat u zavojima?Ja i vako zapinjem po podu.
BTW. Montirana progresija.
Akrap nikako da odlucim? :bzvz:
...nisam ju do sada uspio spustit toliko da stružem :shhh:. Samo easy ride :ooda:.
:moto2:

098 9232180

Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!


keko

.. Suki jesil vidio kak se to radi  :)
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Patak

Ne samo to, kak se samo usudio staviti čeparice na kraljicu :smijeh: :ooda: :buahaha: :P

Suki

Citat: keko  u Studeni 25, 2017, 23:13:24
.. Suki jesil vidio kak se to radi  :)
...vidio, vidio :thumbup:.
Taj Outback Motortek sam gledao kad sam uzimao krešbarove :ooda:.
Ovaj je stvarno gvala i vrhunski čvrst, što mu je na kraju krajeva i osnovna namjena :thumbup:.
Odlučio sam se ipak za Touratech jer mi Touratech bolje zvuči :shhh: :) :smijeh:.

Ono što mi je trenutno zanimljivo na videu su štitnici ručki, ovakvi bijeli :want:.
Moguće da si ih piknem u dogledno vrijeme :misli:.
Originalni su obično plastično kozmetičko smeće :thumbdown: :bzvz:.
Motor ne da padne, nego da se samo prevrne na bok, raspali bi se :zbunj:.
:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Da. Ima stvarno močnih zaštita koje frajeri demonstriraju pad sa 3,7 km/h, ali kad de desi pravi pad pa podsklizavanje onda su rijetki koji izdrže....izdrže oni žilavi, a u večini slučajeva ovi čvsti zaštite motor ali većinom i pucaju uši na blokovima motora-jer nisu amorizirali udarac već sve prenjeli na spoj.  :thumbdown:
:blato:
od:smajlić je zakon!

Danijel 23

Model za 2018 godinu.....jos bolja!


agolac

Super izgleda. Baš dobar motor  :blato:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Suki

..da, još bolja :bravo: :thumbup:...evolucija sadašnjeg modela. S poboljšanjem nekoliko sitnica u potpunosti su pogodili :ooda: :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

Toni

Ne znam koliko se dobije sa vecim tankom ali duza suspenzija svakako. Da su jos ubacili tubeless felge ..
Nije mi nista.