Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

Osy

Citat: Igor Mihajlik  u Prosinac 06, 2017, 09:43:35
agregat za novi 850Gs prav Kinezi  :bzvz: ( Loncin   :ebudale: )

Od lonaca...a u pm :buahaha:

Mrki

Lajkam zaštite.. nikada dosta mini skidplate-a :)

keko

Citat: Mrki  u Prosinac 06, 2017, 10:55:51
Lajkam zaštite.. nikada dosta mini skidplate-a :)
..jedan tenk bi ti dobro došao ha? Ono čisto da se nađe za kuruzu  :buahaha:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Saxi

Ta Afrika je krasan motor na oko, a i za vožnju [emoji4]
Sa ovim dodacima jos jebenije izgleda, e sad nije mi jasna funkcija zaštite kalipera i sajle kvacila, pretpostavljam da sprečava blato da dopre gde mu mesto nije, a za voznost i upravljivost ne utiče, ili sam prespavao neki čas [emoji14]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


fatboy

Citat: Saxi  u Prosinac 06, 2017, 18:39:24
Ta Afrika je krasan motor na oko, a i za vožnju [emoji4]
Sa ovim dodacima jos jebenije izgleda, e sad nije mi jasna funkcija zaštite kalipera i sajle kvacila, pretpostavljam da sprečava blato da dopre gde mu mesto nije, a za voznost i upravljivost ne utiče, ili sam prespavao neki čas [emoji14]

Staviš kriterije da mora biti od aluminija, imati logo i da ne košta previše pa klikneš naruči...a posle šta bude... :smijeh: :smijeh: :smijeh:

Danijel 23

Ako smijem primjetit, desni nostač kofera bude zaštitio auspuh, ali lijevi mislim da nebude...ništa.

cisco

Citat: Saxi  u Prosinac 06, 2017, 18:39:24
Ta Afrika je krasan motor na oko, a i za vožnju [emoji4]
Sa ovim dodacima jos jebenije izgleda, e sad nije mi jasna funkcija zaštite kalipera i sajle kvacila, pretpostavljam da sprečava blato da dopre gde mu mesto nije, a za voznost i upravljivost ne utiče, ili sam prespavao neki čas [emoji14]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

nešto si prespavao Saxi...kaže Suki a od kad ima te "kičaste" dodatke motor se vozi puno bolje, jači je, brži je, lepše pada u zavoje.... :butt:
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

Danijel 23

Pardon...kofer bude preuzeo udarac na desnu stranu. A te zaštite klipera....tek nutra ulazi blato i prljavština, a mehaničke zaštine nema...to je samo fensy! I šta je. :-*

Danijel 23

Citat: cisco  u Prosinac 06, 2017, 19:11:48
nešto si prespavao Saxi...kaže Suki a od kad ima te "kičaste" dodatke motor se vozi puno bolje, jači je, brži je, lepše pada u zavoje.... :butt:
Nebi vjerovali ali ja se slažem i istinia je..jer nešto šta ti legne na srce ide bolje i brže! samo GaSsssssss
Pa makar to bila zaštita kalipera.

cisco

pa verovatno da da...kolko stvari obesimo na motor ili auto...treba ili netreba...nema veze..al onda lepše izgleda barem u očima vlasnika, pa to nas veseli...i onda još onaj osječaj da to stvarno pomaže u vožnji... :thumbup: :gimme5:
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

gianni


Mrki

Citat: keko  u Prosinac 06, 2017, 12:26:39
..jedan tenk bi ti dobro došao ha? Ono čisto da se nađe za kuruzu  :buahaha:
Što više tih čuda na motoru možeš više žita površiti kada se provozaš kroz polje.. :)

Suki

Citat: Danijel 23  u Prosinac 06, 2017, 19:11:14
Ako smijem primjetit, desni nostač kofera bude zaštitio auspuh, ali lijevi mislim da nebude...ništa.
...lijevi tebe čeka i spreman je za pravljenje i montažu tool boxa :) :ooda:...nisam ti još rekao, al eto da znaš :ooda: :smijeh:...

...Saxi druže, nisi ništa prespavao :buahaha:, ove đinđe sam metnio prije dva dana, a motor nisam vozio niti upalio skoro 3 tjedna :smijeh:...ta "zaštita" kalipera i sajle kvačila su obična kozmetika :shhh:, metnita iz jedinog razloga što mom oku ugodno izgleda :), nešto slično kao i naljepnica na swingramu :gimme5:...
:moto2:

098 9232180

Suki

:moto2:

098 9232180

Saxi

Hvala Cisco & Suki na pojašnjenju, a slažem se da nije presudno dal nesto radi ili ne alo nam se to jednostavno svidja, a ovo su gadgeti koji ga ulepšavaju [emoji4]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka