Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: Suki  u Prosinac 06, 2017, 22:14:46
...lijevi tebe čeka i spreman je za pravljenje i montažu tool boxa :) :ooda:...nisam ti još rekao, al eto da znaš :ooda: :smijeh:...

...Saxi druže, nisi ništa prespavao :buahaha:, ove đinđe sam metnio prije dva dana, a motor nisam vozio niti upalio skoro 3 tjedna :smijeh:...ta "zaštita" kalipera i sajle kvačila su obična kozmetika :shhh:, metnita iz jedinog razloga što mom oku ugodno izgleda :), nešto slično kao i naljepnica na swingramu :gimme5:...
Šta nisi reko, nekidan kolega prodavo toolbox od Touratecha, je za GS....al to je sve u biti UNI  :samaranje:  A prihvat na nosač bum zašvasali.  : :thumbup:

keko

Citat: Danijel 23  u Prosinac 07, 2017, 14:39:55
Šta nisi reko, nekidan kolega prodavo toolbox od Touratecha, je za GS....al to je sve u biti UNI  :samaranje:  A prihvat na nosač bum zašvasali.  : :thumbup:
..niš se nemoj napuhavati  :prrr: i meni treba zašvasati neki toolbox  :) zato manje zbori i primi se posla, Suki i ja čekamo, a zima prolazi  :samaranje: :-*
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Danijel 23

To je vaš problem...vam ne traje moto sezona pa se primite posla crtanja i krojenja, a ja bum vam zavario...kad najdem vremena jer meni moto sezona traje...tek dolazi!  :)  Danas je bilo zakon!  :moto2:

Danijel 23

Već dva spremnika..to više nije unikat već serija...moram razmislit o naplati!  :misli:

keko

..dok ti to pošvasaš to bu bilo,  kak bi rekli ameri "vintiđ"  :buahaha:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Danijel 23

Evo vama toolbox od PVCja...samo 75 jurića!




keko

Citat: Danijel 23  u Prosinac 07, 2017, 19:44:03
Evo vama toolbox od PVCja...samo 75 jurića!




..e to je to kaj hoću  :bravo: daj link sused  :gimme5: imaš  :kava:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎



Suki

Citat: Danijel 23  u Prosinac 07, 2017, 19:26:29
To je vaš problem...vam ne traje moto sezona pa se primite posla crtanja i krojenja, a ja bum vam zavario...kad najdem vremena jer meni moto sezona traje...tek dolazi!  :)  Danas je bilo zakon!  :moto2:

....ne bi plastiku, nešto bi u ovom smislu, što se bočno otvara, prije nego ovo što se iza otvara ;) :thumbup:
:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Ne preporučam klavir pante.

Danijel 23

I ovaj sa klavir pantima je glupo zamišljeno. Znač da bi ga otvorio, moraš prvo skinut bočne kofere?  :thumbdown:

Suki

Citat: Danijel 23  u Prosinac 07, 2017, 20:44:29
I ovaj sa klavir pantima je glupo zamišljeno. Znač da bi ga otvorio, moraš prvo skinut bočne kofere?  :thumbdown:
...žugeljaš :smijeh: :tongue:...

...neznam šta su ti klaviri, al ovo s bočnim otvaranjem je praktičnije. Kaki crni bočni kofer?! A i da ga imaš slučajno, ne vidim problem skinuti ga?! Ako si u situaciji da ti na putu treba nešto iz tool boxa ionako vi vjerojatno sjeban :). Kofer je možda već i otpao :) :smijeh:.
:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Citat: Suki  u Prosinac 07, 2017, 20:49:02
...žugeljaš :smijeh: :tongue:...

...neznam šta su ti klaviri, al ovo s bočnim otvaranjem je praktičnije. Kaki crni bočni kofer?! A i da ga imaš slučajno, ne vidim problem skinuti ga?! Ako si u situaciji da ti na putu treba nešto iz tool boxa ionako vi vjerojatno sjeban :). Kofer je možda već i otpao :) :smijeh:.
:samaranje: Sa me i ti nerazumiješ ko Patak! Više nebum ništ spomenu vezano za tehniku. Arrivederci Roma!
p.s. danas sam se tak lepo spominji sa IB, čist druki čovek!  :)

Suki

Citat: Danijel 23  u Prosinac 07, 2017, 20:55:42
:samaranje: Sa me i ti nerazumiješ ko Patak! Više nebum ništ spomenu vezano za tehniku. Arrivederci Roma!
:-* :gimme5: :)
:moto2:

098 9232180