Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

Toni

Bravo bas si je lipo nakitija.Tubeless je zakon i evo meni nakon 12000km jos radi savrseno. Narucio i dobio u jedan dan drugi set continentalke atack 2 . Ne iden po blatu tako sa me one zadovoljavaju..
Nije mi nista.

zorro

Citat: Suki  u Prosinac 07, 2017, 22:30:50
Doduše nikada ništa nisam koristio :).
Sad nemam mjesta ispod sica ni za kutiju kurtona :misli:
..doduše..i da ti stanu..šta ti vrijedi kad ih nećeš nikad upotrijebit  :P
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Toni

Narucija sam i neki no name aupuh koji se super cuje ali mi nije bas vizualno kako san zamislio. Na kraju cu opet na akrapu zavrsit.
Nije mi nista.

Patak

Citat: Suki  u Prosinac 07, 2017, 22:30:50
... točno :thumbup:, ali hoću ga imat, a da ne znam za njega. Nikakve extra torbe sa strane. Na stromu je stao ispod sica skupa sa kitom za krpanje gume. Doduše nikada ništa nisam koristio :).
Sad nemam mjesta ispod sica ni za kutiju kurtona :misli:

Ak si ti sebi tak zacrtao - OK :thumbup: tool box je za tebe.

Ali ne moj previše razmišljati, imao bi nedoumicu gdje onda staviti mini set za prvu pomoć. Ja ga uvijek nosim sa sobom.

Toni

U sloveniji gume 1475 kn a u motoboxa 1800. Ko je tu lud i jos mi ih dostavija za dan.
Nije mi nista.

Patak

Citat: Toni  u Prosinac 07, 2017, 22:36:28
Narucija sam i neki no name aupuh koji se super cuje ali mi nije bas vizualno kako san zamislio. Na kraju cu opet na akrapu zavrsit.

Misliš kad se uskoro raspadne :smijeh:

Suki

Citat: Toni  u Prosinac 07, 2017, 22:38:43
U sloveniji gume 1475 kn a u motoboxa 1800. Ko je tu lud i jos mi ih dostavija za dan.
...daj link od slovenca :thumbup:
:moto2:

098 9232180

Suki

Citat: zorro  u Prosinac 07, 2017, 22:33:17
..doduše..i da ti stanu..šta ti vrijedi kad ih nećeš nikad upotrijebit  :P
...obzirom da sam reko kako neću više šiljit gay zajebanciju po forumu :ooda:, neću sad ništa reć :)....inače bi napisao: nisu blento za mene, već za tebe :smijeh: :buahaha:...
:moto2:

098 9232180

Toni

Tip dila continental. ‭00 386 41 634 270‬ Super je povoljan.
Nije mi nista.

Toni

Ima i kontinza off road.Zaboravio san se pohvalit sa barkbuster stitnicima rucica.
Nije mi nista.

Patak

Citat: Toni  u Prosinac 07, 2017, 22:55:55
Ima i kontinza off road.Zaboravio san se pohvalit sa barkbuster stitnicima rucica.

Suki to pod obavezno moraš imati :thumbup: ove orginal su  :thumbdown:

Suki

Citat: Toni  u Prosinac 07, 2017, 22:55:55
Ima i kontinza off road.Zaboravio san se pohvalit sa barkbuster stitnicima rucica.
Ti su najbolji :bravo: :thumbup:. Pravi :). Čvrsti i odlično izgledaju :-*. Originali su samo kozmetika :bzvz:.
:moto2:

098 9232180

Suki

Citat: Toni  u Prosinac 07, 2017, 22:51:21
Tip dila continental. ‭00 386 41 634 270‬ Super je povoljan.
A-ha, samo Conti.

Špulja mi dobro zvuči :thumbup:. Bolje zvuči nego što izgleda :-X. Za moj pojam, top je preuzak i vuče na race. Ti to voliš, svaka čast :beer:.
Meni su naj oni ovalni sa lulicom na kraju kao npr Termignoni ili Arrow. Takvi mi više vuku na enduro.
:moto2:

098 9232180

Ponti

Top ne zvuči toliko loše koliko loše izgleda  :smijeh:

Toni

Citat: Suki  u Prosinac 07, 2017, 23:39:59
A-ha, samo Conti.

Špulja mi dobro zvuči :thumbup:. Bolje zvuči nego što izgleda :-X. Za moj pojam, top je preuzak i vuče na race. Ti to voliš, svaka čast :beer:.
Meni su naj oni ovalni sa lulicom na kraju kao npr Termignoni ili Arrow. Takvi mi više vuku na enduro.
Nisam ni ja zadovoljan izgledom. Sada bi trebalo grane naruciti i skinuti original zastite da lici na nesto ali svi topovi koje stavis osim akrapa su na isti đir. Cak i Termi bi lose stajao ovako bez grana.Skinit cu ga pa prodati. Kupit cu Akrapa pa sam miran.
Nije mi nista.