Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

Ćoso


tibertov

Citat: Mrki  u Siječanj 26, 2018, 08:24:52
Zbog ovakvih kao on, i onog pravnika tibija sve manje se šalje u Hrvatsku.. :)
Već sam naletio na par slučajeva gdje ljudi nisu mogli potrošiti par sto eura, odgovor prodavača zašto ne šalju proizvode u Hrvatsku je da su imali puno neugodnih iskustava pa su prestali..

Zašto radim mene?  :samaranje:

Mrki

Citat: tibertov  u Siječanj 26, 2018, 11:06:37
Zašto radim mene?  :samaranje:
Pa jel nisi uzeo lonac i novce Francuzu.. :)

tibertov

Nisam. Vratio sam mu ga u trenutku kad je platio pošti da mu se auspuh dostavi u Francusku. I za razliku od Sukia ja tom tipu nisam dao nikakvu ocjenu ni pozitivnu ni negativnu, a mogao sam mu negativnu spičit bez problema koliko me je zajebavao s tim... Tako da  :P

Saxi

Slažem se sa Pontijem u potpunosti, Kinezi se ubiše od rada i trude se preko mere, odličan kvalitet i jako povoljne cene, ima načina nesto dovesti do perfekcionizma, ali ne treba biti bahat i na štetu drugih siljiti, zatezati I deliti olako negativne ocene, pogotovo u slučaju gde ti brže ni DHL ne bi isporučio, a za razliku u odstupanju uvek prvo sugestija, primedba dogovor idu, pa ako te ignoriše i zavlaci onda ide dispute i negativna da se puši. Ovako šteta maltetirati čoveka i bez preke potrebe ga kažnjavati.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


zorro

Joooj de..jeste se uzjebali..jeblo vas to malo Kineza [emoji14]

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov


keko

a samo sam pitao koje je maglenke uzeo   :huh: :buahaha: :buahaha: :buahaha:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Osy

Citat: keko  u Siječanj 26, 2018, 12:08:23
a samo sam pitao koje je maglenke uzeo   :huh: :buahaha: :buahaha: :buahaha:
Ja lijepo počeo, mala zajebancija sa Saturnusom, a ono razapeli našeg Sukačića...nemoj da još doleti taj Čajniz ;) :smijeh:

Suki

Citat: Ponti  u Siječanj 26, 2018, 10:46:01

Tip ima 14000 artikala u prodaji, stavio je specifikaciju koju je dobio od proizvođača.
Ako Suki nije zadovoljan zašto nije tražio povrat novca? I to je jedini ispravan put u slučaju nezadovoljstva.
Ovo što je napravio je totalno nefer.


Naravno da sam osjetljiv na tako ponašanje. Ti si se našao s 49 ocjena ispravljati krive drine. Ma, da si tražio povrat love, ne bih ti ni A rekao. To što si napravio je totalno nekorektno, ako već spominješ korektnost. Što nisi vratio artikl ako si toliko nezadovoljan? Pojma nemaš o ponašanju u net trgovini. Naravno da možeš biti nezadovoljan kupljenim, ali onda je put ka tvome zadovoljstvu drugačiji, a ne dati negativnu ocjenu. A koliko si ustvari nezadovoljan govori činjenica da ćeš ih montirati na motor. Meni je tvoj čin sramotan i jadan.
Nisi ti dobio farove ili maglenke za kamion, ne pravi se grbav.
Osramotio si cijeli forum ovim postupkom :smijeh:
Ma ok. U pravu si, al nisi. Apsolutno me ne zanima koliko proizvoda lik prodaje niti odakle mu specifikacije koje pišu u opisu proizvoda. On prodaje i odgovara. Hebe mi se za proizvođača.

Zašto ti na Bookingu imaš dobre ocjene od gostiju?! Zna se :). Ili je sve kako su ugovorili, ili im prijetiš mitraljezom da klikaju pozitive :smijeh:. Nešto od tog dvoje je :ooda:.

Kako bi recimo reagirali da ti dođu u apartman i sve 5, samo što eto nema interneta ni klime, iako piše da ima i takav apartman su ugovorili. Kakvu bi ocjenu dobio?! Kolac.

Kinez je i puca mi kuki za njega.
Naravno da negativnu ocjenu ne bi dao nekome odavde, " našem" čovjeku :thumbup:.
Hebo vas kinez :P :bzvz:
:moto2:

098 9232180

Suki

...odoh sad prepravljati nosač.
Nacrtao u AutoCadu, dao plazmom izrezat i sve po mjeri za naručenu maglenku. Sad će ići prepravak, al hebat ga  :samaranje:...
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Siječanj 26, 2018, 12:25:04
Ma ok. U pravu si, al nisi. Apsolutno me ne zanima koliko proizvoda lik prodaje niti odakle mu specifikacije koje pišu u opisu proizvoda. On prodaje i odgovara. Hebe mi se za proizvođača.

Zašto ti na Bookingu imaš dobre ocjene od gostiju?! Zna se :). Ili je sve kako su ugovorili, ili im prijetiš mitraljezom da klikaju pozitive :smijeh:. Nešto od tog dvoje je :ooda:.

Kako bi recimo reagirali da ti dođu u apartman i sve 5, samo što eto nema interneta ni klime, iako piše da ima i takav apartman su ugovorili. Kakvu bi ocjenu dobio?! Kolac.

Kinez je i puca mi kuki za njega.
Naravno da negativnu ocjenu ne bi dao nekome odavde, " našem" čovjeku :thumbup:.
Hebo vas kinez :P :bzvz:

Ne muljaj muljatora. Nisi u pravu.
Kakvi mitraljezi... svojim gostima ne vraćam dokumente dok ne vidim dobru ocjenu :smijeh:
Još mi nisi odgovorio na pitanje zašto nisi tražio povrat novca ako si već toliko nezadovoljan?

tibertov

Ako je kupio na aliexpressu onda bi morao platit poštarinu natrag u kinu...to se ne isplati.

Ponti

Citat: tibertov  u Siječanj 26, 2018, 12:40:43
Ako je kupio na aliexpressu onda bi morao platit poštarinu natrag u kinu...to se ne isplati.

Na ebayu je kupljeno, trebao je tražiti povrat novca jer ne odgovaraju specifikaciji, a o vraćanju se pregovara s prodavačem. ;)

gogs

Citat: Ponti  u Siječanj 26, 2018, 12:36:55
Ne muljaj muljatora. Nisi u pravu.

Apsolutno se slažem s Pontijem.   :thumbup:  :beer:

Prvo brate pitaj ako ti nešto ne štima, ako nema odgovora, nešto mulja i odugovlači onda uvali negativan. Ovako na prvu jer ti neki kurac smeta ne i nikako.