Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

Patak


Toni

Stvarno ima luđaka koji pokusavaju nemoguce. Gospe ti blazene. Motor je za gledat i lickat a ne za satrat ka da ti ga je punac kupija.
Nije mi nista.

zorro



Citat: Toni  u Veljača 18, 2018, 02:54:04
Motor je za gledat i lickat a ne za satrat ka da ti ga je punac kupija.
[emoji23][emoji23][emoji23]



Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Saxi

Citat: Toni  u Veljača 18, 2018, 02:54:04
Stvarno ima luđaka koji pokusavaju nemoguce. Gospe ti blazene. Motor je za gledat i lickat a ne za satrat ka da ti ga je punac kupija.
Axaxaxaxa, živa istina

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Danijel 23

Citat: Toni  u Veljača 18, 2018, 02:54:04
Stvarno ima luđaka koji pokusavaju nemoguce. Gospe ti blazene. Motor je za gledat i lickat a ne za satrat ka da ti ga je punac kupija.
Ne pretjeruj!  :bzvz:

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy


Špoki

Sad mu sigurno propušta kišnicu od jebade,nije više gore tex :smijeh:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Danijel 23


Suki

...ma još bolja :-* :-*...a i lokacija je odlična :ooda: :)...
:moto2:

098 9232180

Suki

...njah... :bzvz:...niti mi dobro izgleda, niti mi dobro zvuči :huh:...





...al zato Termignoni ili Arrow :want: :want:



:moto2:

098 9232180

Toni

Ja sam nedavno kupio no name top za afriku i iako je dimenzijama izgledao lose na motoru to ne bi toliko bio problem koliko sama buka otvorenog topa vise nije za mene. Nakon par dana dernjave iz auspuha sam zakljucio da je original zvuk najbolji i vratio stari top. Od svih mi se najvise sviđa Termi ali on samo uz kompletne grane izgleda lipo na motoru. Samo top izgleda sranje..Isto tako san primjetio da motor ide losije. Trebalo bi malo smjesu obogatiti a sa tim mi se vise ne da zajebavat.
Nije mi nista.

Danijel 23

Citat: Toni  u Ožujak 03, 2018, 10:04:14
Ja sam nedavno kupio no name top za afriku i iako je dimenzijama izgledao lose na motoru to ne bi toliko bio problem koliko sama buka otvorenog topa vise nije za mene. Nakon par dana dernjave iz auspuha sam zakljucio da je original zvuk najbolji i vratio stari top. Od svih mi se najvise sviđa Termi ali on samo uz kompletne grane izgleda lipo na motoru. Samo top izgleda sranje..Isto tako san primjetio da motor ide losije. Trebalo bi malo smjesu obogatiti a sa tim mi se vise ne da zajebavat.
Istina...to sam ja primjetio na kenjcu kad je bio Leo Vinci & KN, urla ali nejde....subjektivno ali ziher 15% je slabiji, u top brzini 20% sporiji, provjereno. Čak mi se ćini kad stavim kiler da ide mrvicu bolje..vjerovatno sa kilerom zadovoljavam parametre orginalnog spuha.

Suki

Citat: Danijel 23  u Ožujak 03, 2018, 12:28:22
Istina...to sam ja primjetio na kenjcu kad je bio Leo Vinci & KN, urla ali nejde....subjektivno ali ziher 15% je slabiji, u top brzini 20% sporiji, provjereno. Čak mi se ćini kad stavim kiler da ide mrvicu bolje..vjerovatno sa kilerom zadovoljavam parametre orginalnog spuha.

I ja sam na Stromu sa Remusom na oko 5000 imao rupu. Više se dere nego što ide :). Međutim, K&N zračni filter je riješio "problem".
:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Citat: Suki  u Ožujak 03, 2018, 12:32:04
I ja sam na Stromu sa Remusom na oko 5000 imao rupu. Više se dere nego što ide :). Međutim, K&N zračni filter je riješio "problem".
Slažem se ali, max brzina mu je ostala  dalje manja!