Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: zorro  u Veljača 02, 2019, 21:38:02
..fakat si zastarjeo  :bzvz: ..slobodne dojke su zakon..obožavam ih  :-*
Jesu  :thumbup:...samo ih TI možeš gledat i dirat u papirnatom il lcd verziji!  :belj:

Toni

A ko ce ga znat sta je japanac tija. Ja sam je do sada dvaput rastavio i bez beda. Uzmem si vremena ali da mi se to bas radi i nije. Vozim malo zadnje vrime ionako. Zato je uzivam gledati na stalku dok pijem kafu u garazi. Iskren da budem motor je fantazija za mene. Zgodna za po gradu , dovoljno brza i okretna. Meni za sada nista drugo osim ponekad XR -a ne pada na pamet ali to vise jer mi fali malo da zadnja guma gori kad odvrnem iako znam da bi posli zalio za africom. Kraljica
Nije mi nista.

Ponti

Citat: Danijel 23  u Veljača 02, 2019, 21:34:39
Je na novom Kiklop Stromu još uvjek ona fensy plastična quick change spojka za dovod benzina?

Drugačija je nego na starim stromovima. Ova sada je zelena. :smijeh:

Samo povučeš s dva prsta prema dolje i otkopčano je, crijevo ide van. Za nazad stisneš palcem prema gore i zakopčano je. Super sistem. Puno bolje nego prije.

Citat: Danijel 23  u Veljača 02, 2019, 21:36:20
Fakat si star....kpče su zakon....obožavma ih...... :-*

Šta ti imaš protiv mojih godina, barem sam ih kvalitetno živio  :)


Ponti

Citat: Toni  u Veljača 02, 2019, 21:41:52
A ko ce ga znat sta je japanac tija. Ja sam je do sada dvaput rastavio i bez beda. Uzmem si vremena ali da mi se to bas radi i nije. Vozim malo zadnje vrime ionako. Zato je uzivam gledati na stalku dok pijem kafu u garazi. Iskren da budem motor je fantazija za mene. Zgodna za po gradu , dovoljno brza i okretna. Meni za sada nista drugo osim ponekad XR -a ne pada na pamet ali to vise jer mi fali malo da zadnja guma gori kad odvrnem iako znam da bi posli zalio za africom. Kraljica

Ma, Toni, samo ti uživaj. Afrika je odličan motor ..... s mnogim manama  :buahaha: :buahaha:

zorro

Citat: Ponti  u Veljača 02, 2019, 21:42:34

Šta ti imaš protiv mojih godina, barem sam ih kvalitetno živio  :)
..ak nisi primjetio..i protiv mojih ima  :bzvz: ..moglo bi i njemu bi  "uške gor"   :samaranje:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23


Drugačija je nego na starim stromovima. Ova sada je zelena. :smijeh:

Samo povučeš s dva prsta prema dolje i otkopčano je, crijevo ide van. Za nazad stisneš palcem prema gore i zakopčano je. Super sistem. Puno bolje nego prije.
[/quote]
Znači komplicirano kao prije!  :thumbdown:

[/quote]
Šta ti imaš protiv mojih godina, barem sam ih kvalitetno živio  :)
[/quote]
Niš!  :vino:

Danijel 23

Citat: zorro  u Veljača 02, 2019, 21:44:57
..ak nisi primjetio..i protiv mojih ima  :bzvz: ..moglo bi i njemu bi  "uške gor"   :samaranje:
Nuške gore..  :thumbup: ...kao pas kad njuši kuju!  :want:

Ponti

Citat: Danijel 23  u Veljača 02, 2019, 21:45:41

Znači komplicirano kao prije!  :thumbdown:


Ne, baš je jednostavno za razliku od prije.

Ovo dolje je stara komplicirana kopča, ne mogu naći fotku nove kopče.

Ponti

Ovako otprilike izgleda s ovim zelenim kopčama, samo s dva prsta dolje i palcem gore.

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23


Saxi



Citat: Toni  u Veljača 02, 2019, 21:29:51
Slazem se da su zakomplicirali ali kad napravis par puta ide lako. Tank se skine relativno brzo i jedini je zajeb ako imas krash bar. Uglavnom Strom je dokazano najbolji motor. Samo brate kad je ruzan.

Živa istina, a najbitnija da su oba pouzdana [emoji8]

Ćoso

Citat: Toni  u Veljača 02, 2019, 21:41:52
...Vozim malo zadnje vrime ionako. Zato je uzivam gledati na stalku dok pijem kafu u garazi. Iskren da budem motor je fantazija za mene. Zgodna za po gradu , dovoljno brza i okretna. Meni za sada nista drugo osim ponekad XR -a ne pada na pamet ali to vise jer mi fali malo da zadnja guma gori kad odvrnem iako znam da bi posli zalio za africom. Kraljica

E ovo si baš lijepo napisao [emoji1303]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

damjandugi


Suki

Citat: damjandugi  u Veljača 03, 2019, 09:22:50
Možda nekome od vas Hondaša bude koristno.

https://powersports.honda.com/Support/RecallInformation.aspx
Odnosi se na Amerikance i njihovo tržište. Kad upišem svoj VIN broj kaže da je greška.
Uglavnom, opoziv je jer je moguće da osigurač (prsten) koji se stavlje kod montaže originalnog centralnog nogara pukne i samim time centralni nogar nije siguran.
:moto2:

098 9232180