Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

Patak

Ponti; A3 papir, pribor u ruke i uz malo volje ....dobiješ ovak šta...Rješim ti u aluminiju, rezano laserski na CNC stroju, debljine 4 mm za sitne novce.

Ovaj s slike, je multifunkcionalan za sve i svašta (givi, touratech, sw-montech itd.) ti smanji broj rupa ak ti smetaju...

Suki

Citat: Ponti  u Veljača 21, 2019, 22:52:18
Vlaj ima dva metra, a ima takve noge da mu i Levis radi traperice po narudžbi :smijeh:
Neće ovo puknuti, sve je na knap i tvrdo. Problem je što je original kofer, svi aftermarket su malo udaljeniji.
..pa jel na KTMu zapinjo?!
:moto2:

098 9232180

agolac

Citat: Patak  u Veljača 21, 2019, 22:54:03
Ponti; A3 papir, pribor u ruke i uz malo volje ....dobiješ ovak šta...Rješim ti u aluminiju, rezano laserski na CNC stroju, debljine 4 mm za sitne novce.

Ovaj s slike, je multifunkcionalan za sve i svašta (givi, touratech, sw-montech itd.) ti smanji broj rupa ak ti smetaju...

Jako lijepo.  :gimme5:
Koji strojčić to secka?  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: Suki  u Veljača 21, 2019, 23:00:24
..pa jel na KTMu zapinjo?!

Nije jer nije bilo zadnjeg kofera, samo dva bočna.
Na gs-u sa zadnjim koferom nije zapinjao.

Ponti

Citat: Patak  u Veljača 21, 2019, 22:54:03
Ponti; A3 papir, pribor u ruke i uz malo volje ....dobiješ ovak šta...Rješim ti u aluminiju, rezano laserski na CNC stroju, debljine 4 mm za sitne novce.

Ovaj s slike, je multifunkcionalan za sve i svašta (givi, touratech, sw-montech itd.) ti smanji broj rupa ak ti smetaju...

Njemu je original kofer koji ima naprijed i nazad mjesto za kopčanje kofera. Na ovu ploču bi opet morao montirati nosač kofera, a to je gotovo isto što je napravio, samo ovo puno ljepše izgleda.

Patak

Citat: Ponti  u Veljača 21, 2019, 23:06:49
Njemu je original kofer koji ima naprijed i nazad mjesto za kopčanje kofera. Na ovu ploču bi opet morao montirati nosač kofera, a to je gotovo isto što je napravio, samo ovo puno ljepše izgleda.

Ne znam kak je kopčanje u honde, ali givi i još njih par su se dosjetili tome...Svaka im čast :bravo: te prodaju "mount kit".

Tako da na alu. ploču moš elegantno staviti kufer ili torbu  :thumbup:


Osy


Ponti

Citat: Patak  u Veljača 21, 2019, 23:15:42
Ne znam kak je kopčanje u honde, ali givi i još njih par su se dosjetili tome...Svaka im čast :bravo: te prodaju "mount kit".

Tako da na alu. ploču moš elegantno staviti kufer ili torbu  :thumbup:

Sve potpuno drugačije. Givi ima rupe na koferu i recimo to strešeće dijelove na tabli. Ovaj kofer ima rupe na tabli a te stršeće dijelove na koferu. Ali te rupe na tabli da bi kofer sjeo u tvrdo trebaju biti dubine 25-30mm, dakle ne može se kopčati na lim ako je on profila npr 5mm, mislim može ali onda kofer šeta gore dolje.
Puno su jednostavnija rješenja kačenja kod aftermarket kofera.

fatboy

Citat: Patak  u Veljača 21, 2019, 23:15:42
Ne znam kak je kopčanje u honde, ali givi i još njih par su se dosjetili tome...Svaka im čast :bravo: te prodaju "mount kit".

Tako da na alu. ploču moš elegantno staviti kufer ili torbu  :thumbup:

Patak hvala za ovaj info...ne znam hoce li trebat, al imam slicne probleme ko taj Pontijev...iako sam metr kraci od njegovog Vlaja... :smijeh:

Danijel 23

Citat: fatboy  u Veljača 22, 2019, 08:30:30
Patak hvala za ovaj info...ne znam hoce li trebat, al imam slicne probleme ko taj Pontijev...iako sam metr kraci od njegovog Vlaja... :smijeh:
Tebi treba damski stolček koji služ da dame lakše zajašu pastuha!  :belj:

fatboy

Citat: Danijel 23  u Veljača 22, 2019, 08:33:49
Tebi treba damski stolček koji služ da dame lakše zajašu pastuha!  :belj:

A ne, mislim da bi bolje bio onaj sistem kojim su stavljali viteza na konja... :smijeh:

Danijel 23

Citat: fatboy  u Veljača 22, 2019, 08:38:46
A ne, mislim da bi bolje bio onaj sistem kojim su stavljali viteza na konja... :smijeh:
:thumbup:

Suki

:moto2:

098 9232180

zubakis

Citat: Ponti  u Veljača 21, 2019, 22:07:36
Naravno da će držati ..... kasnije sam skakao po tome i drži :)
Zašto niste Bobiju dali da skace po tome, a ne tebi..? :smijeh:

Mrki