Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: zorro  u Veljača 24, 2019, 13:50:30
Općenito kofer koji je cijelom dužinom iza zadnje točke na motoru izgleda ko šaka u oko..tak i na ovom  :-\
Što se tiče samog posla i prepravka..ok  :thumbup: ..al to povlačenje unazad  :thumbdown:   :bzvz:

A što bi ti napravio u ovom slučaju?
Vidi se po naslonu na koferu kako je noga zapinjala. I vjeruj mi da ni ja nisam mogao vjerovati kako mu noga ne ide za normalno sjesti na motor.

zorro

Citat: Ponti  u Veljača 24, 2019, 14:11:43
A što bi ti napravio u ovom slučaju?
Vidi se po naslonu na koferu kako je noga zapinjala. I vjeruj mi da ni ja nisam mogao vjerovati kako mu noga ne ide za normalno sjesti na motor.
A nista nebi radio..zapne pa sta..navikao bi se.. a mozda bi vremenom i naucio da ne zapinje

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Veljača 24, 2019, 14:20:08
A nista nebi radio..zapne pa sta..navikao bi se.. a mozda bi vremenom i naucio da ne zapinje

Poslano prekoku*ca

Ne ide noga. I ne ide. Nema se što naučiti s vremenom. Jedino rješenje. Ili voziti bez zadnjeg, a ni to ne može jer ljeti svaki dan vozi salatu i mrkve u koferu.

agolac

Citat: Ponti  u Veljača 24, 2019, 14:29:00
Ne ide noga. I ne ide. Nema se što naučiti s vremenom. Jedino rješenje. Ili voziti bez zadnjeg, a ni to ne može jer ljeti svaki dan vozi salatu i mrkve u koferu.

Trebao si mu reći da proda to drlo i kupi DL1000.  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: agolac  u Veljača 24, 2019, 14:31:37
Trebao si mu reći da proda to drlo i kupi DL1000.  :)

To sam mu rekao odavno. No, mali mu je strom, ali i africa.
Jedino koliko toliko što mu stoji da ne izgleda smiješno je GSA, ali neće taj drlog ni pod razno, jer je imao Gs-a. Kaže rađe maxi skuter nego to :smijeh:
Rekoh mu za gold winga, ali brate puno novaca.

zorro

Na onu torbu sto imam odozada na DR-u..od 10 puta..7x zapnem..il kad se penjem il kad silazim..a sta sad..pa nije to nist strasno

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Veljača 24, 2019, 14:49:41
Na onu torbu sto imam odozada na DR-u..od 10 puta..7x zapnem..il kad se penjem il kad silazim..a sta sad..pa nije to nist strasno

Poslano prekoku*ca

Kada od 10 puta 11 puta zapneš onda se javi  :buahaha:

Osy

Ja desnu nogu dignem i prebacim preko sica. Ako je dvometraš to je najmanji problem :thumbup:

RoadRunner

A da pokuša savit nogu u koljenu malo jače?

Ako to ne ide, nek se pomakne bliže prednjem kraju motora i opet isto, savije nogu u koljenu i zakorači. Nešto kao da cilja da će sjest na tank, pa se pomakne kad je već iznad motora... Budući da je toliko velik, nebi mu trebao biti problem.

Mora se priznat da problem prilično smješno zvuči... nešto kao da lupaš glavom u okvir svaki put kad sjedaš u auto... jer si eto krupniji  :-X

Ponti

Citat: RoadRunner  u Veljača 24, 2019, 18:10:42
A da pokuša savit nogu u koljenu malo jače?

Ako to ne ide, nek se pomakne bliže prednjem kraju motora i opet isto, savije nogu u koljenu i zakorači. Nešto kao da cilja da će sjest na tank, pa se pomakne kad je već iznad motora... Budući da je toliko velik, nebi mu trebao biti problem.

Mora se priznat da problem prilično smješno zvuči... nešto kao da lupaš glavom u okvir svaki put kad sjedaš u auto... jer si eto krupniji  :-X

Nije baš tako jednostavno. Čovjek je kao prvo velik, stvarno duge noge da mu je problem hlače kupiti, još je ratni vojni invalid, tako da je to savijanje noge ograničeno.
Da mi nije pokazao svoj problem i meni bi bilo smiješno, jer je to inače situacija neš ti problema. Ali da vidiš kako to uživo izgleda sve bi ti bilo jasnije.

RoadRunner

Citat: Ponti  u Veljača 24, 2019, 18:17:42
...tako da je to savijanje noge ograničeno.


E ovaj drugi dio objašnjava puno toga!

Ne poznam čovjeka pa mi na prvu djelovalo baš kao što kažeš, "neš ti problema" situacija.



zorro

Citat: Ponti  u Veljača 24, 2019, 18:17:42
još je ratni vojni invalid, tako da je to savijanje noge ograničeno.

e to je već sad druga stvar  :thumbup: ..trebao si odmah reći da ne može potpuno savijat koljeno  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

                                  :kokice:

Ponti

Citat: zorro  u Veljača 24, 2019, 18:22:38
e to je već sad druga stvar  :thumbup: ..trebao si odmah reći da ne može potpuno savijat koljeno  ;)

Ma i da može, zapinjo bi  :smijeh:

Danijel 23

A da snimiš drugi put filmić i prezentiraš problem!?!  :smijeh: