Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

Osy

Citat: Suki  u Ožujak 01, 2019, 19:52:24
2008?!?...nemaš ti dovoljno dugogodišnje iskustvo da bi znao šta pričaš :bzvz: :) :smijeh:
Misliš :) :buahaha:

fatboy

Ma tvrdnje im stoje, ali za zbilja bofl robu...HIFLO bi trebao biti uredan proizvod, inace je nsjebala vecina bajkova u RH. Greske se mogu desiti i stvari se zajebat, ali po tome nema sigurnosti s nicim...
Dosta nas ima zadnje gume napravljene u Kini...da se vozimo ili ne?  :-\

Osy

Citat: fatboy  u Ožujak 01, 2019, 19:55:18
Ma tvrdnje im stoje, ali za zbilja bofl robu...HIFLO bi trebao biti uredan proizvod, inace je nsjebala vecina bajkova u RH. Greske se mogu desiti i stvari se zajebat, ali po tome nema sigurnosti s nicim...
Dosta nas ima zadnje gume napravljene u Kini...da se vozimo ili ne?  :-\
:thumbup: Upravo tako...ti Hiflo filteri da ne valjaju već bi davno bili upozoreni preko medija i proizvođača motora

Danijel 23

Citat: Osy  u Ožujak 01, 2019, 19:48:32
Daj Ime sad stvarno laprdaš bezveze, to ću ti reći ja koji ne servisiram motore, za to imam majstora.
Klajv od 2008 isključivo ima Hiflo filtere i uljni i zračni. Isto tako i Zorroov. I dan danas veselo predu, bez ikakvih problema i sa prvom korpom a blizu su 80000 km ako ne i preko...tako da, tvrdnje ti/vam ne stoje
Oprosti, jel sam ja napisao da Hiflo filteri nevaljaju?

Osy

Citat: Danijel 23  u Ožujak 01, 2019, 19:57:24
Oprosti, jel sam ja napisao da Hiflo filteri nevaljaju?
Nisi, oprosti, ali me u petak navečer spališ da sam moro još jedno pivo popit :smijeh: :beer:

Mrki

Ček, ček.. filter za ulje se mora mijenjati? ???

Danijel 23

Citat: Osy  u Ožujak 01, 2019, 19:58:45
Nisi, oprosti, ali me u petak navečer spališ da sam moro još jedno pivo popit :smijeh: :beer:
:samaranje:  :bzvz: od sada tehničke teme  :-X
:) I prelazim u TEŠKU opoziciju!   :belj:

Danijel 23

Citat: Mrki  u Ožujak 01, 2019, 19:59:55
Ček, ček.. filter za ulje se mora mijenjati? ???
Naravno da se ne mjenjaju,  peru se pastom za ruke i vračaju na slijedeću mušteriju. JA sam to osobno radio po direktivi mog pametnog šefa. Em prvi servis, em malo km, zašto mjenjat....samo peri!   :huh:

fatboy

Ja znam da ja ne jebem, al ocekivao sam da vi mlađi to odrađujete redovno...razocaran sam... :samaranje:

Jebali vas filteri... :belj:

bansi

Citat: Osy  u Ožujak 01, 2019, 19:48:32
Daj Ime sad stvarno laprdaš bezveze, to ću ti reći ja koji ne servisiram motore, za to imam majstora.
Klajv od 2008 isključivo ima Hiflo filtere i uljni i zračni. Isto tako i Zorroov. I dan danas veselo predu, bez ikakvih problema i sa prvom korpom a blizu su 80000 km ako ne i preko...tako da, tvrdnje ti/vam ne stoje
Ima ona stara narodna, jedna lasta ne čini proljeće ;)

keko

Kaj uopće znači originalni filter ulja, pa ne radi ga Suzuki/Honda... Rade ga po narudžbi druge firme za njih i kaj onda njihovi filteri ne valjaju ili valjaju samo ak naljepe na njih logo Suzuki/Honda ...
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

bansi

Dečki ne razbijat glavice sa kompliciranim stvarima.
Samo vi nastavite kao do sada i sve 5. Živili :vino:

Suki

Citat: bansi  u Ožujak 01, 2019, 21:05:00
Dečki ne razbijat glavice sa kompliciranim stvarima.
Samo vi nastavite kao do sada i sve 5. Živili :vino:

Svaka čast svakom na iskustvu i znanju :klanjase:, ali ovakvi (bogovski) pogledi s visine (na male jadne smrtnike sa sičušnim glavicama) mi tako idu nakurac da mi se trenutno počne  rigat od toga :puke: :puke:.
:moto2:

098 9232180

iviccaa

Citat: Suki  u Ožujak 01, 2019, 21:45:51
Svaka čast svakom na iskustvu i znanju :klanjase:, ali ovakvi (bogovski) pogledi s visine (na male jadne smrtnike sa sičušnim glavicama) mi tako idu nakurac da mi se trenutno počne  rigat od toga :puke: :puke:.
[emoji106][emoji106][emoji106]

Patak

Netko negdje je spomenuo prednje pločice, set cca 100eu :smijeh:. Jebiga, novi dugo očekivani motor jasno je ko dan da će rezervni/potrošni dijelovi biti skupi...Ak imaš za njega 100 tkn, servis je onda kikiriki cifra...

:blato: