Slavonijo..lijepa li si....

Autor zorro, Srpanj 29, 2017, 21:51:10

« natrag - naprijed »

gogs


Osy


Suki

Najjači mi je Qadrifoglio znak na blatobranu :bombonjera: :bombonjera: :gimme5: :thumbup:
:moto2:

098 9232180

JZ

Kupujem polovnu kacigu

zorro

Citat: Suki  u Rujan 15, 2017, 07:14:26
Najjači mi je Qadrifoglio znak na blatobranu :bombonjera: :bombonjera: :gimme5: :thumbup:
..hahaa   :smijeh: ..kakvo oko  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

..Cedevita..i gas
Plan je vidjeti kud ide onaj put iznad Amatovaca na koji smo izašli kad smo se pogubili na nedavnoj vožnji.
Put ko bog..mogao bi i GS bez problema..vrtnja..gore-dolje-ljevo -desno...stajemo da pogledamo..očekivao sam da ćemo biti na Požeškoj strani..a mi napravili polukrug i ponovo došli na cestu prema Zvećevu-Voćinu
Ali svakak je bio i plan proći šumom do Vrhovaca..ali ne standardnim putem nego malo dublje u šumu i nekakvih skoro 20 km.
S tim da smo mi napravili dosta više.jer smo krivo skrenuli i otišli dobar dio puta u pravcu voćina.
Vidjeli smo di smo se zajebali..vratili si i nekak smo uspjeli uz dosta račvanja uhvatiti pravi put .
Spuštamo se sa Vrhovaca prema Velikoj ..i  nakon makadama se mjenjamo za motore. 10-ak km do Velike isprobavam kraljicu koliko se to može u tak kratkoj dionici isprobati.
A tu nemam šta puno pisati..naravno..kao što sam i očekivao..oduševila me (više no GS kojeg sam isto toliko provozao)

U Velikoj cuga..Sukac mora home..meni rano..pa rekoh idem malo istraživati.
U Vetovu na kamenolom..radnici znaju da ima put u šumu ali ne znaju di izbija..prolazim kroz sami kamenolom i ulazim u šumu..pa kud izbijem. Nakon par KM u pol šume nailazim na tablu "Vila Laži" ..skrećem..tu neki lik loži vatru u pecalu..priprema nekakvu feštu za lovce..i lik mi objasni sve kud koji putevi vode..SVAKA MU ČAST.
Želio sam izbiti na cestu prema Orahovici..što sam i uspio..i ovo mi je definitivno jedna od ljepšigh cesta kroz Papuk.
Rampa na dnu bila zatvorena..malo muke al obišo sam..uglavnom ..ušli smo na zapadnoj strani papuka..a završio sam na istočnoj..krug je zatvoren  :) ..dan za poželjeti  :)  :thumbup:
:beer:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Druže iznad Vetova (kamenoloma) je Javor (712m/nm - KT5) na cesti koja vodi do Jankovca nazad do Kapovca - Našice.

zorro

Citat: Patak  u Rujan 23, 2017, 22:40:29
Druže iznad Vetova (kamenoloma) je Javor (712m/nm - KT5) na cesti koja vodi do Jankovca nazad do Kapovca - Našice.
Iznad tog kamenoloma ima hrpa račvanja na sve strane..ja sam želio baš da ispadnem na cestu iznad Kutjeva..(jer sam je nedavno uočio i baš Sukiju danas pričao da je moram jednom istražit) ima tamo ono veliko proširenje i nekakva velika lovačka kuća.
Taj lik koji je bio u onoj vili laži jako dobro zna te puteve i čovjek me pravo dobro uputio-
Ima u tom dijelu stvarno hrpa puteva koji bi se mogli malo istraživati  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Lavandić

Fini izlet, ali brate vonabići teški ste

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Ponti

Citat: Lavandić  u Rujan 23, 2017, 23:03:24
Fini izlet, ali brate vonabići teški ste

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Čitam i ne vjerujem ..... poludili su s istraživanjem šume.
Samo fali da postanu Robin Hud, Mali Đon i kampiraju u Šervudu  :smijeh:

Patak

Citat: zorro  u Rujan 23, 2017, 22:45:07
Iznad tog kamenoloma ima hrpa račvanja na sve strane..ja sam želio baš da ispadnem na cestu iznad Kutjeva..(jer sam je nedavno uočio i baš Sukiju danas pričao da je moram jednom istražit) ima tamo ono veliko proširenje i nekakva velika lovačka kuća.
Taj lik koji je bio u onoj vili laži jako dobro zna te puteve i čovjek me pravo dobro uputio-
Ima u tom dijelu stvarno hrpa puteva koji bi se mogli malo istraživati  :thumbup:

U Vetevu prije kamenoloma imaš ribnjake, te rijeku koja se slijeva u njih. To je dobro mjesto za oprati motor :ooda:

Što se tiče Kutjeva - fantazija za enduro vožnju, lijevo - desno - naprijed - nazad ima se što vidjeti i obići  ;)

evo i par slika...

agolac

Bravo ekipa. Mogu se samo nadovezati na zorroa. Ja sam samo SJEO na Africu i već sa rekao da je to MOTOR, a ne ono GS govance. Tako da. Slažem se s vama dečki. Sad bi mi resdoslijed izgledao ovako. DL1000-->KTM1190(1290)-->Afrca Twin-->Tomos-->> bicikla --->>> BMW GS  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Patak

Citat: Lavandić  u Rujan 23, 2017, 23:03:24
Fini izlet, ali brate vonabići teški ste

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Varaš se, Zorro s postojećim penumaticima uz pravog wingmen-a može sve proči ;)