Slavonijo..lijepa li si....

Autor zorro, Srpanj 29, 2017, 21:51:10

« natrag - naprijed »

Ponti


Patak

Citat: agolac  u Listopad 18, 2017, 18:47:11
Šta je to bijelo dolje. Slabo se vidi na fotkama?

Kamenolom HŠ Jovac iznad sela Gazija.

zorro

Citat: Patak  u Listopad 19, 2017, 08:03:59
Kamenolom HŠ Jovac iznad sela Gazija.
..mislio sam si..onaj što se vidi sa zen klupe  :)

BTW. evo i mali uradak..malo je kamera jebala..em memorija..em baterija..em napukao nosač pa je mal više tresla..kasnije kad sam stavio na kacigu je dosta bolje

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Vinko

Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Saxi

Ludo potpuno , born to be wild, kakva je ovo igra bez granica majko moja, ja bi ovde od srece samo pisao u gaće 🤣
A vozite kao po asfaltu, divlja horda koju progone šumske zveri na čelu sa sumarom [emoji16]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

zorro

ČETVRTAK vulgaris

Moji Vranci imaju jedan album koji se zove "Ravni krugovi" ..pa nas je danas na Orahovim vodama  ovaj ravni krug podsjetilo na to


..od Orahovih voda ..koje su naziv dobile po 2 izvora u podnožju oraha koji je nekim čudom u srcu Papuka  :huh:



..idemo na Ivačku glavu ..jedan od većih vrhova papuka..900 i nešto metara  ..Markan i Gato su ostavil motore kilometar-2 od vrha..a ja sam nekak uspio doći na 50-ak m. od vrha..dalje nebi mogao ni  krossac   :smijeh:













Od Ivačke glave idemo nazad i usput na Mališčak ..tamo di smo bli..Stane, Danijel23 i ja  :thumbup:






i na kraju..klasika..Vrhovci :)



..ostatak fotki na fejsšitu  ;)

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10213719265524272.1073741909.1484470852&type=1&l=5bc16523db

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Citat: zorro  u Listopad 19, 2017, 08:15:33
..mislio sam si..onaj što se vidi sa zen klupe  :)

BTW. evo i mali uradak..malo je kamera jebala..em memorija..em baterija..em napukao nosač pa je mal više tresla..kasnije kad sam stavio na kacigu je dosta bolje


...ovo je pržiona :bravo: :thumbup:

...a i ovo od jučer je za 10 :bravo: :bravo:
:moto2:

098 9232180

Špoki

Što je ovo :smijeh:, Amazona :) ,nema ceste,nema puta...koji ste vi manijaci :bravo:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Saxi

Opet si gospodario bespucima šume, uz ukusno kestenje I Zdrebcevu krv [emoji41]
Bravo

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Patak


Suki

:moto2:

098 9232180

zorro

Danas planirao na manji đir čist da probam kacigu..međutim javio se Stane i na brzaka pao dogovor
Nalazak u bircu u Velikoj..i onda pegla..ruta kakvu samo Stane može smisliti..majke mi moje..čovjek lud ko šiba  :smijeh:
U nekakvih 4 sata vožnje po čistim planinarski stazama..probijanja..padanja (Stane jednom, ja 2 puta..) ..sklanjanja drveća i granja preko staza..upadanja u lokve i blato koje je prekrilo lišće pa se ne vidi...Preko hrpe visova..vidikovaca..platoa..kroz srce našeg ponosa... PAPUKA  :-* ..izašli smo na vidikovac iznad Orahovice..i svak svom domu....
Stane..legendo  :gimme5:  :thumbup: :thumbup: :thumbup:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10213842908455268.1073741911.1484470852&type=1&l=4aa51cade4


..i toj to ..konjić me svaki put oduševi kud sve može..haj Stanetov DRZ znamo..al Pegasac kud sve ide..za nevjerovati  :-\

..ostatak nešto malo više fotki na fejsu
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10213842908455268.1073741911.1484470852&type=1&l=4aa51cade4
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Citat: gianni  u Studeni 04, 2017, 21:26:33
Kakva ti je šubara, jel ima suncani vizir?
..pre-pre dobra
Ima sunčani vizir  :thumbup:..pinlock (kojeg sam zaboravio staviti) ..super je lagana ..velika preglednost ..uopće nije bučna..u biti daleko manje nego stara koju imam..zrak prek vizira i šilta lijepo klizi ..stvarnio sam prezadovoljan..a pogotovo što sam potrefio broj ko kec na 10-ku  :)
..sa dostavom za 170 € ..mislim da je više no dobr kupnja  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Saxi

Prekrasno, a slike nestvarne, pogotovo potapanje u lišće [emoji4]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka