Slavonijo..lijepa li si....

Autor zorro, Srpanj 29, 2017, 21:51:10

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Btw...ljubomoran sam na vas 2!  :'(

Patak

Druže, vidiš one puteve u podnožju klupčice?! Tamo se moramo provoziti i otići do "Tiše-Debeljak" na Papuku. Ne brini rutu znam ;)

zorro

Citat: Patak  u Prosinac 07, 2017, 20:34:25
Druže, vidiš one puteve u podnožju klupčice?! Tamo se moramo provoziti i otići do "Tiše-Debeljak" na Papuku. Ne brini rutu znam ;)
Da..Markan i ja komentirali smo danas isto to.
Mislim da je on prolazio tim cestama dok je još bio "planinar"  :)
Na proljeće budemo svakak  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Bravo momcovi :bravo: :bravo: :want: :thumbup:...bilježim se za proljetni đir :blato:
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Suki  u Prosinac 07, 2017, 20:45:13
...bilježim se za proljetni đir :blato:
..ak bu zdravlja  ;) ..bit će toga više ..a na tebe naravno da računamo..moraš sljedeću godinu bar poduplati ono što smo prošli ove god.  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Citat: zorro  u Prosinac 07, 2017, 20:48:31
..ak bu zdravlja  ;) ..bit će toga više ..a na tebe naravno da računamo..moraš sljedeću godinu bar poduplati ono što smo prošli ove god.  :thumbup:
:want: poduplat, ideš...a onada fakt kak veli Osi, možete slobodnokrenut  preko brda i dolina na susuret u Bugarsku!

Patak

Ak ne promijeniš te čelostonke, na tebe ćemo samo misliti :P

Poduplat je mala riječ, kad smo svaki vikend gore, što solo što u ekipi :) ;)

Suki

Citat: zorro  u Prosinac 07, 2017, 20:48:31
..ak bu zdravlja  ;) ..bit će toga više ..a na tebe naravno da računamo..moraš sljedeću godinu bar poduplati ono što smo prošli ove god.  :thumbup:
:thumbup: :thumbup: :beer:
:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Mogli bi nagodinu i u druge županije planinarit. Pa budete svu travu zglajzali na Pauku i Krndiji.

Patak

Citat: Danijel 23  u Prosinac 07, 2017, 20:58:59
Mogli bi nagodinu i u druge županije planinarit. Pa budete svu travu zglajzali na Pauku i Krndiji.

Što županije, države ;) Enguro nagodinu pod obavezno :want: i još bosne/mađe :-*! Nagovaram i zorra, kad zaliječi ruku nema ispirke, samo gas i nove planine ;)

Danijel 23

Citat: Patak  u Prosinac 07, 2017, 21:04:21
Što županije, države ;) Enguro nagodinu pod obavezno :want: i još bosne/mađe :-*! Nagovaram i zorra, kad zaliječi ruku nema ispirke, samo gas i nove planine ;)
E sad ni više ni manje odmah u drugu državu!  :thumbdown: Pa valjda treba upoznati svoju RH i za početak odvozit sve rute Bendura i ovogodišnju rutu C1.   :)

gianni

Crna Gora i Aljbanija za offanje :)

Danijel 23

Citat: gianni  u Prosinac 07, 2017, 21:11:00
Crna Gora i Aljbanija za offanje :)
Ajmo...imam rutu od rellija kojeg je vozio Luka. A da...nemaš motor!  :bzvz:

Danijel 23

Citat: gianni  u Prosinac 07, 2017, 21:18:50
Luka i ekipa me ne interesiraju ni malo :bzvz:
Stella Alpina mora pasti kad tad, bilo je skoro prosle godine sa jednim forumasem, ali sam prerano prodao TA :misli:
Tko je njih spomeno za vožnju!?

Patak

Citat: Danijel 23  u Prosinac 07, 2017, 21:09:34
E sad ni više ni manje odmah u drugu državu!  :thumbdown: Pa valjda treba upoznati svoju RH i za početak odvozit sve rute Bendura i ovogodišnju rutu C1.   :)

Od bendura jedino me interesira jug, a i druga država - jednim većim dijelom je tamo odvožen...ovo drugo sam prošao.

Kad krećemo??? Ja sam uvijek ZA gass :)