Slavonijo..lijepa li si....

Autor zorro, Srpanj 29, 2017, 21:51:10

« natrag - naprijed »

Patak

Mimoišli smo se negdje na Krndiji,,, ja obišao Ivina Vrela staro odmaralište iz doba komunizma (ima ih nekoliko) te Paulinovac, Dobru Vodu iznad Kutjeva, Kamemolom Gornja Motičina i lagano doma...Nisam puno slikao...

Osy

Svaka čast za volju svoj trojici :bravo:

Saxi

Jednog dana ili ćete da naletite na partizane ili na šumara koji će za usi iz šume da vas izvede... super provod i fotke [emoji4]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Patak

Citat: Saxi  u Prosinac 26, 2017, 23:05:44
Jednog dana ili ćete da naletite na partizane ili na šumara koji će za usi iz šume da vas izvede... super provod i fotke [emoji4]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

A što s privatnim lovištima, sada je sve u zakupu?

Mogu da me za čunu povući :finger: samo čekam da netko proba zaustaviti, za zakon ću ih pribiti :samaranje:

Patak

Zorro, našao sam staru sliku ...Kamenolom Gradac - prije 3-4 godine

Špoki

ajde se vi više prestanite vozikati :samaranje:, idete mi na jetra s tim svojim turama,rutama i slikanjima :smijeh: :beer:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Patak

Špoki ne tuguj, ključ u bravu i gas :ooda:

Kako je lijepo biti na godišnjem i iskoristiti dan za gušt. Vani +10 idealno za obići stara mjesta na Krndiji.

zorro

Do Bedemgrada..forsiranje rampi, izvaljivanje u blato, probijanje prek drveća i kroz granje .....
Svima sretna nova..želi vam par iz snova  :smijeh:

https://www.facebook.com/zorrrrrro/videos/10214297927190452/?notif_id=1514775622761978&notif_t=feedback_reaction_generic
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Vinko

 :bravo:  :gimme5:
Zorro jel tezak konjic za dizati.....meni je ponekad DRZ tezak ko tenk za dici..... :smijeh:
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

zorro

Citat: Vinko  u Siječanj 01, 2018, 14:54:10
:bravo:  :gimme5:
Zorro jel tezak konjic za dizati.....meni je ponekad DRZ tezak ko tenk za dici..... :smijeh:
..ha pa je..sve teži i teži  :misli:  ..il je to do mojih godina  :huh: ..ne znam   :smijeh:

(oko 170 kg je)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Bravo zorro :bravo: :bravo:. Odličan video :gimme5:. Baš se vidi napredak u produkciji :). Svaki put sve bolje :thumbup:. I dvije kamere i ubrzano i usporeno, i glazba i komentari, sve, sve :ooda:. Super :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Suki  u Siječanj 01, 2018, 15:36:05
Bravo zorro :bravo: :bravo:. Odličan video :gimme5:. Baš se vidi napredak u produkciji :). Svaki put sve bolje :thumbup:. I dvije kamere i ubrzano i usporeno, i glazba i komentari, sve, sve :ooda:. Super :thumbup:.
thnx  :vino:
Neke dijelove Markan snima sa svojim fotoaparatom ..i oni njegovi komentari..baš nekak učine zanimljivijim video uratke
Odlučio sam uzeti novu action kameru (nekakvu Sonyevu ..oko 2 soma kn. navodno je alpari gopro-u  :huh:) a on će uzeti ovu moju trenutno ..a Markan ima velikih planova glede vožnji i obilazaka kojekakvih znamentosti za ovu godinu ..pa će da vidimo  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: zorro  u Siječanj 01, 2018, 15:47:16
thnx  :vino:
Neke dijelove Markan snima sa svojim fotoaparatom ..i oni njegovi komentari..baš nekak učine zanimljivijim video uratke
Odlučio sam uzeti novu action kameru (nekakvu Sonyevu ..oko 2 soma kn. navodno je alpari gopro-u  :huh:) a on će uzeti ovu moju trenutno ..a Markan ima velikih planova glede vožnji i obilazaka kojekakvih znamentosti za ovu godinu ..pa će da vidimo  :)

Koja kamera?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: agolac  u Siječanj 01, 2018, 15:52:55
Koja kamera?
Ubi me ..al nisam zapamtio model..gledao sam je i vrtio u rukama..ima je moj frend u dućanu informatičke opreme s kojim inače radimo u firmi..pa s njim imam nekakva prebijanja i dat će mi je po nabavnoj cijeni
Kamera jedino što ima drugačije prihvate i dodatnu opremo no što imaju go-pro i ova što je trenutno imam (Eken)
mada ima u tom paketu kojekakvih prihvata ..al ću vjerojatno morati uzimati još koju ..za volan i kacigu

To je ovakva nekakva
https://www.sony.hr/electronics/actioncam/hdr-as200v-body-kit
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Na prvoj rampi ispod Lončarskog vis-a mi je skoro GS pao dolje prije par godina, bilo klizavo/puno lišća (ja sam) a sila teža vuče 230 kg dolje. Odmah sam popizdio i odlučio ga prodati te uzeti nešto lakše :blato: